Beşiktaş - Sivasspor | Süper Lig 2021-22 Sezonu - 8. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Berabere biter.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
images - 2021-10-02T155457.156.jpeg

Beşiktaş ligin 8. haftasında evinde Sivasspor'u konuk ediyor. Beşiktaş'ta sakatlar yine can sıkıyor. Montero, Welinton, Atiba, Larin, Pjanic, Ghezzal, N'Koudou ve Mehmet Topal Sivasspor maçında da forma giyemeyecek. Sakatlıklarını geçen Necip Uysal, Domagoj Vida ve Alex Teixeira ise süre verilmesi halinde müsakabada oynayabilecek.

Saat: 19.00
Stadyum: Vodafone Park
Hakem: Yaşar Kemal Uğurlu
Yayın: Bein Sports 1

İlk 11'ler

Beşiktaş:
Ersin, Rosier, Serdar, Vida, Rıdvan, Josef, Can, Oğuzhan, Kenan, Güven, Batshuayi

Sivasspor: Muammer, Uğur, Caner, Dimitrios, Ahmet, Hakan, Azubuike, Felix, Gradel, Henrique, Kayode

Mücadele hakkındaki yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sivas bu kadar eksiği olan Beşiktaş'a acımayacaktır.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aykut Kocaman acımadı, Bülent Korkmaz acımadı, sıra Rıza Çalımbay'da. Sendeyiz hocam.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aykut Kocaman'a takıldın, Bülent Korkmaz'la maç yaptınız sanki bu sezon. :A Eski takımlarını yendiler ya, ona gönderme yapıyorum. :A
Biliyorum birini söyledim sadece diğeri açıklanınca çıkar diye :A Ha o anlamda diyorsan biz her sene en az bir maç Sivas'a puan veriyoruz. Kendi sahamızdaki son 4 maçın 3'ünü de kazanamamışız. Ama bu akşam yeneceğiz gibi bir his var içimde.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sergen derbide yok. Böyle saçma sapan kırmızı kart görmek olmadı. Zaten hakem ayıbını arıyor
------

Sergen Yalçın küfür etti diye ceza artmasını istiyorlar iddia edilen video ağız okuma hakemin duyması imkansız. Rapora yazmadığı sürece istedikleri kadar desinler. Sonra ceza az diye algı yapacaklar.
------

Kaç para verdiler bu hakeme bu rezil kararlar için? Aldığın paralar boğazında kalsın.
Cidden art niyetli çıkmış verdiği kararları geçtim yüz ifadesi art niyetli olduğunu gösteriyor.
------

Büyük şansızlık

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sergen derbide yok. Böyle saçma sapan kırmızı kart görmek olmadı. Zaten hakem ayıbını arıyor
------

Sergen Yalçın küfür etti diye ceza artmasını istiyorlar iddia edilen video ağız okuma hakemin duyması imkansız. Rapora yazmadığı sürece istedikleri kadar desinler. Sonra ceza az diye algı yapacaklar.
------

Cidden art niyetli çıkmış verdiği kararları geçtim yüz ifadesi art niyetli olduğunu gösteriyor.
Dünyanın en mutlu insanıdır şimdi. :D

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Takım yorgun, atak yok, motivasyon yok, teknik direktör yok. Üstüne böyle hatalar ile gol yemek. Zor. Ve üzücü.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Daha iyi evet. Ama gücsüzüz. Güven'in ceza sahasına girerken düşmesi mesela. Yorgunluk belirtisi.
Güven yorgun olacak en son adam :A Ana takım geneli yorgundur.
------

Güven zor durumda iki maçta görevini iyi yapıyor.

Rıdvan da hatasını telafi etti.