ATV Ben Bu Cihana Sığmazam - Dizi Yorumları

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,724
Puanı
410
Hudutsuz Sevda yeni sezonda Adım Farah gibi başlayıp gününden edilirmiş bi de çok gülerim
Sen ne düşünüyon o ihtimal olur mu ?

Dizi yeni sezonda yeniden 6 reyting alırsa yeni hikayesiyle bana bir yemek borcun olsun, eğer dizi yayından kalkarsa biterse benim borcum olsun 😂

Reactions: ömer karataş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,600
Puanı
860
Sen ne düşünüyon o ihtimal olur mu ?

Dizi yeni sezonda yeniden 6 reyting alırsa yeni hikayesiyle bana bir yemek borcun olsun, eğer dizi yayından kalkarsa biterse benim borcum olsun 😂
Neden olmasın? olur bence (umarım)

Yeni hikayelerin yazıldığı dizilerin büyük bir çoğunluğu batıyor ama bakalım

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,476
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hayatımda böyle ezik bir final fragmanı izlememiştim dizi tüm kategorilerde fiyasko olarak tarihe geçmiştir 😂 Kusura bakmasın Oktay Kaynarca, 2 saat boyunca sıkıldım TV başında
Finale bakarım diyordum ama bu fragman sonrası televizyonu bile açmam. Ben yine Hudutsuz Sevda'dan devam gibi gözüküyor.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,724
Puanı
410
Finale bakarım diyordum ama bu fragman sonrası televizyonu bile açmam. Ben yine Hudutsuz Sevda'dan devam gibi gözüküyor.
Usta siz dalga geçiyorum zannediyorsunuz da Hudutsuz Sevda'da 2 saatlik bölümler oldu sadece konuşmayla geçti, ama dizi izlettiriyor abi. Sebebi de aha yazıyor, sonunda sosyal medyada akıllı bir izleyici çıktı.

Oyuncu'yu ayartıp da dizisini yayından kaldırıp, 10-11 reyting'in onun sayesinde geldiğini düşünüpte ona yeni dizi yaptırmakla olmuyor bu işler.

Oktay Kaynarca sayesinde ıkına ıkını 68. Bölüm'e gelindi ama normal bir kanal 2. Yeni Sezon iznini bile vermezdi geçen sezon sonu.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,476
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O kadar laf ettik ama güzel ilerliyor bölüm, yanlış fragmanların kurbanı oldu gibi. Yeni sezonda aksiyon dizisi olur mu bilmiyorum ama Cem Uçan yada Burak Çelik için yapılmalı, adamlar aksiyonda zirveye çıkıyor.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,724
Puanı
410
Fena değil bölüm de Hudutsuz'un bölümü de güzel olacak ama iki dizide fragmanlarda çok kötü PR veriyor Ama iki dizide çok düştü, bu hafta yükselirler.

Ben Oktay'ın yeni dizisini merak ediyorum ne olacak ki ? Tam Godfather'lık proje yapması lazım

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,476
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Halil İbrahim bölümde rehin alınmış ve akıbeti merak konusuyken (her ne kadar bir şey olmayacak olsa da) boşanma sahnesi yazmaları ve sonradan tekrar vurmaları aşırı saçma, fragman hazırlamaya bilmiyorlar.

Ozan Akbaba gibi dijitale bir şeyler denemeli. Ne olsa yapım şirketi var kendisinin ve sektörde de bir sürü dijital platform var, süresi kısa aksiyonu bol bir iş yapsın kaygısız izleyelim.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,724
Puanı
410
Hacı Çırak'ı merakla bekliyorum yalnız