Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hocamız gençleri koruyor ya ondan kaleci almıyoruz ama Hasic genç değil.

Anladığım kadarıyla şans yanında olmuş Fenerin istatistikler yalan söyler ama istatistiklere göre Hatay daha iyi
Hasic ile, Ersin ile olmaz bu işler. Ts, Gs ve Fb kalecileri doksana giden topu kornere çelerler, korner atışındaki kafa vuruşunu da kenardan çıkarırlar. Ersin 1.'yi yapsa bile 2.'yi yapamaz. Fener'in yediği atakları bizim takım yese rezillik çıkar, 3'lük oluruz en az.

Atiba'nın yedeği yok. Oyun görüşü ve zekası bile yavaşlığını kurtaramıyor. Desen ki "Biz kendisinden 20 maç yeterince verim aldık, artık yedekte otursun." Atiba'nın yerini alabilecek tek bir tane bile adamın yok. Farklı bir senaryoda farklı bir oyuncu ile oynayıp Josef ile bağlarını en kısa zamanda güçlendirmen lazım. Hayal. Josef'in de yedeği yok. :D Töre sakatlandı, Ghezzal'ın da yedeği yok. :D Rosier sinirlenip kendini attırdığı zaman oyuna 1. Lig'den gelen Bilal girecek. Ligler arasındaki farkı kapatabilecek mi? Kapatırsa anında Zeki Çelik'in arkası sağlamlaşır zaten. :D Rıdvan yokken 3 civarı maça çıkacağız sanırım, sol çizgi ve sol iç bölge boyunca zeka ve teknik eksiklik yaşayacağız. Kaleci zaten yok ahahahaha.

Hatayspor maçı sonrası Fenerbahçe, Beşiktaş'ın %51-%49 şeklinde önüne geçti bence. Burası EPL, Bundesliga vb olmadığı için her maç iyi oynayarak kazanmanın önemi yok. Beşiktaş çıktığı maçların yarısından çoğunda iyi oynadı da eline ne geçti? "Oyunu hâlâ oturmadı." denilen Fb 1 puan önümüzde.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çok rahat bir fikstür var Alanyaspor maçına dek puan kaybı yaşamaz Beşiktaş. Arenadaki GS maçı da final maçı olur. Güveniyoruz 🦅🦅
Arenada oynuyoruz hep ikinci yarılar ve hep son maçlar oluyor tesadüfen (!). Ama seyirci yok gibi bu sefer ondan ümitliyim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yaşanır mı be...

Eus9edIXUAMo7Yo

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ghezzal'ın Larin'e pası atmaması çok ilginçti. 2-0'dan sonra çok rahat bir şekilde farka gidebilecek bir maçtı. Bazı oyuncuların anlamsız tepkileri var, suratları asık. Kendilerine gelmeleri lazım. O top her zaman direkten dönmez. Kaçırdıkları her pozisyonu tekrar tekrar izleteceksin ki işin ciddiyetini kavrasınlar.

Şut çalışın. Vurduğunuz her top stadyum dışına gidiyor.

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kısmen kolay maçları galibiyetle atlatmak iyi oldu. Hakem mevzusu konusunda ise çok sıkıldım. Ufacık ve sonucu etkilemeyecek pozisyonları gereksiz yere büyütüp bağıranlardan bıktım.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sergen'e deseler ki bundan sonra maçları tribünden izleyeceksin tamam der. Adam maç boyu oturduğu yerde çay, kahve ve sigara üçlüsünün dibine vurdu.

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Lucescu/Sergen ilişkisi konulu çok güzel bir yazı. Onur Özgen topu rakibe bırakma konulu vasat bir yazı yazıp tepki çekmişti ama bu yazısını gerçekten beğendim. Özellikle Beşiktaşlılar kesinlikle okusun.

• Beğendim

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ghezzal milli takımda sakatlanmış. Ciddi olabilir deniyor eğer ciddiyse sezonun kırılma anlarından biri olabilir bu durum.

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD