Beşiktaş - Galatasaray | STSL 19/20 Sezonu - 9. Hafta Derbi Maçı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
BJKvsGS.jpg

Hem ligde hem Avrupa'da istedikleri sonuçları alamayan Beşiktaş ve Galatasaray, Süper Lig’in 9. Haftasındaki derbide karşı karşıya gelecek.

İlk 11'ler:

Beşiktaş: Karius, Gökhan, Vida, Roco, Rebocho, Elneny, Atiba, Lens, Diaby, Caner, Umut.

Galatasaray: Muslera, Mariano, Luyindama, Marcao, Nagatomo, Nzonzi, Feghouli, Belhanda, Lemina, Babel, Andone.

Hakem: Mete Kalkavan
Stadyum: Vodafone Park
Saat: 19:00
Yayın: beIN SPORTS HD 1

• Beğendim
  • Üzücü
Reactions: DarkLegenD and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Türkiye'nin en büyük derbilerinden biri olan maçtaki şu hale bak. Berbat bir Galatasaray ve ondan daha da berbat durumda olan bir Beşiktaş... Daha az berbat olan kazansın bari ne diyelim :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sen kimi destekleyeceksin, karar verdin mi? :A @DarkLegenD
Elneny & Atiba ikilisi beni her ne kadar BJK tarafına çekse de GS'de N'zonzi & Belhanda ikilisi var. :A Ortadayım ama maç evimizde olduğu için ve daha kötü durumda olan taraf biz olduğumuz için BJK kazansın. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Elneny & Atiba ikilisi beni her ne kadar BJK tarafına çekse de GS'de N'zonzi & Belhanda ikilisi var. :A Ortadayım ama maç evimizde olduğu için ve daha kötü durumda olan taraf biz olduğumuz için BJK kazansın. :A

İlginç bir durum ve senaryo, yalnız @Maskeli Fedai dostum bile artık Belhanda’yı savunmayı bıraktı. Gel sen de bu yanlıştan vazgeç. :A