Beşiktaş 1 - 2 Karagümrük | Süper Lig 20-21 Sezonu - 41.Hafta Maçı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
60990251ae298b575c1bde44.jpg

Süper Lig 2020-2021 Sezonu 41.Hafta mücadelesinde Beşiktaş ile Karagümrük karşı karşıya geliyor.

20:30'da başlayacak karşılaşma, beIN SPORTS HD 1 kanalından naklen yayınlanacak. Maçla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
@Dosi BJK'ye pek şanslı gelmedin en son, bakalım bu kez ne olacak :A
Konuyu açmayacaktım ama Emre 29 geçe açtığı için açmak zorunda kaldım.
Kapışma durumunda olmayacağımı söylemiştim. Kapışsaydım yine benim olacakmış zaten. Sen ise hiç şansın olmuyor.
Git GS 'yi aç sen :A
Ve evet umarım faydalı olmam :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Konuyu açmayacaktım ama Emre 29 geçe açtığı için açmak zorunda kaldım.
Kapışma durumunda olmayacağımı söylemiştim. Kapışsaydım yine benim olacakmış zaten. Sen ise hiç şansın olmuyor.
Git GS 'yi aç sen :A
Ve evet umarım faydalı olmam :A
Cumartesi sezonun kapanışını yapacağız o zaman şansım tutar umarım :A Bakalım kicktipp adına bugünün getirileri ne olacak önemli olan şans o aslında :A

BJK bugün yenerse şampiyonluğu 99 garantiler. Haftaya Göztepe'ye de kaybetmesin bi zahmet :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Cumartesi sezonun kapanışını yapacağız o zaman şansım tutar umarım :A Bakalım kicktipp adına bugünün getirileri ne olacak önemli olan şans o aslında :A

BJK bugün yenerse şampiyonluğu 99 garantiler. Haftaya Göztepe'ye de kaybetmesin bi zahmet :A
Şampiyonluk son maça kalırsa rezalet :A
Nerden baksak garip bir sezon oldu. Fark açılıp kapanması falan ve 3 takımında az da olsa son ana kadar şansının olması bir garip.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Yedek kadroyla mı çıkacaktı? :A
Bu zamana kadar hep bir eksiklik oluyordu. Sonunda takımı toplayabilmişler.
------

Beşiktaş çok gergin oynuyor. Sakin kalıp maçı çevirmeleri gerek yoksa bu iş son haftaya kalırsa işleri zor.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Beşiktaş'ın hikayesi son dakika atılan golle gelen bir galibiyeti hak ediyor.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Haftaya kazanmaktan başka şansları yok, tabi iyi bir gol oranı ile. 2 hafta üst üste yenilgiye dur denmeli.
Üzüldüm bu skora.

• Beğendim
Reactions: Zeyno

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Ünal hoca yattı dememek için haftaya elinden geleni yapacaktır. Beşiktaş'ın işi çok zor.

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,660
Puanı
560
Haftaya kazanmaktan başka şansları yok, tabi iyi bir gol oranı ile. 2 hafta üst üste yenilgiye dur denmeli.
Üzüldüm bu skora.
@Dosi haftaya gözünü seveyim bjk maç konusunu sen açma bi de böyle deneyelim galiba sen bizim takıma ilk sezonda iyi geliyosun sezon sonu senin kalemin değil :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bırak Göztepe'yi Malatya'yı sen 10 kişi bu takım ile en azından berabere kalamıyorsan şampiyonluğu hak etmiyorsun demektir. GS çok mu hak ediyor? Hayır ama Beşiktaş da hiç hak eder tavır sergilemiyor. Göztepe maç satmaz. Malatya satar demem ama geçmiş olayları var ve direnci kırılırsa fark yemeye çok müsait. Ha eğer ki şampiyon olursak Beşiktaş bir Rıza hocaya teşekkür etsin.

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bırak Göztepe'yi Malatya'yı sen 10 kişi bu takım ile en azından berabere kalamıyorsan şampiyonluğu hak etmiyorsun demektir. GS çok mu hak ediyor? Hayır ama Beşiktaş da hiç hak eder tavır sergilemiyor. Göztepe maç satmaz. Malatya satar demem ama geçmiş olayları var ve direnci kırılırsa fark yemeye çok müsait. Ha eğer ki şampiyon olursak Beşiktaş bir Rıza hocaya teşekkür etsin.
Tek maç ile şampiyonluğu kimin hak edip hak etmediği belirlenmez.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Beşiktaş'ın en büyük hatası haftalar öncesinden erkenden havaya girmesi ve camia daha doğrusu yöneticiler bazında kibre ulaşmasıydı durumun. Onlara arifeyi gösterdik, bayramı göstermeyeceğiz diyen yöneticiyi mi dersin, başkanlarının şu açıklaması sonrası Terim'i daha da hırslandırmalarını mı...

Galatasaray belki şampiyon olamayacak ama olamazsa da şampiyonluğu elinden kaçırmış olmayacak, bunun bir tesellisi var ve olayın bu noktaya gelmesi de Galatasaray'ın şimdi antipatik gelmesin şimdi ama şu meşhur sözü edilen winnerlik karakterini gösteriyor. Yani haftalar öncesinden havlu attı denilen, o kadar kötü futbol oynayan ve puan farkı yiyen takımın bu noktaya son hafta ulaşmasının başka bir açıklaması yok. 5 gün sonra BJK şampiyonluğu ilan etse bile (ki çok yüksek bir ihtimal halen) bu durum halen geçerli olacak işler bu noktaya geldiği için.

Rakiplerini, Galatasaray'ı fazla küçümsediler ve son haftaya böyle bir stresle girdiler, şampiyonluk gelse bile haftalar öncesindeki neşeden uzak, stresli bir şampiyonluk olacaktır.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,317
Puanı
1,060
  • Üzücü
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tek maç ile şampiyonluğu kimin hak edip hak etmediği belirlenmez.
Tek maç değil zaten ne kadar avantajın vardı tek tek verdin. Ankaragücü Sivas Galatasaray Karagümrük bir maç değil sırayla gelen bir seri.
------

Beşiktaş'ın en büyük hatası haftalar öncesinden erkenden havaya girmesi ve camia daha doğrusu yöneticiler bazında kibre ulaşmasıydı durumun. Onlara arifeyi gösterdik, bayramı göstermeyeceğiz diyen yöneticiyi mi dersin, başkanlarının şu açıklaması sonrası Terim'i daha da hırslandırmalarını mı...

Galatasaray belki şampiyon olamayacak ama olamazsa da şampiyonluğu elinden kaçırmış olmayacak, bunun bir tesellisi var ve olayın bu noktaya gelmesi de Galatasaray'ın şimdi antipatik gelmesin şimdi ama şu meşhur sözü edilen winnerlik karakterini gösteriyor. Yani haftalar öncesinden havlu attı denilen, o kadar kötü futbol oynayan ve puan farkı yiyen takımın bu noktaya son hafta ulaşmasının başka bir açıklaması yok. 5 gün sonra BJK şampiyonluğu ilan etse bile (ki çok yüksek bir ihtimal halen) bu durum halen geçerli olacak işler bu noktaya geldiği için.

Rakiplerini, Galatasaray'ı fazla küçümsediler ve son haftaya böyle bir stresle girdiler, şampiyonluk gelse bile haftalar öncesindeki neşeden uzak, stresli bir şampiyonluk olacaktır.

Bizimkilerde o hava yoktu ancak Hatay maçı sonu oldu. Ondan önceki açıklamalar motivasyon içindi.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski