Beşiktaş, Antalya Engelini Aşamadı! | 1-1

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
bjkantpre.png

Spor Toto Süper Lig 2.hafta mücadelesinde Beşiktaş kendi evinde Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı.

33.Dakikada Larin'in golüyle 1-0 öne geçen siyah beyazlı ekip yakaladığı fırsatları gole çeviremedi ve 85.dakikada Antalyaspor'un genç ismi Gökdeniz Bayrakdar maçın skorunu belirleyen golü atarak takımına bir puan kazandırdı.

Goller:

Beşiktaş
: Larin (33')
Antalyaspor: Gökdeniz Bayrakdar (85')

Beşiktaş FK XI: Ersin, Necip, Welinton, Vida, N'Sakala, Atiba, Dorukhan, Mensah, Hasic, Boyd, Larin.
Antalyaspor XI: Boffin, Bünyamin, Veysel, Kudriashov, Eren, Nuri, Hakan, Doğukan, Amilton, Fredy, Jahovic.

Hakem: Halil Umut Meler
Stadyum: Vodafone Park
Saat: 19:00
Yayın: beIN SPORTS HD 1

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir dönem forumda Fenerbahçeli kalmamıştı Beşiktaşlı boldu şimdi de Beşiktaşlı kalmadı anlaşılan. :A

Antalyaspor'u tebrik ederim. Sergen hocadan dolayı Beşiktaş'ın da başarılı olmasını istiyorum bu sene, bizim altımızda kalmak kaydıyla. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir dönem forumda Fenerbahçeli kalmamıştı Beşiktaşlı boldu şimdi de Beşiktaşlı kalmadı anlaşılan. :A

Antalyaspor'u tebrik ederim. Sergen hocadan dolayı Beşiktaş'ın da başarılı olmasını istiyorum bu sene, bizim altımızda kalmak kaydıyla. :A
Beşiktaşlıların bol olduğu bir ortamda daha önce hiç bulunmamıştım :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga