'Benden Ne Olur' Filminin Çekimleri Başladı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EfSnH7LWoAEiO08

Med Yapım ve Ay Yapım'ın yeni filmi 'Benden Ne Olur'un çekimleri başladı!

Aslı T. Kızmaz'ın aynı adlı kitabından uyarlanacak olan, başrollerinde Hazal Kaya ile Onur Tuna'nın, kadrosunda; Selin Şekerci, Enis Arıkan, Cem Belevi, Nur Fettahoğlu ve Elçin Afacan gibi isimlerin yer aldığı filmin çekimleri bugün itibariyle başladı.

Hayatının bir bölümünü “Benden ne olur?” sorusuyla geçiren gözü kara bir kadının (Sertab Bal) hikayesini anlatacak olan filmin Ocak ayında sinemalarda yerini alması bekleniyor.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Başarılar. Umarım vakalar bitmese bile iyice azalır da vizyona girdiğinde sinemada izleyebiliriz.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başarılar. Umarım vakalar bitmese bile iyice azalır da vizyona girdiğinde sinemada izleyebiliriz.
Sırf bu film için sinemaya gitmeye göze alırım. :A Diğer filmler için değmez.. Çok heyecanlandıran bir film, kadrosu ayrı bir güzel. Kitabı da sipariş ettim az önce. Filmden önce okuyayım diye.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sırf bu film için sinemaya gitmeye göze alırım. :A Diğer filmler için değmez.. Çok heyecanlandıran bir film, kadrosu ayrı bir güzel. Kitabı da sipariş ettim az önce. Filmden önce okuyayım diye.
Aynen ya ben de istiyorum. :A kitabı ben de okumak istiyorum olmadı bu hafta veya öbür hafta ben de sipariş edeyim. :A