Beşiktaş 1 - 1 Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 31.Hafta Maçı

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Böyle bir kadro stajyer hocanın kurbanın oldu.İmza @xdragxx
Erol ilk başlarda inancım vardı..ama Fenerbahçe çok fazla geldi ona.
15 transfer ve hatrı sayılır yıldızlara ...Sonuç!!!

Elimizde Altayın gözyaşları...
Ve iyi ki almışlar dediğimiz Gustova,Pelkas ve Zlai

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Altay'ın bu performansına hiç şaşırmadım hatta bence abartıldığı kadar iyi bir performans değil. Beşiktaş kötü yaptı gol vuruşlarını özellikle Aboubakar. Altay'ın Hatay maçı bu maçtan kat kat etkileyici mesela. Bu sezon düzenli Fener'i izleyen biri imkanı yok Altay'ın önünde bir kaleci söyleyemez. Sezonun en iyi kalecisi şu ana kadar.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sizin ümidiniz var bence. Arena'ya kadar farkı 3'e indirmeye bakın.

Yapma hocam bu takım Hatay deplasmanından fark yer.. Biz Rize maçıyla havluyu attık. Tabi umut iyidir ama fazla iyimserliğe de gerek yok.

Fener imkansız da GS olabilir. Milli ara sonrası ilk hafta çok belirleyici olur.
Takımın ve hocanın beni haklı çıkarması gerçeği..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Maskeli Fedai ağır taştır, yaptığı yorumlarla ülke gündemine şekil verir, herkes akıllı olsun...

(Az önce de benzer şekilde Ersin yoldaşımızı övdüm, o yüzden biraz tekrara girmiş gibi oldu ama olsun. :A)
Forum iyice zıvanadan çıktı zaten. Totem ve sıva mesajlarından geçılmiyor ortalık. Hiçkimsenin gerçek düşüncelerini bilmiyoruz... Bunun nedeni de belli...

bknz: sabarizm
bknz: sabarizm'in ölmesi gerekliliği

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Forum iyice zıvanadan çıktı zaten. Totem ve sıva mesajlarından geçılmiyor ortalık. Hiçkimsenin gerçek düşüncelerini bilmiyoruz... Bunun nedeni de belli...

bknz: sabarizm
bknz: sabarizm'in ölmesi gerekliliği
Eskiden sadece senin hangi takımı tuttuğunu net olarak bilmezdik, şimdi dediğin gibi bir durum söz konusu gerçekten... Bunun en büyük sebebi ise bahsettiğin gibi SABARİZM değil, @Tolstoyevski ve @bazinga arasında başlayan ardından tüm foruma nüfuz eden amansız totem savaşları...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eskiden sadece senin hangi takımı tuttuğunu net olarak bilmezdik, şimdi dediğin gibi bir durum söz konusu gerçekten... Bunun en büyük sebebi ise bahsettiğin gibi SABARİZM değil, @Tolstoyevski ve @bazinga arasında başlayan ardından tüm foruma nüfuz eden amansız totem savaşları...

Sanki şimdi eminsin...
suan mevcut bire konu var ve oynan bi mac. Bu baslik kafa karistirici. sohbetinizi balla kesiyorum ama baska konuya alintinizi alip konussaniz daha iyi olur :A FB basligini degistirecekken ufak bir saskinlik gecirdim 1-1 görünce

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,166
Puanı
1,060
suan mevcut bire konu var ve oynan bi mac. Bu baslik kafa karistirici. sohbetinizi balla kesiyorum ama baska konuya alintinizi alip konussaniz daha iyi olur :A FB basligini degistirecekken ufak bir saskinlik gecirdim 1-1 görünce
@Sherlock yazmasaydı ben de yanıtlamayacaktım. :A

• Olmamış
Reactions: Dosi