Behzat Ç.'den Ters Köşe

adam4

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Behzat Ç.'nin dün akşam yayınlanan bölümünde herşey birbirine girdi.Kesik parmak cinayetlerini kim işliyor?Hayalet Ölecek mi?

İyi bir cani olmak için uzun zaman namuslu vatandaş olmak lazım, uzun zaman acı çekmiş olmak lazım 46. bölümde kitapta yazan sözler sevgilisine yapılan tecavüzlerden acı çektiği belli ve gayet de namuslu bi vatandaş olabilirdi.
Behzat Ç. ters köşe yapacak bu belli bu yüzden Nazlı geçmişi hatırlamak istemiyorum derken tecavüzleri değil cinayetleri hatırlamak istemiyo ve eğer Nazlı ve Akbaba öldürmese o tecavüzcüleri Nazlı o kadar rahat sokakta gezemez hep korkar kaçar.
Tecavüzcülerden biri öğretmen ve Nazlı o zaman öğrenciydi olay şöyle denilebilir çiftçi mekanı ayarladı polis zorla kızı getirdi ve öğretmen zaten bunlara kızı gösteren adamdı.O yüzden çiftçi mekanında yakıldı
Akbaba telsizin başından ayrılmıyo artık refleks olmuş adamda çünkü 15 sene önceden beri hep Nazlıyla ilgili bi cinayet haberi var mı diye bekliyor ve Nazlının fotoğrafını cinayet heberlerinin arkasında saklıyor.

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Hayalet işlemiyordur olur mu öyle şey...
Kesin şu kadın komiser Hayalet'e tuzak kurdu eminim

adam4

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Hayalet işlemiyordur olur mu öyle şey...
Kesin şu kadın komiser Hayalet'e tuzak kurdu eminim

Hayalet değil Akbaba.
Zaten dünkü bölümdede o beni takip eden biri var diyen bir adam vardı.Oda zaten dedi uzun saçlı uzun boylu sakalsız falan dedi.Yani Akbaba'yı tarif etti.Dolayısıyla cinayetleri Akbaba işliyor.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Bak o cinayetleri bence o kadın komiser işliyor...
O tarif ettiği de Ercüment olmasın belki diziye böyle dönecek

adam4

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Bak o cinayetleri bence o kadın komiser işliyor...
O tarif ettiği de Ercüment olmasın belki diziye böyle dönecek

Ya şimdi Ercüment neden böyle bir cinayetle uğraşsınki.Adam zaten Ankara'da değil.Ankarada olsa haberi gelirde.
Cinayetleri kadın komiser işliyor olabilir.Ama bence Akbaba işliyor.Çünkü bu Nazlı falan Akbaba'nın olduğunu gösteriyor.
Ayrıca Ercüment'in saçları uzun değil ve boyuda o kadar uzun değil.Bence Akbaba :)

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164

Ya şimdi Ercüment neden böyle bir cinayetle uğraşsınki.Adam zaten Ankara'da değil.Ankarada olsa haberi gelirde.
Cinayetleri kadın komiser işliyor olabilir.Ama bence Akbaba işliyor.Çünkü bu Nazlı falan Akbaba'nın olduğunu gösteriyor.
Ayrıca Ercüment'in saçları uzun değil ve boyuda o kadar uzun değil.Bence Akbaba :)

akbaba eger nazlının da icinde oldugu dusuncesi yuzunden cinayetleri isleseydi amcasınıda oldurmez miydi. silahı amcasına dogrulttu ama sıkmadı . ( babasıda olabilir tam hatırlamıyorum)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Benim anlamadığım cinayetleri o kadın komiser işlemiyor mu? O işliyor işte

adam4

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Benim anlamadığım cinayetleri o kadın komiser işlemiyor mu? O işliyor işte

Ya işte dizininf farkı bu hep ters köşeye yatırıyor.O kadın işliyor gibi gösterdi ama bence Cinayetleri işleyen Akbaba

- - - Ekleme - - -

akbaba eger nazlının da icinde oldugu dusuncesi yuzunden cinayetleri isleseydi amcasınıda oldurmez miydi. silahı amcasına dogrulttu ama sıkmadı . ( babasıda olabilir tam hatırlamıyorum)

Amcası oldugu için olabilirmi :)

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Ya işte dizininf farkı bu hep ters köşeye yatırıyor.O kadın işliyor gibi gösterdi ama bence Cinayetleri işleyen Akbaba

- - - Ekleme - - -

Amcası oldugu için olabilirmi :)

amcası oldugu icinse neden silahı cekti ? madem amcam vuramam diyorduda neden silahı dogrulttu ? neyse ilerleyen bolumlerde goruruz ama bence katil sensin bize ters kose yapmaya calısıyorsun :D

adam4

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
amcası oldugu icinse neden silahı cekti ? madem amcam vuramam diyorduda neden silahı dogrulttu ? neyse ilerleyen bolumlerde goruruz ama bence katil sensin bize ters kose yapmaya calısıyorsun :D

Valla bence onlar ters köşeye yatırma sinyalleriydi.Neyse izleyelim görelim.