M TV Bazı Gerçekler Yanıltır - Yeni bölüm | 6. Bölüm

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Screenshot_20210809-210412_Canva(1).jpg

BAZI GERÇEKLER YANILTIR
YENİ BÖLÜM

6. BÖLÜM

Gözlerimi açtığımda bir hastane odasında olduğumu fark ettim. İçeride kimse yoktu. Kapının önünde konuşan bir kaç kişi vardı. Yavaşça yerimden kalktım. Başım dönüyordu biraz . Duvarlara tutunarak kapıya kadar geldim , yaklaştıkça konuştuklarını daha iyi duyuyordum. Aslında korkuyordum. Acaba beni kaçıran kişi neden buraya getirmişti ki. Kapıyı yavaşça açtım. Çok şaşırdım. Annem , babam , Kerem , Selahattin , Çiğdem teyze ve bir polis vardı. Annem beni ayakta görünce ;

Melek : Kızım. Niye ayağa kalktın. Hadi gel yatağa götüreyim.

Feride : Anne. Siz nasıl buldunuz beni. Biri beni bayıltmıştı yani en son ben öyle hatırlıyorum.

Melek : Evet kızım , her şeyi polise anlattım. O sapığın seni kaçırmaya bile kalkışmış. Hadi gel içeriye anlatayım.

Yavaşça içeriye girdik. Arkamdan diğerleri de geldi.Yatağa uzandım.

Feride : Hadi Anne.

Melek : Kızım sağolsun Selahattin seni kurtarmış sapığın elinden. Sizin işyerine gidiyormuş. Yolda seni kaçırdığını fark edince hemen adama saldırmış.Kavga etmişler. Sonra etraftan birkaç kişi geldiğini görünce seni arabaya koyamadan kaçmış.

Feride : Çok Teşekkür ederim Selahattin. Kim bilir sen olmasan...

Selahattin : Ne demek Feride. Tabiki yardım edecektim sana. Sen benim çocukluktan bu yana arkadaşımsın.

O sırada Kerim'in bana dikatlice baktığını fark ettim.Utangaç bir şekilde bana yöneldi.

Kerim : Feride... Polis bana her şeyi anlattı. Neden bana bir sapığın sana musallat olduğunu anlatmadın. Ben seni korurdum.

Feride : Kerim bunlar burda konuşulacak bir şey değil. Benim dinlenmem lazım sonra görüşelim.

Kerimi çok seviyordum ama çok kırgındım.

Polis memuru bana yaklaştı.

Polis memuru : Feride hanım merak etmeyin. Biz o sapığı bulacağız. Ama siz bu süreçte evde kalmaya bakın. Ailenizin yanında.

Melek : Zaten ben bırakmam onu , o pislik bulunana kadar.

1 GÜN SONRA

Hastaneden çıkıp eve gelmiştik. Annem beni bir an olsun yalnız bırakmıyordu. Çiğdem teyze ve Selahattin de öğleden akşama kadar bizde kalıyorlardı.

Çiğdem : Kızım. Nasıl oldun. Düne göre iyi misin?

Feride : İyiyim sağol. Çiğdem teyze.

Çiğdem : Şimdi sen Kerimden ayrıldın mı? Dün çocuğa soğuk davrandın ya ondan soruyom.

Selahattin : Anne. Sen niye karışıyorsun.

Feride : Yok sorun değil. Biraz tartıştık sadece Çiğdem teyze.

Melek : Ya kızım ardiyeye birkaç eşya bırakmıştım getirirmisin?

Selahattin : Ben getireyim Melek teyze.

Melek : Yok az bir poşet zaten. Feride getirir.

Yavaşça ardiyeye gittim kapıyı açtım tam poşetleri alırken birinin bana baktığını fark ettim. Çok korkmuştum. Işığı açınca Kerim'i karşımda görünce şaşırıdım. Hemen kapıyı kapattı ve beni içeri doğru çekti.

Feride : Bırak benim kolumu Kerim.

Kerim : Ne olur affet beni. Ben bilmiyordum. Ya ben o videoyu izleyince...

Feride : Ben sana dedim. Beni dinle dedim ama beni dinlemek yerine kovdun.

Kerim : Çok özür dilerim Feridem. Beni affetmen için ne yapayım. Nolur affet. Çok pişmanım.

Feride : Kerim... Biz aramızda en büyük , en değerli şeyi kaybettik ; Güveni...Şimdi aç şu kapıyı da gideyim.

Kerim : Peki zamanla geçmezmi bana olan kızgınlığım.

Feride : Ben sana kızgım değilim. Kırgınım. Kırıldım. Ben seninle evlenmeyi düşünüyordum ya. Ama artık imkansız.

Kerim : Nasıl yani ?

Feride : Ben gidiyorum buralardan.Artık çok yoruldum olanlardan , 3 saat sonra uçağım kalkıyor. Artık ben yokum.

Kerim : Anneler biliyor mu?

Kapıyı açtı ve hızlıca yukarı çıktı.Ben de onu takip ettim.

Kerim : Melek teyze Feride gidiyormuş.

Evdeki herkes biranda bana baktı.

Melek : Bu ne demek oluyor Feride.

Feride : Ya sizene ya. Ben gidiyorum hatta siz burda bekleyin. Ben valizimi hazırlamaya gidiyorum.

Odama gidip valiz hazırlıyormuş gibi yaptım. Benim burdan gideceğimiz sadece içerdekilere söylemiştim. Telefonumu bilerek odamda bırakmıştım. Sapığımın beni telefondan dinleme imkanı da yoktu.

O sırada telefonuma mesaj geldi.

? : Sakın bir yerlere kaçayım deme. Orda da bulurum seni.

Hemen telefonumu da alıp içeri gittim. Kapıyı kilitledim. Herkes beni şaşkınlıkla izliyordu.

Feride : Anne benim bir yere gittiğim yok . Bu oyundu. Bu sefer ben kazanacağım.

Melek : Ne oluyor kızım.

Feride : Benim gideceğimi sadece sizler biliyordunuz. Ve nasıl bir tesadüfse sapığım bana bu mesajı atıyor.

Mesajı görebilecekleri şekilde gösterdim. Hepsi şok olmuşlardı.

Feride : Anne , baba siz gelin yan odaya.

Odada ben , Kerim , Çiğdem teyze ve Selahattin kalmıştık.

Çiğdem : Kızım sen ne dediğini farkında mısın? Belki senin telefonunu falan dinliyordur.

Feride : Çiğdem teyze telefonumu duyamayacağı yere bırakmıştım sen merak etme. Zaten polisi çağırdım. Şimdi gelir.

Kerim : Yeter artık Feride. Beni nasıl suçlarsın.

Feride : Ben artık kime inanıp inanmayacağımı bilemiyorum.

O sırada polisler benj aradı.

Polis : Sonunda size mesaj atan kişiyi bulduk. Hemen evine bir operasyon yapıp tutukladık.

Feride : Nasıl yani buldunuz mu?

Polis : Evet bulduk. Adı Mert Andıç. Tanıyor musunuz?

Bir an durdum. Hiç tanımadığım biri benimle neden uğraşıyor olsun ki?

Feride : Hayır tanımıyorum. Ama gerçekten çok teşekkür ederim bulduğunuz için.

Telefonu kapattıktan sonra mahcup bir şekilde onlara baktım.

Feride : Şey... Bulmuşlar kimin yaptığını. Özür dilerim sizleri suçladığım için.

Hızlıca odama gidip kapıyı kapattım. Bunları bana yaşatan kişinin tutuklanmasına sevinmiştim. Ama içerde onları suçladığım için çok utanıyordum

Bu şekilde düşünürken uyuyakalmışım. Uyandığımda sabah olmuştu. Artık dışarı çıkabileceğim için fırına ben gitmek istedim.

Melek : Kızım dikkat et tamam mı?

Feride : Tamam anne.

Yavaşça fırına gittim ekmeği aldım.Eve doğru gelirken bir çocuk yanıma yaklaştı ve elinde bir kağıt vardı.

Çocuk : Feride abla. Bunu sana vermemi istedi.

Feride : Kim istedi ?

Elindeki kağıdı aldım.Çocuk hizlıca yanımdan uzaklaştı.Etrafıma bakındım kimse yoktu. Yazanları görünce şok oldum.

" Benden bu kadar çabuk kurtulacağını mı sanmıştın. Hemen aşağıdakı parkta çeşmenin yanına gel artık seninle tanışma vaktimiz geldi "

6.BÖLÜM SONU
------

Yeni bölümü nasıl buldunuz?

@Gerekli24 @The_Erinch @Çiğdem @slhttnmtl @Angelica @Dosi @xemrexxx @AteşBöceği @Cervantes @ömer karataş @pompy @EmreCan @Doğan @BARON男爵

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bence bu kişi Selahattin kurtardım diye güven kazanmaya çalıştı garip bir bölümdü.

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Çok uzunduuuu ama okudum..

Ben teorimi korumaya devam ediyorum.

Bakalım sonu nereye varacak.

Eline sağlık @Mircan Saye
Teşekkür ederim abi 😊

Evet bu bölüm uzun oldu ama yeni bölümler bu kadar uzun olmayacak.🤭

Konuyu iyi bağlamaya çalışıyorum. Yeni bölümde her şey ortaya çıkacak. Ama farklı bir şekilde ilerleyecek.

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
BAZI GERÇEKLER YANILTIR
YENİ BÖLÜM | Pazartesi 16.00

7. BÖLÜM FRAGMANI

Feride : Ya sen katilsin. Nasıl yaparsın ya hala aklım almıyor.

? : Ya bir düşün. Birilerini öldürmek istesem öldürmezmiydim. O yangını çıkarırken de evin içine de benzin döktürürdüm. Hepsi ölürlerdi. Benim amacım göz korkutmaktı. O çocuğun bahçeye çıkacağını nerden bilelim. Zaten yangın çabuk söndürüldü hatırlarsan.

Feride : Ne yani , şimdi seni tebrik mi etmem lazım. Bu senin katil olduğun gerçeğini değiştirmez. Hepimizi ayakta uyutmuşsun.

? : Bunları yapmamın bir sebebi vardı. Sende benim yerimde olsan...

Feride : Ne diyorsun ya sen . Ne sebebi. Hiçbir sebep o çocuğu geri getirmez. Seni polise ihbar edeceğim herkes gerçek yüzünü öğrenecek.

? : İstediğini yap . Elinde bir kanıt yok. Polislerin tutukladığı adamı ben tutmuştum. O adamın ailesine ben para gönderiyorum her ay. Benim ismimi polislere vermez. E senin de elinde bir kanıt yok. Yani bana bir şey olmaz.
------

Yeni bölüm fragmanı

@Gerekli24 @The_Erinch @slhttnmtl @Angelica @Dosi @xemrexxx @BARON男爵 @AteşBöceği

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: Angelica and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Benden pek ses çıkmıyor olabilirim ama Selahattin konusunda çok şüpheleniyorum.
Ben sana 'bazı gerçekler yanıltır ' diyeyim. Sonuçta adı da o.
Yarın belli olacak.Yarın ki bölüm sadece iki kişi arasındaki konuşmayla geçecek. Ama baya güzel , heyecanlı bir bölüm geliyor.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
YARIN HER ŞEY ORTAYA ÇIKACAK.

SİZCE FERİDE'YE BU KADAR OYUNU KURAN KİMDİR?

A) KERİM
B ) SELAHATTİN (
@slhttnmtl )
C ) HARUN ( @Gerekli24 )
D ) ÇİĞDEM ( @Çiğdem )
E ) MELEK ( @Angelica )

@The_Erinch @AteşBöceği @Dosi @Tolstoyevski

BAZI GERÇEKLER YANILTIR YENİ BÖLÜM YARIN 16.00
İki kişi arasında geçiyor dedin ya...
Aklıma çok uçuk birşey geldi...

Çok film izlemekden olsa gerek...herşey Feridenin hayal dünyası...Konuştuğu kişide pskolog.

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
İki kişi arasında geçiyor dedin ya...
Aklıma çok uçuk birşey geldi...

Çok film izlemekden olsa gerek...herşey Feridenin hayal dünyası...Konuştuğu kişide pskolog.
Çok farklı bir yaklaşım , hatta güzel bir çıkarım olmuş. Artık yeni bölümde görücez.

• Harika
Reactions: The_Erinch