BEKO & Feride Hilal Akın - Bal | Yeni Klip

Dosi

Moderatör
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
58,590
Puanı
1,060
BEKO ve Feride Hilal Akın'ın, birlikte seslendirdiği 'Bal' isimli tekli çalışması yayınlandı.

Söz ve müziği Beko ve Feride Hilal Akın'a ait olan şarkının klip yönetmenliğini Ece Naz Kızıltan üstlendi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
40,746
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şimdi dinledim şarkıyı da...

Feride yine ne dediği anlaşılmayan çok alternatif bir işle gelmiş. Her işini sevemiyorum ama farklı şeyler denemesini takdir ediyorum. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9,174
Puanı
710
Klip altındaki yorumlarda millet ayılıp bayılmış şarkıya ama :A bi bizim forumda beğenen çıkmadı henüz :A
Çoğu kişi Feride Hilal Akın'a methiyeler düzmüş şimdi gördüm. Farklı şeyler deneyeyim derken kariyerini bitirmese bari... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Moderatör
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
58,590
Puanı
1,060
Çoğu kişi Feride Hilal Akın'a methiyeler düzmüş şimdi gördüm. Farklı şeyler deneyeyim derken kariyerini bitirmese bari... :A
En favori şarkıdan bu yana gıcık kapıyorum, siz beğenmediğinizi belirttiğinizde hoşuma gidiyor :A
Bana pek hitap etmiyor şarkıları :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9,174
Puanı
710
En favori şarkıdan bu yana gıcık kapıyorum, siz beğenmediğinizi belirttiğinizde hoşuma gidiyor :A
Bana pek hitap etmiyor şarkıları :A
Yok Yok en iyi şarkısı bence orada hak ediyordu da bu parçası olmamış. :A Aklıma Buray vs. Feride Hilal Akın kapışması geldi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi