'Behzat Ç.' Netflix'te Yeniden Başlıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Uzun süredir başlayacağı konuşulan fakat hangi dijital platformda izleyeceğimiz netleşmeyen efsane dizi ''Behzat Ç.'' ekranlara dönüyor!

Bir döneme damga vuran ve Star TV'de izleyiciyle buluşan yapım yeni bölümleriyle dönüyor. Yeni bölümleri Netflix Türkiye'de yayınlanacak dizinin başrolünde yer alması için Erdal Beşikçioğlu ve Fatih Artman ile anlaşmanın sağlandığı konuşuluyor.

Çekimlerinin önümüzdeki aylarda başlaması planlanan dizi sonbaharda izleyiciyle buluşacak.
65136

• Harika
Reactions: Gizmen

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçen gün BluTV'nin anketinde karşıma çıkmıştı. Onlar alır derken Netflix sürpriz oldu. İzlediğim bir dizi değildi ve muhtemelen eski bölümlerini 2 saatlik 1500 bölüm olduğu için hiçbir zaman izlemeyeceğim ama 40 dakikalık 10 bölümlük yeni sezonu ben bile izlerim gibi? :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Netflix bana da sürpriz oldu, geçen BluTV'nin anketinde hangi dizinin yeni sezonunu yapalım gibisinden bir soru çıkmıştı. Şıklarda eskilerden sadece Behzat Ç. vardı, orada yayınlanır diyordum. Netflix sürpriz oldu gerçekten. :X

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Güzel haber, Netflix sonunda fantastik dizi çekmek yerine farklı türlerde diziler çekmeye karar verdi. :A 2 saatlik hali bile kaliteliydi, süresi kısalınca çok daha kaliteli olacaktır.

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
BluTV'ye kalmamış olmasına sevindim. Hiç izlediğim bir dizi değildi ama Netflix'e yakışır. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bana yakın zamanda Netflix aldıracak tek şey bu. Geçen sefer Emrah Serbes yazıyor deniyordu, sonra malum kaza oldu, hapise girdi yattı iş. Şimdi ne şekilde olur bilmiyorum ama dizinin senaristi ayrıydı zaten. O detaylarını oluşturur belki.

Bu arada Hayalet'i Vurgun dizisinde görmüştüm. Onsuz olmaz, bu ekipten bir eksik bile kabul etmiyorum ona göre :A

İlgili resim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Bana yakın zamanda Netflix aldıracak tek şey bu. Geçen sefer Emrah Serbes yazıyor deniyordu, sonra malum kaza oldu, hapise girdi yattı iş. Şimdi ne şekilde olur bilmiyorum ama dizinin senaristi ayrıydı zaten. O detaylarını oluşturur belki.

Bu arada Hayalet'i Vurgun dizisinde görmüştüm. Onsuz olmaz, bu ekipten bir eksik bile kabul etmiyorum ona göre :A

İlgili resim
O dizi birkaç haftaya biter zaten sıkıntı olacağını sanmıyorum. :A @xBUGRAx

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: xBUGRAx and MasacRE

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
banada kesinlikle netflix aldıracak bir haber benim iç,inde 2 defa izlemişliğim var hatta arada kafam estiğinde tekrar tekrar bakıyorum muhteşem bir yapıttı daha da iyi olaçaktır sabırsızlıkla bekliyorum

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,682
Puanı
1,061
Geçen gün BluTV'nin anketinde karşıma çıkmıştı. Onlar alır derken Netflix sürpriz oldu. İzlediğim bir dizi değildi ve muhtemelen eski bölümlerini 2 saatlik 1500 bölüm olduğu için hiçbir zaman izlemeyeceğim ama 40 dakikalık 10 bölümlük yeni sezonu ben bile izlerim gibi? :)
Bknz: Aynı ben.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzel haber, Netflix sonunda fantastik dizi çekmek yerine farklı türlerde diziler çekmeye karar verdi. :A 2 saatlik hali bile kaliteliydi, süresi kısalınca çok daha kaliteli olacaktır.
Artık bana yakışmayan konularda olmayacaksın adımı çıkarıcan @Yiğitt de Poyraz sayfasında @Harunnn60 da survivor sayfasında ben sanmıslar adımı çıkaracak :A :A :A @serhatt @Forumdash

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Tvdeki uzun bölümlerini izlemedim ama Netflix’teki kısa ve kaliteli bölümleri izleyebilirim. Keşke Kurtlar Vadisi’nin ilk 97 bölümünü de satın alsa Netflix. Zira o eski efsane bölümleri yüksek görüntü kalitesi ve sansürsüz bir şekilde temin etmek oldukça zor. :)

• Harika
Reactions: ömer karataş