ATV Ben Bu Cihana Sığmazam - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
FcjBWTEWYAU9JqX

ATV'nin iddialı dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam başlıyor.

Yapımcılığını Güzel Adamlar'ın, yönetmenliğini Onur Tuna'nın, senaristliğini Mahinur Ergun, Alican Yaraş ve Yusuf Reha Alp'in üstlendiği dizinin kadrosunda Oktay Kaynarca, Ebru Özkan, Pelin Akil, Işıl Yücesoy, Ali Seçkiner Alıcı, Hakan Karahan, Erkan Sever, Ragıp Savaş, Gülenay Kalkan, Eren Vurdem, Aslı Sevi, Kerem Kupacı, Ziya Kürküt, Pelin Uluksar, Mina Derman gibi isimler yer alıyor.

Özbekistan'daki görevinden sonra İstanbul'a dönen Cezayir Türk ve ailesinin hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her salı 20.00'de ATV'de!

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
dizimiz eşkiyanın devamı gibi başladı desem yeridir donuk kısır bir senaryoyla başladı umarım reytingi bol olur

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Dizi sağlam bir açılış yaptı ama kadroyu beğenmedim umarım zamanla iyi isimler transfer ederler yolu açık olsun.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Kimi beğenmedin mesela dün sosyal medyada Ebru Özkan çok beğenildi
Kimseyi beğenemedim mesela EDHO'da ilk bölümde enişte,ilyas,civciv gibi hiç tanımadığın oyuncuları hemen seviyorsun burada öyle bir şey olmadı belki zamanla kadro genişlenir ama şimdilik kanım ısınmadı.

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Kimseyi beğenemedim mesela EDHO'da ilk bölümde enişte,ilyas,civciv gibi hiç tanımadığın oyuncuları hemen seviyorsun burada öyle bir şey olmadı belki zamanla kadro genişlenir ama şimdilik kanım ısınmadı.

Valla az önce bitirdim bölümü çok beğendim oyunculuklar iyiydi Ebru Özkan Pelin Akil bence harikaydı

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aa siz seyirci olarak tabi dün izleyebildiniz diziyi. Ben taa Pazartesi ön gösterime davet edildiğim için erken izledim. İşte sizle beni ayıran fark. :A

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Felon and baron

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
İçimde kalan EDHO özlemiyle diziye oturdum ama o aradığım tadı bulamadım. Arada cidden kalite olarak dağlar kadar fark var. EDHO ilk bölümünde ben bu işi kotarırım havası veriyordu ama burada o havayı henüz alamadım. Kadro olarak da çok zayıf. Hikaye olarak klasik Kaynarca dizisi oradan bir şey demeye gerek yok. Müzik olarak da çok uğraşmış gibi durmuyorlar. Bazılarında EDHO havası hatta direkt EDHO'dan müzik bile vardı.

Ebru Özkan çok güzel bir kadın. Deniz Çakır'ın verdiği hanımağa havası onda da sonuna kadar var. Oktay Kaynarca ile karşılıklı sahnelerini deli gibi merak ediyorum. Pelin Akil komedi dışında çok da tuttuğum bir isim değil ve bu dizide de onu gördüm. Yan karakterler cidden zayıf isimlerden oluşmuş. Bu ileride bize sıkıntı çıkarabilir.

Bu hafta EDHO gazıyla iyi oranlar aldı ama sonrası nasıl gelir bilemiyorum. Hikaye olarak bize ne verecekleri de net değil. Kesin tutar diye bir tahmin yapmak şimdilik zor.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Dizi tam bir klişe yuvası. Aşırı zorlama olmuş. Pelin Akil dizide çok sırıtıyor. Reytinglere fazla güvenilmemesini düşünüyorum. Yeni yıla giremezse bana sürpriz olmaz.

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Dizi tam bir klişe yuvası. Aşırı zorlama olmuş. Pelin Akil dizide çok sırıtıyor. Reytinglere fazla güvenilmemesini düşünüyorum. Yeni yıla giremezse bana sürpriz olmaz.

Pelin Akil harika olmuş bir kere ikincisi bu reytinglerle yeni yıla giremezse demek mantıksız olmuş bence Edho gibi devam eder bu dizi ya :D

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Pelin Akil harika olmuş bir kere ikincisi bu reytinglerle yeni yıla giremezse demek mantıksız olmuş bence Edho gibi devam eder bu dizi ya :D
Pelin Akil EDHO'da da burada da çok sırıtıyor. Bağırarak oynamayı oyunculuk sanıyor. Yeni yıla daha 3 ay var ve her an her şey olabilir. Sosyal medyada yorumlar çok da iyi değil. EDHO izleyicisinin bu diziyi fazla sevdiğini sanmıyorum.

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Pelin Akil EDHO'da da burada da çok sırıtıyor. Bağırarak oynamayı oyunculuk sanıyor. Yeni yıla daha 3 ay var ve her an her şey olabilir. Sosyal medyada yorumlar çok da iyi değil. EDHO izleyicisinin bu diziyi fazla sevdiğini sanmıyorum.

Hangi sahnede bağırdı ya :D sevilmeseydi reyting düşük gelirdi :D
------

@Felon haklı , hikaye olarak fazlasıyla kopya.

Ben onu dedim zaten Edhonun mafya olmayan hali diye

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Hangi sahnede bağırdı ya :D sevilmeseydi reyting düşük gelirdi :D
------

Ben onu dedim zaten Edhonun mafya olmayan hali diye
Ben geçen hafta sevmedim bu hafta hikaye nasıl gidecek diye merak ettiğimden full bölümü izledim ama yine beğenmedim. Bundan sonra klip klip izlemeyi düşünüyorum. EDHO izleyicisinin de aynı kafada olabileceğini düşünüyorum çünkü dizi ne konu ne de oyunculardan ümit verici.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Ben geçen hafta sevmedim bu hafta hikaye nasıl gidecek diye merak ettiğimden full bölümü izledim ama yine beğenmedim. Bundan sonra klip klip izlemeyi düşünüyorum. EDHO izleyicisinin de aynı kafada olabileceğini düşünüyorum çünkü dizi ne konu ne de oyunculardan ümit verici.

Ben çok beğendim hiç sıkılmadan izledim valla

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Abla ben senin henüz beğenmediğin bir şey görmedim. :)

Yaz sezonunda ah neredeyi sevmedim izlemedim balkan ninnisini sevmedim izlemiyorum daha sayayımmı sürekli sevdiğim şeyleri dediğim için hiç sevmiyorum beğenmiyorum sanıyorsunuz ama öyle değil maşallah seninde beğendiğin birşeyi göremiyorum ben sürekli olumsuz yorum yapıyorsun bende sana diyorum o zaman senin beğendiğin ne var acaba...

• Güldürdün
Reactions: mesmeso