Beş Kardeş'in Final Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,105
Puanı
1,061
thumbnail_1436032041.jpg

Kanal D'nin sevilen komedi dizisi Beş Kardeş'ten beklenen haber geldi!

Başrollerini Serkan Keskin, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer, Osman Sonant, Fatih Artman, Nihal Yalçın, Serdar Orçin, Merve Ateş, Ece Dizdar, Ayşen Gruda ve Köksal Engür'ün paylaştığı dizinin 13 bölümlük anlaşmasının uzatılmamasına karar verildi. Buna göre Beş Kardeş, 4 Ağustos'ta son kez ekranlara gelecek.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senarist ve yönetmenliğini ise Onur Ünlü'nün üstlendiği dizi, Sait, Turgut, Nazım, Orhan ve Aziz isimli beş kardeşin yaşadığı acı tatlı olayları konu alıyordu.

Beş Kardeş, final bölümüyle 4 Ağustos Salı akşamı Kanal D'de!

Evet, 13 bölüm gibi bir sürede bitiyor. Çok iyi bir diziydi, ancak beklenen reytinge ulaşamadı. Keşke haketmiş olduğu reytinglere ulaşabilseydi.

Yazık oldu diziye bu tarz diziler kesinlikle televizyonlarda harcanmamalı diye düşünüyorum ben.

Bence de yazık oldu. Ara verdikten sonra eski ilgiyi toplayamadı ki zaten ilk zamanlarında da öyle ahım şahım bir reyting performansı yoktu. Kanal D'de değil de başka bir kanalda olsaydı bu dizinin ömrü biraz daha uzun olabilirdi.

yazık oldu sezon ortası başlama stratejisi kötüydü paramparça yükselirken başladı acun da varidi tutması sürpriz olurdu

ayy yeter artık leyla mecnun ekibinin sürekli biten dizilerini görmekten bıktım topluca ara versinler 3-4 yıl olmuyor işte başka dalda tutunamıyorsunuz uzatmayın bence :F:F:F

ayy yeter artık leyla mecnun ekibinin sürekli biten dizilerini görmekten bıktım topluca ara versinler 3-4 yıl olmuyor işte başka dalda tutunamıyorsunuz uzatmayın bence :F:F:F

aynen bende onu diyecektim şimdi ama sen değinmişsin zaten. :D

ben herkesin aksine yazık olduğunu düşünmüyorum ,Kanal D sezon boyunca kaç diziye şans vermedi sadece bu diziye 2.şans verildi. O yüzden hala nasıl yazık olundu deniliyor anlayamıyorum. :)

Bitmesi çok iyi oldu.
Kanal d sırf ay yapim diye bu kadar sabretti diziye @Çiğdem- @Harunnn60 ama yani sabır da bir yere kadar :)
ay yapım zaten atv yide iyice sömürdü atv dısında hiçbir kanal o rezil reytingleriyle kara para aşka dayanmazdı atv kanalını bitiren dizi oldu zaten 5 yıl daha kendisine gelemez atv hahaha :F:F:F

ay yapım zaten atv yide iyice sömürdü atv dısında hiçbir kanal o rezil reytingleriyle kara para aşka dayanmazdı atv kanalını bitiren dizi oldu zaten 5 yıl daha kendisine gelemez atv hahaha :F:F:F
Aynen kız 2 aldi 1 aldi ama kpa hala devam ediyor 😱

Atv sırf karadayi için katlanmisti diziye bakalım ay yapim bi daha dizi yapcak mi atvye :)

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen kız 2 aldi 1 aldi ama kpa hala devam ediyor 😱

Atv sırf karadayi için katlanmisti diziye bakalım ay yapim bi daha dizi yapcak mi atvye :)

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ayolll şu dizi boşluğunda bile izlenmiyor 1 reyting almıslar yaa biz yeni baslayan yaz dizilerine 1 reyting aldı diye kızıyorum kpa bu boşlukta 1 reyting alıyor zaten diziyi izleyende takip edende kalmadı kendi hallerine bıraktık kendileri çalıp kendileri söylüyorlar atv yi resmen bitirdiler:F

Kadrosu komedi dizisine göre iyiydi ama hikaye çok yapmacıktı, bir Mutlu Ol Yeter'in senaryosunu bulamadım gerçi o da bitti ama :D Neyse hayırlısı olsun :)