Beşiktaş - Galatasaray | Süper Lig 21-22 Sezonu - 10. Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
bjk_gs_pre.jpg

Süper Lig 2021-2022 Sezonunun ilk derbisinde Beşiktaş ile Galatasaray karşı karşıya geliyor.

Saat 20.00'de başlayacak mücadeleyi hakem Fırat Aydınus yönetecek.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Nedense hiç derbi heyecanı yok zerre kadar, sıradan bir zorlu rakip maçı gibi geliyor. Büyük ihtimalle yine yenileceğiz gelenek devam edecek orası ayrı. Ama Beşiktaş'ın olduğu derbiler İstanbul derbisidir, GS-FB maçları ise Türk derbisi...
Bize karşı tam saha defans yapın, her türlü kazanırsınız. Neyse ki sizin sahanızda olacak maç, kendi evimizde yine hezimete uğramayacağız. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada forumdaki tek GS taraftarı benim, kısmen de @Maskeli Fedai. Diğerleri ayda yılda bir uğrayan, maçları çekirdek çitleyerek izleyen "seyirciler" :A
Cevap hakkı doğuyor diğer Galatasaray taraftarına da neyse, yorum konusuna girdikleri zaman cevap vereceklerdir. :A Bizim forumda Fenerbahçe taraftarı daha aktif, o konuda elimize su dökemez hiçbir taraftar grubu ama tabii bu gidişle azalmaya başlayacak. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sergen Yalçın korkaklık etmezse Beşiktaş farklı kazanacaktır. Saldır Besiktas :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu arada forumdaki tek GS taraftarı benim, kısmen de @Maskeli Fedai. Diğerleri ayda yılda bir uğrayan, maçları çekirdek çitleyerek izleyen "seyirciler" :A

Cevap hakkı doğuyor diğer Galatasaray taraftarına da neyse, yorum konusuna girdikleri zaman cevap vereceklerdir. :A Bizim forumda Fenerbahçe taraftarı daha aktif, o konuda elimize su dökemez hiçbir taraftar grubu ama tabii bu gidişle azalmaya başlayacak. :A
İnsaf be Fener'in her maç konusuna yorum yapıyorum daha ne direk rakiplerle uğraşıyorum :A
------

Yıllardır gol bile atamıyoruz BJK deplasmanında. Beşiktaş rahat bir galibiyet alacaktır.

• Güldürdün
Reactions: Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Baştan beri sahada iki takımda bir şey oynamıyordu. Bu gol güzel oldu. Şimdi bam güm vursunlar birbirlerine. BJK sonlarda bir tane atıp berabere bitirir umarım.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Galatasaray bence kontrollü oynuyor, yani oyun planı defansif ve kontra üzerine. İki kanat da kırık yalnız, ne Yedlin ne de Aallond bu takımın topçusu değil. Diagne ile Mustafa değişikliği yapılmalı, Halil keza girmeli oyuna.

Beşiktaş geçen sezonki Beşiktaş’tan daha zayıf. Biraz üzerine gidersek kazanabiliriz bence. Yediğimiz gol de saçma sapan bir boşa çıkma hatasıyla yedik, sağlık olsun. Öyle bir maç ki kazanırsak nasıl kazandık demeyiz, kaybedersek de ah vah demeyiz…