Beşiktaş'ta Loris Karius İle Yollar Ayrıldı!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
7ad4cf101cb540fe9dd8fd4b1ae211cf.jpg

Loris Karius, Beşiktaş ile yollarını ayırdı.
Siyah beyazlı kulüpten alacağı 1.6 milyon Euro için FIFA’ya başvuran Alman kaleci, Beşiktaş’ın kendisine sunduğu ödeme planını kabul etmedi ve sözleşmesini tek taraflı feshetme hakkını kullandı.

Beşiktaş’tan alacaklarını FIFA üzerinden tahsil edecdk olan Alman kaleci, bonsevisinin bulunduğu Liverpool’a geri dönecek.

Siyah beyazlıların 2 yıl için 2.5 milyon Euro karşıladığımda kiraladığı Karius, yıllık 1.5 milyon Euro ücret alıyordu.

Beşiktaş ile 67 maça çıkan Alman futbolcu, kalesinde 95 gol gördü.

Kaynak: Ntv Spor

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ortada bir lig yok henüz :A
8'li play off olacak, İngiltere'de hayatını devam ettiren dayımdan duyum aldım. :A Fenerbahçe ile Kadıköy'de final maçı oynayacağız, kazanan şampiyon olur: kazanacağız ve hem Kadıköy büyüsünü bir kere daha bozacağız hem de o stadda kupa kaldıracağız. :A @Tolstoyevski kalpten gitti bile. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Şimdi transfer dönemi falan da olmadığına göre kaleye adaşım Utku Yuvakuran reis geçecek demektir :A O da en az Karius kadar kolsuz biri, o yüzden rahatım ben sıkıntı yok bu sezon için :A
8'li play off olacak, İngiltere'de hayatını devam ettiren dayımdan duyum aldım. :A Fenerbahçe ile Kadıköy'de final maçı oynayacağız, kazanan şampiyon olur: kazanacağız ve hem Kadıköy büyüsünü bir kere daha bozacağız hem de o stadda kupa kaldıracağız. :A @Tolstoyevski kaplten gitti bile. :A
@Tolstoyevski Galatasaray'ı eski sevgiliyi özler gibi özlemiş :A