Beşiktaş'a Alanyaspor'dan 2 Transfer!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, Aytemiz Alanyaspor'dan 2 futbolcuyu kadrosuna kattı.

Alanyaspor'da stoper olarak görev yapan Brezilyalı 31 yaşındaki Wellington ile anlaşan Beşiktaş, yine Alanyaspor'da sol bek olarak görev yapan 30 yaşındaki N'sakala ile de 2 yıllık sözleşme imzaladı.

N'sakala için Beşiktaş bonservis bedeli ödemeyecek ve oyuncuya ise 800 bin euro verecek.

Wellington için kendisine Beşiktaş 800 bin euro vermeyi planlıyor ve Alanyaspor ise Wellington için Fatih Aksoy'u bonservisi ile Beşiktaş'tan istiyor.

depophotos_16786423_4_3_1596228082-700x525.jpg

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Sergen Yalçın'ı demek ki daha çok sevmiş bu adamlar. :D

İyi transferler. Beşiktaş'a katkısı olacaktır kesinlikle. Tabii sakatlık filan yaşamazlarsa. :)

Geçen sezon Douglas'ı almıştı Beşiktaş Sivas'tan ama sakatlık nedeniyle doğru düzgün maça bile çıkamadı oyuncu. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fatih Aksoy’u 30 yaşıdaki bir futbolcu için göndermek ne derece mantıklı bilemedim açıkçası. Günü kurtarmak amacıyla yapılmış bir hamle.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Merih'in yarısı kadar bile olsa Beşiktaş'ın başını duvara vurmasına yeter. :A
Ben Fatih'in gitmesine değil karşılığında Wellington diye adam geliyor buna daha çok yanıyorum. Fatih'in çok büyük potansiyeli yok bence. Sivasspor'da kötü değildi ancak büyük takım oyuncusu değil. Merih Demiral gittiğinde çok gençti. Potansiyelini göremedi kulüp. Ama Fatih öyle değil. Ancak Wellington bence faydalı olmayacak.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Ben Fatih'in gitmesine değil karşılığında Wellington diye adam geliyor buna daha çok yanıyorum. Fatih'in çok büyük potansiyeli yok bence. Sivasspor'da kötü değildi ancak büyük takım oyuncusu değil. Merih Demiral gittiğinde çok gençti. Potansiyelini göremedi kulüp. Ama Fatih öyle değil. Ancak Wellington bence faydalı olmayacak.

Vida'dan sonraki en iyi 2. stoper olabilir bence. Sergen Yalçın da boş bir transfer yapmaz diye düşünüyorum. :)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Vida'dan sonraki en iyi 2. stoper olabilir bence. Sergen Yalçın da boş bir transfer yapmaz diye düşünüyorum. :)
Tek umudum Sergen Yalçın'ın tanıyor olması. Vida da maaşına göre çok iyi değil bence. Maaşından dolayı gidebilir. Marcelo'yu geri alsak çok iyi olacak

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Beşiktaş'ta Fenerbahçe gibi (Bkz: Merih Demiral) başını duvara vurur ama iş işten geçmiş olur artık. :D

Merih Demiral spesifik bir örnek ama Fatih Aksoy’un da potansiyelli olduğu ortadaydı. Sergen Yalçın’ın tanıdığı futbolculardan Wellington, belli olmaz çok çok iyi bir stoper performansı da sergileyebilir. O yüzden kesin ve net konuşamıyorum. :D

Sergen Yalçın’ın performansını yükseltemediği bir futbolcu olmadı sanırım şimdiye dek, Ozan Tufan’ı bile diriltmişti tekrardan. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Skala.jpg

Beşiktaş'ın yeni transferi Fabrice N'Sakala, sözleşme imzalamak için İstanbul'a geldi.

Beşiktaş, geçtiğimiz sezon Alanyaspor forması giyen oyuncuyla 2 yıllık sözleşme imzalayacak. 30 yaşındaki sol bek, Beşiktaş'tan yıllık 800 bin Euro ücret alacak.

Transferiyle alakalı geçtiğimiz günlerde İhlas Haber Ajansı'na konuşan N'Sakala, "Türkiye'nin en büyük kulübüne transfer oluyorum ve çok mutluyum. Benim için yeni bir macera. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim" demişti.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24