Beşiktaş 7 - 0 Hatayspor | Süper Lig 20-21 Sezonu - 39.Hafta Maçı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
basliksiz-1-LOF3_cover.jpg

Süper Lig 2020-2021 Sezonu 39.Hafta mücadelesinde Beşiktaş kendi evinde Hatayspor'u konuk ediyor.

Saat 20.30'da BeIN Sports HD1'de başlayacak. Maçla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

• Harika
Reactions: Zeyno

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Beşiktaş için şampiyonluk maçı, bu maçı kazanırsa şampiyonlukları şimdiden hayırlı olsun.

@Dosi bakalım yine şanslı gelecek misin ikinci takımına :A
bu mac bencede sampiyonluk maci, yenilirse ve Gs de BJK'yi yenerse isin rengi degisecek :A
Fener olamiyorsa BJK olsun :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İkinci takımım lafını bugün kullanmadım :A :A
GS olacağına onlar kazansın :A
Tolsto kullanınca da itiraz etmedin ama..
Bir Fenerlinin ikinci takımı Bjk falan olamaz :bağır: Gençler, Ankaragücü neyse de adamlar bizden nefret ediyor sen nasıl onlara ikinci takımım diyorsun reddetmen lazım bu söylemi....

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tolsto kullanınca da itiraz etmedin ama..
Bir Fenerlinin ikinci takımı Bjk falan olamaz :bağır: Gençler, Ankaragücü neyse de adamlar bizden nefret ediyor sen nasıl onlara ikinci takımım diyorsun reddetmen lazım bu söylemi....
Küçükken sempatim vardı. Ordan kaynaklanıyor galiba. Nefret edemiyorum nedense :A :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fener Şampiyon olsada tura çıkmam :A
Yok BJK logosu olan şeyleri giyecek kadar sevmiyorum, o kadar da değil :A
Yahuuu nasıl sevmiyorsun kafamı karıştırdın oruç oruç :A
2.takım demek 1.takımdan sonra gelen takım değil mi :A Benim 2.takımım Barcelona, Messi sebebiyle ve forması vs. var yani...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yahuuu nasıl sevmiyorsun kafamı karıştırdın oruç oruç :A
2.takım demek 1.takımdan sonra gelen takım değil mi :A Benim 2.takımım Barcelona, Messi sebebiyle ve forması vs. var yani...
Benim söylediklerim ve anlatmak istediklerim genelde farklı olabiliyor demiştim :A
2. Takım derken yani TR Ligi'nde tek sevdiğim takımım Fenerbahçe. 2. bir sıraya birini koymak gerekirse bu BJK olur. GS aşırı nefret ettiğim bir takım ve diğer takımlara ise en ufak bir sempatim yok. Hatta Trabzonspor'da pek sevmiyorum nedense ama BJK'ye karşı nefretim veya sevmemezliğim yok. Orta bir takım ve bu yüzdende Fener haricinde kazanmasını isteyeceğim bir takım ama misal GS çok gerilerde olsaydı ozaman BJK kazansın istemezdim :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Beşiktaş için şampiyonluk maçı, bu maçı kazanırsa şampiyonlukları şimdiden hayırlı olsun.

@Dosi bakalım yine şanslı gelecek misin ikinci takımına :A
Kazanmasalar da hayırlı olsun. Artık şampiyonluk yarışı mı kalmış şu saatten sonra. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benim söylediklerim ve anlatmak istediklerim genelde farklı olabiliyor demiştim :A
2. Takım derken yani TR Ligi'nde tek sevdiğim takımım Fenerbahçe. 2. bir sıraya birini koymak gerekirse bu BJK olur. GS aşırı nefret ettiğim bir takım ve diğer takımlara ise en ufak bir sempatim yok. Hatta Trabzonspor'da pek sevmiyorum nedense ama BJK'ye karşı nefretim veya sevmemezliğim yok. Orta bir takım ve bu yüzdende Fener haricinde kazanmasını isteyeceğim bir takım ama misal GS çok gerilerde olsaydı ozaman BJK kazansın istemezdim :A
Tamam 2.takımın değil o zaman sadece nefret etmiyorsun o kadar :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx