BluTV Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi - Dizi Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
70091

Inter Medya'nın yapımcılığında, Ercan Mehmet Erdem'in kaleme aldığı, Serdar Akar'ın yönetmenliğini üstlendiği ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde yer aldığı BluTV özel yapımı fenomen dizi Behzat Ç., 6 yıllık aranın aradan geri döndü.

Diziyle ilgili tüm yorumlarınızı bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

• Harika
Reactions: batuhankaralar

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Ekli dosyayı görüntüle 70091

Inter Medya'nın yapımcılığında, Ercan Mehmet Erdem'in kaleme aldığı, Serdar Akar'ın yönetmenliğini üstlendiği ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde yer aldığı BluTV özel yapımı fenomen dizi Behzat Ç., 6 yıllık aranın aradan geri döndü.

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.
Ben şahsen çok sevdim. Eski tadı kesinlikle aldım ve gelecek hafta fragmandan anladığım kadarı ile aksiyonun tavan olacağını da hesaba katarsak kendi farkını ortaya koymaya yeniden devam edecektir .

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 70091

Az önce ilk bölümü bitirdim. Spoiler vermelik bir durum yok, ilk bölüm biraz özlem gidermelik seyirde geçmiş. İkinci bölümden sonra hareketlenince yazarım :A :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,512
Puanı
280
hayali sahne: behzat ve polat ercüment çözer'i çözüyor muhalif kahraman sağ kahraman ile güçlerini birleştirip ülkeyi ercüment belasından kurtarıyor :D :D
capture-20190725-223810.png

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya budur kardeşim, budur. Dijitale yapıyorsanız böyle dizi bölümleri yapın. Üçüncü bölümü çok seri izlemeniz lazım beyler... @mesmeso61 @MasacRE @batuhankaralar
İzledim Şerlok beyciğim izledim. İlk iki bölümü çok yeterli bulmadım açıkçası ama 3. bölüm olmuş. Efsane döndü diyebiliriz artık tam anlamıyla.

Behzat Ç. bölümlük cinayetlerle birlikte daha güzel oluyor. İlk 2 bölüm toparlanma gibi olduğundan 3. bölümde yer verilebilmiş gibi duruyor. 45 dakika içerisinde hem çocuk tacizi hem KHK mağdurları, gereksiz yere işten atılanlar hepsini işlemişler. Üstüne bir de son sahneyle iyice çılgınlaştı durum. Neydi o konvoy öyle Şerlok beyciğim RTE mi geldi kim geldi oraya :A

• Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Ya budur kardeşim, budur. Dijitale yapıyorsanız böyle dizi bölümleri yapın. Üçüncü bölümü çok seri izlemeniz lazım beyler... @mesmeso61 @MasacRE @batuhankaralar
Çıktığı gibi izledim de 2,3,4. bölümü bir arada yorumlayacağım :A

Son sahnedeki arabalardan birinde MİT başkanı var, orası plakalardan kesin zaten. Diğer arabada da bir bakan var, İçişleri bakanı diyorum ben :A

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
FMyeUwKXwAUdJl5

Onlar da bekliyor.