BBC Culture, En İyi 100 Diziyi Seçti!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
E bir zahmet en iyisi olsun, SFU'da yan roldü, burada başrol ve potansiyeli yüksek bir oyuncuydu zaten. :A
Apple'a yeni dizi çekmiş şimdi baktim da:A Ama izleyemem daha apple platformuna ait hiçbir dizi izleyemedim:F Elimdekiler çıkarsa seni çağircam bu adamın dizisini izlemek için :F

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Apple'a yeni dizi çekmiş şimdi baktim da:A Ama izleyemem daha apple platformuna ait hiçbir dizi izleyemedim:F Elimdekiler çıkarsa seni çağircam bu adamın dizisini izlemek için :F
Apple iyidir, kendi çapında bir şeyler deniyor, iyi de yapıyor. See, The Morning Show, Ted Lasso ve daha birçok yapıma imza attılar. :D İzleme listem geniş ama bir bakmışsın, ilerleyen aylarda izlemişimdir, bilemem. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Apple iyidir, kendi çapında bir şeyler deniyor, iyi de yapıyor. See, The Morning Show, Ted Lasso ve daha birçok yapıma imza attılar. :D İzleme listem geniş ama bir bakmışsın, ilerleyen aylarda izlemişimdir, bilemem. :A
See haricinde ilgimi çeken yok ama kariştircam bir ara sıra gelirse:A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
See haricinde ilgimi çeken yok ama kariştircam bir ara sıra gelirse:A
See'nin ilk sezonunu izlemiştim ama aşırı şekilde ağır ilerliyor. Bu yüzden ikinci sezonu başlamaya çekindim ama sanırım ikinci sezonu daha iyi gibi, özellikle sezon finali. Nasıl bir sezon geçtiğiyle ilgili puanlamalara bakıyorum arada tabii her ne kadar sana saçma gelse de. :A Hatta ikinci sezon finali en yüksek puanını almış. Emek veren ama çok ağır akan bir iş. Hani ağır akması sorun değil de, hiçbir şeyin olmadığı bölüm gibi ilerlemesi sinir bozucu oluyor. :D

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Araf