Beşiktaş - Ajax | UEFA Şampiyonlar Ligi 21-22 Sezonu - 5. Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
images

Beşiktaş ile Hollanda temsilcisi Ajax karşı karşıya geliyor.

Saat 20.46’ta başlayacak mücadele EXXEN ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

024C415F-786B-4A1F-8AEF-D09B1DC372DB.jpeg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çok basit bir şey, buldun mu atacaksın. Adamlar senden daha hızlı, daha zeki, daha kaliteli, daha organize, daha fizikli. Sherifflerin maç kazanabilmesinin sebebi budur herhalde.

3-1, 4-1 gibi bir skorla yenilecegiz muhtemelen.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,365
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
1’den 2 olacağı çok belliydi. Ama ilk yarıda Larin o karşı karşıya pozisyonu atsa, bi ihtimal puan alma şansı olabilirdi. Ki puan alamamak sıfır çekmek anlamına geliyor son maçta Dortmund’dan fark yiyeceklerine göre…
Dortmund da iyi değil haaland sakat

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çok basit bir şey, buldun mu atacaksın. Adamlar senden daha hızlı, daha zeki, daha kaliteli, daha organize, daha fizikli. Sherifflerin maç kazanabilmesinin sebebi budur herhalde.

3-1, 4-1 gibi bir skorla yenilecegiz muhtemelen.
Larin Kenandan beterdi. Kenan yok kanser olmayız diyordum. Bu adama bırak 2.5 en fazla 1 milyon teklif yaparım. Boş kale hata arka direkten gol atan beleşçinin teki.

1’den 2 olacağı çok belliydi. Ama ilk yarıda Larin o karşı karşıya pozisyonu atsa, bi ihtimal puan alma şansı olabilirdi. Ki puan alamamak sıfır çekmek anlamına geliyor son maçta Dortmund’dan fark yiyeceklerine göre…
Dortmunddan fark yemeyiz yeniliriz ama en fazla 3 olur.

O adamı ciddiye mi alıyorsun? Ben bile umursamıyorum onu :A

Larin maçı batırmasa bence çok net puan alırdık adamların çok umrunda olan bir maç değildi yüzde 99 grup lideri oldukları için. İlk yarı takım çok doğru oynadı hatta bütün maçlar böyle oynamalıydı takım. Biz önceki yıllarda gruptan çıkarken hiçbir maçta oyunun hakimi olmaya çalışmadık. Yetenekli ayaklarla kontradan gelip atıyorduk. Ancak ikinci yarı takım hiç iyi değildi. Maçı bırakmış bir oyun vardı.
------

Sıfır çekmezler illa bir maçı kazanacaklar diyip kicktipp'te oynuyorum ama her defasında yanıltıyorlar. :A
Sevgili adminim şu an bu durumdaki Beşiktaş Ajaxı nasıl yenebilir gerçi Larin atsa puan kopabilirdi :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,588
Puanı
860
Larin Kenandan beterdi. Kenan yok kanser olmayız diyordum. Bu adama bırak 2.5 en fazla 1 milyon teklif yaparım. Boş kale hata arka direkten gol atan beleşçinin teki.

Dortmunddan fark yemeyiz yeniliriz ama en fazla 3 olur.

O adamı ciddiye mi alıyorsun? Ben bile umursamıyorum onu :A

Larin maçı batırmasa bence çok net puan alırdık adamların çok umrunda olan bir maç değildi yüzde 99 grup lideri oldukları için. İlk yarı takım çok doğru oynadı hatta bütün maçlar böyle oynamalıydı takım. Biz önceki yıllarda gruptan çıkarken hiçbir maçta oyunun hakimi olmaya çalışmadık. Yetenekli ayaklarla kontradan gelip atıyorduk. Ancak ikinci yarı takım hiç iyi değildi. Maçı bırakmış bir oyun vardı.
------

Sevgili adminim şu an bu durumdaki Beşiktaş Ajaxı nasıl yenebilir gerçi Larin atsa puan kopabilirdi :A
Ya bu rahatsız geçen Antep maçı sonrası bizimkiler konuşma odasına girmiş. Yarım saat saçma sapan konuştu en son bunu çıldırtıp yayından gönderdiler. Gördüğüm en boş kasa insanlardan.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ya bu rahatsız geçen Antep maçı sonrası bizimkiler konuşma odasına girmiş. Yarım saat saçma sapan konuştu en son bunu çıldırtıp yayından gönderdiler. Gördüğüm en boş kasa insanlardan.
Sosyal medya amigosu daha üst bir şey değil. Beşiktaş'ı temsili olarak sosyal medyada olmasından mutlu değilim

• Beğendim
Reactions: mesmeso