MYD Beş Dakika - Yeni Bölüm | 12. Bölüm "Sezon Finaline Son 2 Bölüm "

STARAN

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,567
Puanı
279
20201025_142406_0000.png

BEŞ DAKİKA
YENİ BÖLÜM
"ASLININ DÜĞÜNÜ"

JENERİK

12.BÖLÜM
Aslı kafasına aldığı darbeden dolayı baygındır. Emir ise gürültülü bir şekilde kapıyı çalmaktadır.Emre Aslı 'yı hemen kucaklayıp odasına götürür.Yatağa uzandırı ve kendisi de yanına uzanır. Harun ise Emire kapıyı açar.Ve yukarıda olduğunu söyler. Emir hemen Aslının odasına çıkar.Odaya girdiğinde ikisini aynı yatakta görünce şok olur hızlıca evden çıkar ve avukatını arayıp boşanmak istediğini söyler.
Bu arada Aslı yavaş yavaş uyanır.

Aslı : Ne oldu bana..

Emre : Bir anda konuşurken bayıldın.

Aslı : Tamam hatırladım...Ama başım çok ağrıyor.

Emre : Evet düşerken başını sehpaya vurdun ondandır.

Aslı : Hmm..Ben seninle senin çocuğun hakkında konuşuyorduk değil mi?

EMRE: Evet... Benim çocuğum sağlıklı doğdu ama sonraki hafta solunum rahatsızlığı oldu ve öldü .

Aslı : Hmm.Çok üzüldüm...Allah rahmet eylesin.

Aslı yataktan kalkar ve aşağı inmek ister..Aşağı indiğinde avukatın onu aradığın görür.Telefonu cevaplar.Avukat Emirin ondan boşanmak istediğini söyler.Aslı ise kabul eder.

1 HAFTA SONRA

Aslı ve Emirin davası görülmüş tek celse de boşanmışlardır. Aslı üzgün olsa da pek belli etmek istemiyordur. Emre Aslı yı rahatlaması için bir parka götürür.

Aslı : Burası ne kadar güzel...

Emre : Senin gibi..

Aslı : Ne..Benim gibi mi..

Emre : Evet senin gibi...Ben seni çok seviyorum

Aslı ...Artık boşandın zaten bunu söylemekte bir sakınca yok..

Aslı : Emre sen diyorsun..

Emre : Ne Olur benimle evlen...Ben seni seviyorum.

Aslı : Ben de seni seviyorum ama arkadaş olarak...

Emre : Tamam o zaman evliliğimiz kagıt üstünde olsun..Yeterki benimle yaşa...

Aslı biraz düşündükten sonra kabul eder.Emre Aslı'yı da alır yıldırım nikâhı yapmak için gün almaya giderler.. 2 gün sonraya gün alırlar. Ve sonunda eve dönerler. Aslı odasına çıkar Emre ise Harunla konuşmaya başlar.

Harun : Abi ne yaptın...Evlilik teklifini kabul etti mi ?

Emre : Tabi ki etti...Bu günler daha iyi günleri evlenelim bir görür o...

Harun : Abi bir sorun çıkmaz değil mi?

Emre : Yok çıkmaz...Zaten 2 güne evleniyoruz.

DÜĞÜN GÜNÜ

Nikah salonunda herkes gelmiş Aslı ise gelin odasında hazırlanıyordur. Gelin odasından lavaboya giderken Esra'nın telefonla konuşmasını duyar...

Esra : Evet canım kimse anlamadı benim Sinem olduğumu.. Herkesi kandırdım..

Aslı Sinemin konuşmalarını duyduğu gibi kolundan tutar ve gelin odasına getirir...

Aslı : Demek sen Sinemdin. Bizlere oyun oynadın...

Aslı Sinemin kafasına sert bir şeyle vurur ve bayıltır..Sandalye bağlar..Odadaki kolonyayı tüm odaya ve Sinemin üstüne boşaltır.Sinemin cebindeki çakmağı fark eder ve eline alır.Çakmağı yaktığı gibi Sinemin üstüne atar.Oda yanmaya başlar.Aslı kaçmak için kapıya gelir ama kapının kilitlendigini fark eder.

Aslı : Ne Olur açın kapıyı yardım edin... Yardım edin...

12.BÖLÜM SONU

BEŞ DAKİKA SEZON FİNALİYLE ÇARŞAMBA 20.00 'DE MYD TV ' DE.

20201021_084048_0000.png

Son düzenleme:

Alos

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
114
Ekli dosyayı görüntüle 94264
BEŞ DAKİKA
YENİ BÖLÜM
"ASLININ DÜĞÜNÜ"

JENERİK

12.BÖLÜM
Aslı kafasına aldığı darbeden dolayı baygındır. Emir ise gürültülü bir şekilde kapıyı çalmaktadır.Emre Aslı 'yı hemen kucaklayıp odasına götürür.Yatağa uzandırı ve kendisi de yanına uzanır. Harun ise Emire kapıyı açar.Ve yukarıda olduğunu söyler. Emir hemen Aslının odasına çıkar.Odaya girdiğinde ikisini aynı yatakta görünce şok olur hızlıca evden çıkar ve avukatını arayıp boşanmak istediğini söyler.
Bu arada Aslı yavaş yavaş uyanır.

Aslı : Ne oldu bana..

Emre : Bir anda konuşurken bayıldın.

Aslı : Tamam hatırladım...Ama başım çok ağrıyor.

Emre : Evet düşerken başını sehpaya vurdun ondandır.

Aslı : Hmm..Ben seninle senin çocuğun hakkında konuşuyorduk değil mi?

EMRE: Evet... Benim çocuğum sağlıklı doğdu ama sonraki hafta solunum rahatsızlığı oldu ve öldü .

Aslı : Hmm.Çok üzüldüm...Allah rahmet eylesin.

Aslı yataktan kalkar ve aşağı inmek ister..Aşağı indiğinde avukatın onu aradığın görür.Telefonu cevaplar.Avukat Emirin ondan boşanmak istediğini söyler.Aslı ise kabul eder.

1 HAFTA SONRA

Aslı ve Emirin davası görülmüş tek celse de boşanmışlardır. Aslı üzgün olsa da pek belli etmek istemiyordur. Emre Aslı yı rahatlaması için bir parka götürür.

Aslı : Burası ne kadar güzel...

Emre : Senin gibi..

Aslı : Ne..Benim gibi mi..

Emre : Evet senin gibi...Ben seni çok seviyorum

Aslı ...Artık boşandın zaten bunu söylemekte bir sakınca yok..

Aslı : Emre sen diyorsun..

Emre : Ne Olur benimle evlen...Ben seni seviyorum.

Aslı : Ben de seni seviyorum ama arkadaş olarak...

Emre : Tamam o zaman evliliğimiz kagıt üstünde olsun..Yeterki benimle yaşa...

Aslı biraz düşündükten sonra kabul eder.Emre Aslı'yı da alır yıldırım nikâhı yapmak için gün almaya giderler.. 2 gün sonraya gün alırlar. Ve sonunda eve dönerler. Aslı odasına çıkar Emre ise Harunla konuşmaya başlar.

Harun : Abi ne yaptın...Evlilik teklifini kabul etti mi ?

Emre : Tabi ki etti...Bu günler daha iyi günleri evlenelim bir görür o...

Harun : Abi bir sorun çıkmaz değil mi?

Emre : Yok çıkmaz...Zaten 2 güne evleniyoruz.

DÜĞÜN GÜNÜ

Nikah salonunda herkes gelmiş Aslı ise gelin odasında hazırlanıyordur. Gelin odasından lavaboya giderken Esra'nın telefonla konuşmasını duyar...

Esra : Evet canım kimse anlamadı benim Sinem olduğumu.. Herkesi kandırdım..

Aslı Sinemin konuşmalarını duyduğu gibi kolundan tutar ve gelin odasına getirir...

Aslı : Demek sen Sinemdin. Bizlere oyun oynadın...

Aslı Sinemin kafasına sert bir şeyle vurur ve bayıltır..Sandalye bağlar..Odadaki kolonyayı tüm odaya ve Sinemin üstüne boşaltır.Sinemin cebindeki çakmağı fark eder ve eline alır.Çakmağı yaktığı gibi Sinemin üstüne atar.Oda yanmaya başlar.Aslı kaçmak için kapıya gelir ama kapının kilitlendigini fark eder
Beş dakika Totalde 43. Olurken Ab de 71. Abc1 de ise ilk 100 e giremedi dizi önümüzdeki çarşamba sezon finali akılda şu soru var beş dakikayı sezon finali gösterip final mı olacak?? ve kanal diziyi final yaparsa o güne gelecek dizi merak konusu dizinin akıbeti şuan belli değil ama devam etmek istiyorsalar yayın gününü değiştirmek gerek şuan kanalın cumartesi, pazar gibi 2 alternatif günü var :A :A:F

STARAN

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,567
Puanı
279
Beş dakika Totalde 43. Olurken Ab de 71. Abc1 de ise ilk 100 e giremedi dizi önümüzdeki çarşamba sezon finali akılda şu soru var beş dakikayı sezon finali gösterip final mı olacak?? ve kanal diziyi final yaparsa o güne gelecek dizi merak konusu dizinin akıbeti şuan belli değil ama devam etmek istiyorsalar yayın gününü değiştirmek gerek şuan kanalın cumartesi, pazar gibi 2 alternatif günü var :A :A:F
Yalnız benim dizinin reytingleri zaten yüksek niye final yapsın... Tüm kategorilerde 1.