Beşiktaş Uzatmalarda Mağlup Oldu: 0-1

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Uefa Avrupa Ligi 2. maçında Beşiktaş ile Wolverhampton İstanbul'da karşı karşıya geldi.

Mücadeleyi Wolverhampton uzatma dakikalarında bulduğu golle 0-1 kazanmayı başardı.

Wolverhampton'a galibiyeti getiren golü 90+3'te Boly kaydetti.

Bu sonuçla Beşiktaş grupta puansız olarak son sırada yer aldı.

images (1).jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Farkla kaybetmemişler en azından, BJK epey kötü bir sezon geçiriyor.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Sergen Yalçın gelsin bu gruptan çıkar bu takım. İyi bir Beşiktaş bu kadroyla bu grupta hala iş yapabilir. Çok şanssız sonuçlarla 2 maçı da kaybetti. :(

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hey gidi koca 2 senelik çınar... 2015-2017 dönemlerini hatırlıyorum da, ortalık Beşiktaşlı arkadaşların biz tek büyüğüz havalarından geçilmiyordu, çok iyi hatırlıyorum o günleri ve takım bu yüzden ciddi antipati uyandırmıştı. Ancak şimdi Beşiktaş’a karşı o eski antipatim kalmadı, çünkü bir tehdit unsuru olmaktan çıktı. Ama 8 sene içinde yine şampiyon olacaklarını düşünüyorum 10 senelik periyotlar gereği.

Tüm bunlar bir kenara, asıl olarak o 2 sene boyunca lige iyi kötü ambargo koymuş Beşiktaş’ın asıl çöküşü şu tweetle başladı:

Ve o dönem Beşiktaş’lı arkadaşlar çok çoşkulu, çok iddialı ve haddinden

Ve sonuç itibariyle:

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Beşiktaş'ın kadrosu yaş olarak ileri gittiği gibi, üzerine oyuncu kalitesi olarak düzenli olarak düşüş yaşıyorlar kaç sezondur. Son gelinen nokta ortada, Abdullah Avcı'nın istediği oyunu oynatması bu kadro ile mümkün değil. Ya farklı bir şeyler deneyecek artık, ya da kendisi için yolun sonu yakın gözüküyor.

Tabii buradaki baş suçlu Fikret Orman, Abdullah Avcı'yı getiriyorsan, onun sistemine uygun oyuncular da transfer etmen gerekir. Hem gerekli transferleri yapmıyorsun, hem de istifa edeceğini açıklıyorsun. Beşiktaş'ın işi çok zor sezonun geri kalanında.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hey gidi koca 2 senelik çınar... 2015-2017 dönemlerini hatırlıyorum da, ortalık Beşiktaşlı arkadaşların biz tek büyüğüz havalarından geçilmiyordu, çok iyi hatırlıyorum o günleri ve takım bu yüzden ciddi antipati uyandırmıştı. Ancak şimdi Beşiktaş’a karşı o eski antipatim kalmadı, çünkü bir tehdit unsuru olmaktan çıktı. Ama 8 sene içinde yine şampiyon olacaklarını düşünüyorum 10 senelik periyotlar gereği.

Tüm bunlar bir kenara, asıl olarak o 2 sene boyunca lige iyi kötü ambargo koymuş Beşiktaş’ın asıl çöküşü şu tweetle başladı:

Ve o dönem Beşiktaş’lı arkadaşlar çok çoşkulu, çok iddialı ve haddinden

Ve sonuç itibariyle:
O kadar çabuk düştüler ki nefretim gitti acıyorum artık bjk ye :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski