MYD Beş Dakika - Sezon Finali | 13. Bölüm

Emre Ozansoy

Konu Editörü
Reaksiyon puanı
21,249
Puanı
1,060
Niye ezip geçiyorsun kardeşin rolünde gelecek.
spoilers GIF by University of California

• İlginç
Reactions: Staran

Staran

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,636
Puanı
279
20201027_145037_0000.png

BEŞ DAKİKA YENİ SEZONUYLA CUMARTESİ 20.00'DE MYD TV DE...

Staran

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,636
Puanı
279
20201027_145037_0000.png

BEŞ DAKİKA | YENİ SEZON FRAGMANI
14.BÖLÜM FRAGMANI

Aslı araba uçurumdan düşerken pencereden dışarıya savrulur. Emre nın arabası ise uçurumdan tam düşmeden kenarda kalır. Emir arabasıyla uçurumun dibine kadar yuvarlanır.En son çarptığı kayada sonra araba alev almaya başlar ve Emir içindeyken patlar. Aslı ise ayılmaya başladığında başına aldığı darbeden dolayı hafızasını kaybetmiştir.Emre Aslının yanına gelir ve sarılır.Emre'nin işi artık daha kolaydır.

@Angelica @Emre Ozansoy @slhttnmtl @Dosi @Gerekli24 @Doğan @seyfullXh @pompy @haluk792 @ömer karataş @Özgür @hayret bi şey

YENİ SEZON FRAGMANINI NASIL BULDUNUZ.

haluk792

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
8,638
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 94603

14.BÖLÜM FRAGMANI

Aslı araba uçurumdan düşerken pencereden dışarıya savrulur. Emre nın arabası ise uçurumdan tam düşmeden kenarda kalır. Emir arabasıyla uçurumun dibine kadar yuvarlanır.En son çarptığı kayada sonra araba alev almaya başlar ve Emir içindeyken patlar. Aslı ise ayılmaya başladığında başına aldığı darbeden dolayı hafızasını kaybetmiştir.Emre Aslının yanına gelir ve sarılır.Emre'nin işi artık daha kolaydır.

@Angelica @Emre Ozansoy @slhttnmtl @Dosi @Gerekli24 @Doğan @seyfullXh @pompy @haluk792 @ömer karataş @Özgür @hayret bi şey

8.bölüm nerede link atar mısın :D
yeni sezon hemen başlıyor muş :D

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
450
Ekli dosyayı görüntüle 94603

14.BÖLÜM FRAGMANI

Fragman çok güzel de yeni sezon neden bu kadar çabuk başlıyor? :A

• Beğendim

Doğan

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
1,782
Puanı
215
hafıza kaybetme araba ytuvarlama hapıste olsun bari..yeni seszonda ben varım tabı

• Beğendim