Beşiktaş'ta Dört Ayrılık Birden Yaşandı!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bjk-Ayriliklar.jpg

Beşiktaş'ta peş peşe ayrılıklar...

Bilindiği gibi bugün öğle saatlerinde Burak Yılmaz, Beşiktaş'tan ayrıldığını açıklamış ve transfer olacağı Lille'e imza atmak için Fransa'ya gitmişti.

Beşiktaş bu ayrılığı, "Burak Yılmaz, bugünkü antrenman öncesi, Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın, teknik ekibimiz ve futbolcularımızla vedalaştı." açıklamasıyla kamuoyuna duyurmuştu.

Burak Yılmaz'ın ayrılışının hemen ardından Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in de Beşiktaş'tan ayrılacakları öğrenildi. Beşiktaş yönetimi ile görüşen iki futbolcu, görüşmelerin olumsuz sonuçlanmasının ardından Siyah-Beyazlı kulüpten ayrılma kararı aldı.

Hem Gökhan Gönül'ün, hem de Caner Erkin'in adı eski kulüpleri Fenerbahçe ile anılıyor. İki ismin de yakın zamanda Fenerbahçe'ye imza atması bekleniyor.

Son olarak devre arasında kiralanan Kevin-Prince Boateng de Beşiktaş'a veda etti. Beşiktaş'tan yapılan açıklamada, "Kevin-Prince Boateng, bugünkü antrenman öncesi, Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın, teknik ekibimiz ve futbolcularımızla vedalaştı." ifadeleri kullanıldı.

• İlginç
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Her şeyi geçtik Gökhan Fenere giderse üzülürüm. Çünkü Fenerbahçe 9 senelik emeğini hiçe sayıp para atması hiç hoş değildi. Burak da kalsa iyi olurdu. Ama adamın parasını ödeyemiyoruz. Ne olacak bu iş?

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Beşiktaş yabancı 14 sanıyor halen sanırım 😂

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Her şeyi geçtik Gökhan Fenere giderse üzülürüm. Çünkü Fenerbahçe 9 senelik emeğini hiçe sayıp para atması hiç hoş değildi. Burak da kalsa iyi olurdu. Ama adamın parasını ödeyemiyoruz. Ne olacak bu iş?
Beşiktaş bitti okeye dönüyor yeni feda yolda.. ama bu sefer halk yemez

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Sergen olmasak benim hiç bir şeyden umudum yok ama iyi kötü ligi 3-4 bitiriyoruz yine. Fedaya çoktan girdik bence :A
Ama.boyle nereye kadar 3yil gozuk ortadan kaybol ondan sonraki sene feda böyle yönetim biçimi olmaz herkes Galatasaray ve Başakşehir takip etmeli birinin borcu yok birinin borcu bitmek üzere

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ama.boyle nereye kadar 3yil gozuk ortadan kaybol ondan sonraki sene feda böyle yönetim biçimi olmaz herkes Galatasaray ve Başakşehir takip etmeli birinin borcu yok birinin borcu bitmek üzere
Gs'nin daha borcu bitmez. Öyle kolay borç bitiremez kulüpler bu süreçte. Zaten bizde gelen yönetim eskisine bahane buluyor sürekli.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Gs'nin daha borcu bitmez. Öyle kolay borç bitiremez kulüpler bu süreçte. Zaten bizde gelen yönetim eskisine bahane buluyor sürekli.
Sizi 2baskan tabiri caizse dolandırdı
Şimdiki iddaa sahibi Yıldırım Demirören ikincisi Paralar nerede Fikret
Galatasarayin suanki net borcu 600m türk lirası hiç birşey değil bir klüp için 3tane genci parlatmayla çıkabilecek bir tutar tffde paramızı arttırdı limit artışıyla o yüzden baya rahatiz

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sizi 2baskan tabiri caizse dolandırdı
Şimdiki iddaa sahibi Yıldırım Demirören ikincisi Paralar nerede Fikret
Galatasarayin suanki net borcu 600m türk lirası hiç birşey değil bir klüp için 3tane genci parlatmayla çıkabilecek bir tutar tffde paramızı arttırdı limit artışıyla o yüzden baya rahatiz
Ancak virüs geldi ki GS şampiyon olamazsa yine borcu artacaktır. Şu virüs sürecinde herkesin işi sıkıntılı. Biz zaten şu an fedadan kötüyüz. Feda dönemi oynanan futboldan ben zevk alıyordum. Bir de kadrodaki oyuncular kulübe daha bağlıydı.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Burak bu yaşına rağmen hala iş yapabiliyor. 35 yaşında olmasına rağmen Lille gibi bir takıma gitmek kolay değil. Lille de yeni bir Türk takımı olma yolunda ilerliyor. Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı ve şimdi de Burak Yılmaz. :)

Caner neyse de Gökhan'ın bize gelmesini istemem. Gökhan'ın yaşı geçti artık. 31-32 olsa gelsin derdim ama. :)

Sergen Yalçın gençlere daha çok değer veriyor. Alt yapıdan en az 3 oyuncuyu ilk 11'e monte edecektir. :)