NBC Believe 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
NBC'de geçtiğimiz günlerde yepyeni bir bilim kurgu dizisi başladı.

Bu yıl Gravity ile Oscar kazanan yönetmen Alfonso Cuaron'un ilk bölüm yönetmenliğini ve yapımcılığını yaptığı diziyle ilgili bölüm yorumlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

JS_NBC_Believe_01.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01 B01 İzledim
Dizinin senaryosunu izleyince (bende) Touch dizisine benzettim. Senaryo nasıl hal alır bilemem ama oyunculuk olarak bana sıcak geldiği için diziyi araya sıkıştırmaya çalişicam. (1 senedir bekliyoruz nihayetinde)

Dizinin 2.bölümü yayınlandı izlemek için alt yazı bekliyoruz:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa konu açılmış tşşk @OzaN sen izleme kararı aldınmı senin düşüncelerin neler dizi hakkında ;););) dün akşam 22:00 gibi alt yazı gelmişti yabancıdizi izleden takip edip indir bence bilgisayarına @Forumdash
2.bölümü izledim
çok hoşuma gitti 2.bölümü baba kız ilişkilerine bayılıyorum atışmaları çok hoşuma gidiyor tuhaf bir şekilde dizi beni çok sardı çok etkiledi beni kumarhane sahnesine çok güldüm adamın nerelere çalısıyor aklı örnek baba kızına güçlerini nasıl öğretiğini gösteriyor :F:F
@Ahmad @Harunnn60 @Forumdash 2.bölüme bakabildinizmi
@sürgünüm @destere szlerinde diziye bakmanızı tavsiye ederim :bhr::bhr::bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aa konu açılmış tşşk @OzaN sen izleme kararı aldınmı senin düşüncelerin neler dizi hakkında ;););) dün akşam 22:00 gibi alt yazı gelmişti yabancıdizi izleden takip edip indir bence bilgisayarına @Forumdash
2.bölümü izledim
çok hoşuma gitti 2.bölümü baba kız ilişkilerine bayılıyorum atışmaları çok hoşuma gidiyor tuhaf bir şekilde dizi beni çok sardı çok etkiledi beni kumarhane sahnesine çok güldüm adamın nerelere çalısıyor aklı örnek baba kızına güçlerini nasıl öğretiğini gösteriyor :F:F
çigdem sen baya baya beğendin diziyi :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2.bölümü izledim
akşama izliceminş. zaten altyazı düşmüş altyazı sitelerine:X
baba kız olayı çok etkiledi beni atışmalarını falan çok beğendim bu konlarda çok hassasım galiba beni zayıf yönümden vurdular haha :F
Evet aynen +100 :X

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
2. bölümünü izledim.İlk bölümden daha iyiydi ve beğendim.puanım 9 :X
Adam artık kızı korumaya ve sevmeye başladı.Son sahneleri baya beğendim Umarım kendi kızı olduğunu öğrenir.Küçük hasta çoçuk umarım iyileşir :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01 B02 izledim
2.bölümde heralde sıkılır diyordum ama hayır öyle bişey olmadi aksine kendine bağladi:X
Dizideki oyunculuklar (özellikle kızın oyunculugu) süper.
Hasta olan çocukla ilgilenmesi onla oynaması, abla kardeş ilişkisi gibiydi :X

Birde şu polislerin onlariy aklama olayı süperdi. Dizide bizi de kandırdılar.Ama şöyle.Biz zaten onlarin baba-kız oldugunu biliyorduk ve aralarindaki duygusal bağın güçlendiğini hissetmniştik bölüm başindan beridir:X Orda hüzünlü olarak gösterdiler aklımıza gelmedi polislerin Winter oldugu:X

Bu arada Bo'nun küçüklüğünü oynayan kızda çok benziyordu. Kızda nasıl bir özellik var ki diğerlerinden farklı? Tuğlalardan kocaman aslan yapan çocukta onun gibi işte:X Belkide farkı insanlarla aralarında olan duygusal bağdır???

Diziye bu bölüm 8/10 veriyorum. @Çiğdem- @Ahmad

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizinin reytingleri kötü gidiyor büyük ihtimal tek sezon olarak kalacak. Yine de belki bir ara bir gözatarım. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kesinlikle izlemeni öneriyorum cnm reytingler fazla iyi değilmiş nedense ama ilk 3 bölümünüde izledim çok beğendiğim henüz sıkıldığım bir bölümü olmadı henüz 3 bölüm yayınlanmısken bir bak derim zaten beğenmezsen brakırsın bölümler henüz kısayken başla bence ;););)