M TV Bazı Gerçekler Yanıltır - Yeni Bölüm | 4. Bölüm

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Screenshot_20210809-210412_Canva(1).jpg

4.BÖLÜM

JENERİK

BAZI GERÇEKLER YANILTIR
"Onu Bulacağım"

Kerimle hemen arabaya atlayıp hastaneye geldik.Geldiğimizde annemlerinde oraya geldiğini gördük hep birlikte içeri girdik. Annesinin acil kana ihtiyacı olduğunu öğrendik. Benim kan grubum uyunca hemen kan verme odasına gittim ve bir kaç tüp kan aldılar.

Kerim : Çok teşekkür ederim Feride , belki sen olmazsan annem...

Feride : Ben yapmam gerekeni yaptım. Umarım iyi olur.

Kerim'in annesine kan verdikten sonra biraz başım dönmeye başlamıştı. Bu yüzden yavaşça kantine gitmeye karar verdim.

Kerim : Nereye gidiyorsun?

Feride : Kantine gidiyorum gelirim yine.

Melek : Tamam dur ben de geleyim.

Annem benim koluma tutundu , yavaşça kantine indik. Birkaç bir şey aldıktan sonra bir masaya oturduk. Hala annemin bana olan sinirini anlayamamıştım.

Feride : Yaa anne ne oldu , neden bana karşı böylesin ?

Melek : Ne mi oldu ? Ya ben senin yaktığını ögrendim. Sen bunu nasıl yaparsın ya aklım almıyor.

O sırada Kerimin bizim masaya yaklaştığını fark etmemişiz.

Feride : Anne , bir dinle beni ne olur.

Bir anda Kerim'in yanımda olduğunu fark edince korktum. Duymuşmuydu acaba.

Kerim : Feride...

Feride : Kerim... Buyur noldu ?

Kerim : Annemin durumu iyiye gidiyormuş. Haber vermek istedim.

Feride : Çok sevindim. İnşaallah daha iyi olur.

Demek ki annemle konuşmamızı duymamış.
Bu zorlu döneminde Kerim'in yanında olmak istiyorum ama onlara zarar gelmemesi için Kerimden artık uzak durmalıyım. Ona öylece bakıyorum. Onu çok seviyorum.Ama bana bu mesajları gönderen kişiyi bulmadan olmaz.

Feride : Bizim artık gitmemiz lazım. Hem annenin durumu daha iyi.

Kerim : Hemen mi? Biraz daha kalsan olur mu?

Feride : Hayır Kerim. Hadi anne kalk gidiyoruz.

Kerim arkamızdan öylece baktı. O da biliyordu benim böyle biri olmadığımı. Ama zorundaydım.Annem ile eve döndük. Odama gittik. Anneme olayın nasıl olduğunu o yangını isteyerek çıkarmadığımı bir sapığın beni tehdit ettiğini , her şeyi anlattım.

Melek : Oy benim yaralı yavrum... Senin başına neler gelmiş. Neden benden sakladın.

Feride : Öyle gerekti anne. Peki sen nasıl öğrendin?

Melek : Bizim kapının önüne biri bir Cd bırakmıştı. Sonra koydum izledim. Senin yaktığın sahne tek vardı.

Feride : Bak anne yanımıza kadar gelmiş. Benim artık bundan kurtulmam lazım. Aklımda bir fikir var onu bulacağım.

1 Hafta Sonra

1 haftadır hiç Kerimle konuşmamıştım. Onu o kadar çok özlemiştim ki. Ama bugün çözecektim beni kimin tehdit ettiğini. Bugün benim doğum günümdü. İş yerindeki tüm arkadaşları ve kapı komşumuz Selahattini de davet etmiştim. Kesin partiye gelen 50 kişi içerisinden biridir. Çünkü beni tanımayan neden benle uğraşsın ki. Acaba iş arkadaşım Harun muydu ? Yıllar önce bana teklif etmişti ama ben kabul etmemiştim. Ama ondan sonra hic bana kötü de davranmadı. Acaba Selahattin miydi? Yıllardır Annesi Çiğdemle yaşıyor karşımızda. Acaba içten içe beni seviyorda böyle oyunlar mı kuruyor. Aklımdan o kadar çok isim geçiyordu ki. Her şeyi bir kenara bırakıp hazırlandım. Ve parti mekanına geldim.

Herkes beni çok güzel karşıladı , müzik eşliğinde içeri girdim ve pastayı üfledim. Sonra pastayı kesmek üzere görevliler götürdü.

Asıl gelelim benim planıma. Benim bu sapığım eğer beni bu kadar çok seviyorsa hapse girmemi istemez. Zaten isteseydi çoktan görüntüleri gönderirdi.Partinin ortasında herkese seslendim.

Feride : Lütfen herkes buraya bakabilir mi? Sizlere çok önemli bir şey söyleyeceğim.

Eğer sapığım burdaysa ki bana göre burda. Benim bu sırrı söyleyip hapse girmemi istemeyeceğine göre hemen bana mesaj atma çabasına girecektir. Herkesi tek tek incelemeye başladım. Selahattin ve Harun da can kulağıyla ne söyleyeceğimi merak ediyorlardı. Kimse mesaj yollamaya çalışmıyordu. Acaba planım suya mı düşmüştü. O sırada elektrikler kesildi ve birkaç saniye sonra geri geldi. O anda telefonuma mesaj geldi.

? : Bir daha bu tür şeylere kalkışma. Sonu iyi olmaz.

Yeter ya. Bıktım artık. Bu sefer bende ona cevap yazdım.

Feride : Sana boyun eğmeyeceğim. Elimde zaten video var. Karakola gidiyorum. Hadi bakim bu sefer de kendini belli etme.

Hemen partiden çıkıp arabaya bindim. Taksiciye karakola sürmesini söyledim. Yaklaşık 10 dk sonra geldik. Ama burası karakol değildi. Neler oluyor du ?

Feride : Ya beni nereye getirdin sen . Cevap versene...

4. Bölüm Sonu
------

@Gerekli24 @Angelica @Dosi @Tolstoyevski @slhttnmtl @Zeyno @Emre Ozansoy @EmreCan @Çiğdem @kerem @xdragxx @kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem @cookies @S.G.A.T.

Son düzenleme:

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Yeni okuma fırsatım oldu yine hikayeyi açma bölümlerinden biri olmuş gibi duruyor. Yeni karakterler nasıl ilerleyecek merakla bekliyorum.
Evet yeni karakterlerin gelmesiyle hikaye daha güzel bir hal alacak. Her bölüm heyecanı katlayarak devam etmeye çalışıyorum. Umarım beğenirsiniz. Zaten 8. Bölüm sezon finali olacak. Baya heyecanlı bölümler geliyor.😊

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610

BAZI GERÇEKLER YANILTIR | Yeni Bölüm - Salı 16.00

5.BÖLÜM FRAGMANI

Polis Memuru : Buyrun hanımefendi buraya oturun .

Yavaşça oturdum. Gerçekten karar vermiştim. Ama çok heyecanlıydım.

Feride : Ben.. Ben size bir ihbarda bulunacaktım.

Polis : Buyrun dinliyorum hanımefendi.

Feride : Şey... O geçen ay villada çıkan yangını hatırlıyor musunuz ?

Polis : Evet biliyorum. Ben görevliydim. Sizi hatırladım.

Feride : Size çok önemli bir şey söylemek için geç kaldım ama artık dayanamıyorum.

Polis : Neymiş o önemli olan?

Feride : Ben yaptım.Yangının çıkmasına ben sebep oldum.

@Gerekli24 @Angelica @slhttnmtl @Dosi @Emre Ozansoy @Tolstoyevski @Alos @EmreCan @pompy @Çiğdem @AteşBöceği @Cervantes @Zeyno

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Gizemli bir hikaye olmuş;birkaç isim var kafamda...
Ama nedense aklıma direk ana karakter Kerim geldi ..sanki herşeyin altından o çıkacak..
Emeğine sağlık @Mircan Saye
Özlemiştik senin keyifli hikayelerini.
Başarılar dilerim.

• Harika

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Gizemli bir hikaye olmuş;birkaç isim var kafamda...
Ama nedense aklıma direk ana karakter Kerim geldi ..sanki herşeyin altından o çıkacak..
Emeğine sağlık @Mircan Saye
Özlemiştik senin keyifli hikayelerini.
Başarılar dilerim.
Çok teşekkürler abi. 😊

Hikayede gizem unsurunu öne çıkarmaya çalıştım. Birkaç bölüme belli olacak kimin Ferideyle uğraştığı.

Bölümleri özenle , farklı bir şekilde yazmaya çalışıyorum. Umarım begenirsiniz.🤗

• Harika
Reactions: The_Erinch

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
BAZI GERÇEKLER YANILTIR | YARIN 16.00

5. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Feride : Sana geldim Kerim. Seni çok özledim.

Kerim : Demek benim yanım geldin. Hangi yüzle geliyorsun sen hala. Katil .

Feride : Ne... Sen ne diyorsun Kerim ?

Kerim : Sus. Bir daha senin yüzünü görmek istemiyorum. Çek git burdan. Artık bu sirkette de çalışmayacaksın.

Feride : Nolur böyle deme. Beni bir dinlesen.

Kerim : Hala dinle diyor. Senden nefret ediyorum. Zaten şimdi polisler gelecek. Hapisten çıkmana asla izin vermeyeceğim. Orda öleceksin.

Feride : Yeter. Ben hiçbir şey yapmadım. Ama ne kadar yanılmışım sana aşık olarak.

Hızlıca kapıyı çekip çıktım.Bir anda çıktğım için karşımdan geleni görmemişim ve çarpıştık. Çarptiğım kişinin yaşlı bir amca olduğunu görünce şaşırdım.

Ağlayarak;

Feride : Özür dilerim amca.

Aykut : Yok kızım bir şey olmadı. Ama sana olmuş gibi.

Feride : Yok benim bir şeyim. Sağolun.

Aykut : Peki sana bir şey sorsam. Bu iş yerinde Feride diye biri çalışıyormuş. Ben onun yanına gelmiştim.

Bu amcada kimdi. Beni neden görmek istiyordu.

@Gerekli24 @The_Erinch @Angelica @slhttnmtl @Emre Ozansoy @Çiğdem @AteşBöceği @Cervantes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hastane anne olayları biraz uzun kaçmış gibi ama diyaloglar falan güzel son sahnede sapık olayıyla heyecanlı bitmiş diğer bölümleri güncel takip ederim artık eline sağlık @Mircan Saye :bhr::bhr::bhr:

• Harika

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Hastane anne olayları biraz uzun kaçmış gibi ama diyaloglar falan güzel son sahnede sapık olayıyla heyecanlı bitmiş diğer bölümleri güncel takip ederim artık eline sağlık @Mircan Saye :bhr::bhr::bhr:
Çok teşekkürler.Beğenmene sevindim @Çiğdem 😊🤗

Bugün yeni bölüm var heyecanı üst düzeyde güzel bir bölüm geliyor.

• Harika
Reactions: Çiğdem