Ben Onu Çok Sevdim Sezona İddalı Bir Giriş Yapmaya Hazırlanıyor

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İlk bölümünü izleyeceğim. Pana Film'in TRT 1'deki dizilerine benzemez umarım. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Çünkü, 3'ü de Kanal D`nin yayın politikasına uyan diziler değil. Fazla kalitesizler.

henüz 1 bölüm bile oynamayan dizileri kalitesiz diye yorumlamak işte kanal d fanlığı bu oluyor :D emin ol bugünün saraylısını bilmemde ben onu çok sevdim ve kaçak kanal d nin tüm dizilerinde daha kalitelidirler :D

- - - Ekleme - - -

Evet Kanal D fanıyım ama senin gibi başka kanallardaki yapımları kötülemiyorum. İntikam'ı, Yalan Dünya'yı ve diğer bütün Kanal D dizilerini kötülüyorsun sen. Ben Atv'den ve başka kanallardan bir tane yapım kötülemedim daha. Vadi'nin reytinglerine saygı duyuyorum. Ona bakılırsa sen de ATV fanısın o zaman. ATV'den başka hiçbir kanalın dizilerini izlemiyorsun. Vadi, Tatar, Doksanlar, Karadayı ve yeni sezonda Kaçak'ı da izleyeceksin mesela. :) İlla Kanal D'den de dizi izleyecem diye bir kaygım yok. Mesela yeni sezonda Medcezir ve Kaçak'ı izlemeyi düşünüyorum. :)
aga ben kötü olanı kötülüyorum iyi olanı övüyorum bu diziler kanal d de olsa kanal d yi izlerden ama hepsi atv de adamlar gerçekten çok iyi iş yapıyolar dizileri on numara vadi karadayı b.o.ç.s doksanlar kaçak tatar bunlar izlenecek dizilerdir ama kanal d de yok böyle tek bir dizi yok hepsi antin kuntin aşk dizileri

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
takas post: 1441719' Alıntı:
henüz 1 bölüm bile oynamayan dizileri kalitesiz diye yorumlamak işte kanal d fanlığı bu oluyor :D emin ol bugünün saraylısını bilmemde ben onu çok sevdim ve kaçak kanal d nin tüm dizilerinde daha kalitelidirler :D

- - - Ekleme - - -

aga ben kötü olanı kötülüyorum iyi olanı övüyorum bu diziler kanal d de olsa kanal d yi izlerden ama hepsi atv de adamlar gerçekten çok iyi iş yapıyolar dizileri on numara vadi karadayı b.o.ç.s doksanlar kaçak tatar bunlar izlenecek dizilerdir ama kanal d de yok böyle tek bir dizi yok hepsi antin kuntin aşk dizileri
henüz 1 bölüm bile oynamayan dizileri kaliteli diye yorumlamak işte atv fanlığı bu oluyor. :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

- - - Ekleme - - -

Napalım aga o zaman tarz ve zevk meselesi demek ki bizim durumlar. Zevkler ve renkler tartışılmaz demişler. :) Hadi anlarım Vadi, Karadayı, Kaçak erkek dizileri. Peki Doksanlar Kanal D'de olsa izler miydin peki? Pek erkek dizisi olduğunu sanmıyorum da çünkü. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Napalım aga o zaman tarz ve zevk meselesi demek ki bizim durumlar. Zevkler ve renkler tartışılmaz demişler. :) Hadi anlarım Vadi, Karadayı, Kaçak erkek dizileri. Peki Doksanlar Kanal D'de olsa izler miydin peki? Pek erkek dizisi olduğunu sanmıyorum da çünkü. :)

doksanları izlerdim tabi merakla beklediğim bi diziydi kanalı ne farkeder atv saçmalık yağınca demediğimi bırakmam ben kanal fanlığı yapmam yapanıda eleştiririm çünkü çok saçma bişey nerde güzel bişey var onu izlerim

- - - Ekleme - - -

henüz 1 bölüm bile oynamayan dizileri kaliteli diye yorumlamak işte atv fanlığı bu oluyor. :F

dediğimi bana söyleme özenti gençlik :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
xemrexxx post: 1441741' Alıntı:
huylu huyundan vazgeçmez ama umarım dediğin gibi olur :) bir kere adamalr ismet inönü için şemsi inkaya yı seçmiş direkt halkın kafasında imaj oluşuyor :D
Sence objektif bir dizi olur mu?

Ben de ilk bölümüne bakıcam tutma potansiyeli var tutmaz ve kalitesiz diyenler sanki daha dizi başladı da kalitesiz diyorlar bana ilginç geldi. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,748
Puanı
1,061
mrt-06 post: 1441751' Alıntı:
Sence objektif bir dizi olur mu?

Ben de ilk bölümüne bakıcam tutma potansiyeli var tutmaz ve kalitesiz diyenler sanki daha dizi başladı da kalitesiz diyorlar bana ilginç geldi. :)
pana film+atv nin şu anki halini düşünürsk hiç sanmıyorum :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mrt-06 Even'ın yorumunu beğenip neden benimkine diss attın? :bağır: Hemen hemen aynı şeyi yazmışız çünkü. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@mrt-06 Even'ın yorumunu beğenip neden benimkine diss attın? :bağır: Hemen hemen aynı şeyi yazmışız çünkü. :D
Revan'ın espirisine güldüm komikti o yüzden likeladım. :D @EveN

Ama dizi tutmaz kalitesiz diyenleri disledim çünkü daha dizi başlamadı nereden anlıyorsunuz kalitesiz olduğunu onu çözemedim sadece. :) :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,174
Puanı
1,061
Zor bir dizi olacak bu belli. Umarim tutar.

HachiKo post: 1441423' Alıntı:
dizi tutar bence salı günleri çok çekişmeli olacak benim için üzülmegüneşi beklerkeno ses türkiyeben onu çok sevdimbir aşk hikayesiseksenler

O Ses Türkiye Sali günü mü olacak?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Revan'ın espirisine güldüm komikti o yüzdenlikeladım. :D @EveN

Ama dizi tutmaz kalitesiz diyenleri disledim çünkü daha dizi başlamadı nereden anlıyorsunuz kalitesiz olduğunu onu çözemedim sadece. :) :)
Sen bir benim yorumlarıma baksana bir tane bile "kalitesiz" diye yorum yapmış mıyım? Sadece tutmaz ve yayından kaldırılır demişim :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Ben bu dizinin çok başarılı olacağını düşünüyorum inşallah yanılmam :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yahu bu dizi için umudum yok ama arkasında Pana oldugu için:Confused: Oysaki fotolar filan gayet güzel (son foto işiklandırma hariç) Dizide şayet fazla siyaset olmazsa bakarım.Hatırla Sevgili'de bile siyasetli sahnelere dayanamıyordum.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,174
Puanı
1,061