M TV Bazı Gerçekler Yanıltır - Yeni Bölüm | 3. Bölüm

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Screenshot_20210809-210412_Canva(1).jpg

3. BÖLÜM

BAZI GERÇEKLER YANILTIR
"Benim Yüzümden"

Herkes bana dikketlice bakıyordu. Kendime gelmeye başlıyordum. Koltuktaydım. Hemen doğruldum.Kerime doğru yöneldim;

Feride : Kerim... Ne oldu bana?

Kerim : Ayakta durmaktan başın döndü sanırım bayıldın. Ama çok şükür bir yere çarpmadan tuttum seni.Koltuğa uzattım.

Feride : Peki polis memuru ne dedi? Kimmiş?

Kerim : O geçen günkü adammış. Senin elinden çakmağı aldığın adam yapmış. Ama olaydan sonra kaza geçirip ölmüş.

Feride : Nasıl o adamı bulmuşlar mı? Ölmüş demek.

Kerim : Evet. Hadi sen daha çok kendini yorma ben seni evine götüreyim.

Feride : Tamam. Hadi anne kalkalım. Tekrardan başınız sağolsun Halim amca .

Halim : Sağol kızım. Hadi kendine iyi bak.

1 hafta sonra

1 haftadır işe gitmiyordum.İzin almıştım. Ama artık kendimi iyi hissettiğim için işe gitmeye karar verdim. Kerimle ben aynı işyerinde çalıştığımız için beni o işe götürüyordu her sabah. Bu yüzden sabah erkenden kalkıp hazırlandım. Dışarı çıktım Kerim'in gelmesini bekliyordum.Kerim arabasıyla önümde durdu. Yüzünde farklı bir ifade vardı.

Feride : Günaydın Kerim. Neyin var senin ?

Kerim : Günaydın. Ne olsun işte kardeşimı yakan adam ölmüş. O ölmemeliydi. Onun cezasını ben verecektim.

Kerim her böyle konuştuğunda çok kötü oluyordum. Ben olmasaydım belki olmayacaktı.Günlerdir yatamıyorum. Vicdan azabı çekiyorum. Sonuçta bir canın ölümüne ben sebep oldum.

Kerim : Ne oldu niye öyle bakıyorsun.

Feride : Haklısın kardeşinin ölümüne sebep olan kişi cezasını çekmeli.

Kerim : Evet. Aa bu arada seni sürpriz bir yere götüreceğim.

Feride : Nereye , biz işe gitmiyor muyuz ?

Beni arabasıyla sahile getirdi. Arabadan indik. Sahilin yanındaki kayalıkların yanına doğru ilerledik. Bir arkamı döndüğümde yere diz çökmüş bir şekilde bana bakıyordu.

Kerim : Ömrüm , meleğim... Geri kalan ömrünü benimle birleştirmeye var mısın?

Çok şaşırmıştım. Hiç beklemiyordum. Ne cevap verecektim. Kardeşini ölümüne sebep olan kişinin ben olduğumu bilse yine evlilik teklifi eder miydi.Tabiki etmezdi.

Feride : Bence artık buraya kadarmış.

Kerim : Ne diyorsun sen Feride. Biz seninle...

Feride : Sus lütfen , zorlaştırma. Ben evlilik teklifini kabul edemem. Ya istemiyorum artık seni anlasana.

Kerim : Feride... bu benim melek yüzlü Feridem değil. Ne oldu sana . Biri bir şey mi dedi.

O sırada telefonum çaldı. Ve hemen Kerimin yanını terk ettim.

Melek : Kızım çabuk eve gel.

Feride : Ne oldu anne telefonda söyle. İşim var şu an.

Melek : Sana çabuk eve gel dedim. Çabuk.

Annemin sesindeki tonu hiç beğenmemiştim. Bana neden bu kadar sinirliydiki.

Kerimin yanına tekrar geldim.

Feride : Benim gitmem lazım. Lütfen bir daha görüşmeyelim.

Kerim : Böyle deme. Neler oluyor anlat bana. Bırakmıyorum seni.

Feride : Zorlaştırma işte bırak beni.

O sırada Kerimin telefonu çalmaya başladı. Halim amca arıyordu. İlk önce kapattı ama bir daha arayınca telefonu açtı.

Halim : Oğlum kaza geçirdik hastanedeyiz. Annenin durumu kötü ben iyiyim merak etme.

Kerim : Ne... Annem mi?

Feride : Ne oluyor Kerim ? Annene nolmuş.

Kerim : Annemin durumu ağırmış. Kaza geçirmişler.

Feride : Ne ...

O sırada telefonuma mesaj geldi. Bakmak istemedim ama atan kişinin numarasını tanımayınca bakmak istedim.

? : Sen benim olana kadar bunlar devam edecek Feridem.

Mesajı okuyunca ne yapacağımı bilemedim.Bunların hepsi benim yüzümden mi başlarına geliyormuş. Peki bu kim. Benden ne istiyor. Aklımda cevapsız sorular o kadar çoktu ki.

3.BÖLÜM SONU
------

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem @cookies @S.G.A.T.

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Son düzenleme:

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Valla bilmiyorum senarist sensin sen biliyon :D
Yeni bölüm baya heyecanlı geçecek. Sen bazı şeyler yapacaksın abla. Bu arada yeni bölümde diziye @Gerekli24 ve @slhttnmtl katılıyor. İkiside dizinin gidişatını etkileyecek karakterler.
------

YENİ BÖLÜM
BAZI GERÇELER YANILTIR
PERŞEMBE 15.00

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
YENİ BÖLÜM
BAZI GERÇEKLER YANILTIR
PERŞEMBE | 15.00

4. Bölüm Fragmanı

Kerim : Çok teşekkür ederim Feride , belki sen olmazsan annem...

Feride : Ben yapmam gerekeni yaptım. Umarım iyi olur.

Kerim'in annesine kan verdikten sonra biraz başım dönmeye başlamıştı. Bu yüzden yavaşça kantine gitmeye karar verdim.

Kerim : Nereye gidiyorsun?

Feride : Kantine gidiyorum gelirim yine.

Melek : Tamam dur ben de geleyim.

Annem benim koluma tutundu , yavaşça kantine indik. Birkaç bir şey aldıktan sonra bir masaya oturduk. Hala annemin bana olan sinirini anlayamamıştım.

Feride : Yaa anne ne oldu , neden bana karşı böylesin ?

Melek : Ne mi oldu ? Ya ben senin yaktığını ögrendim. Sen bunu nasıl yaparsın ya aklım almıyor.

O sırada Kerimin bizim masaya yaklaştığını fark etmemişiz.

Feride : Anne , bir dinle beni ne olur.

Bir anda Kerim'in yanımda olduğunu fark edince korktum. Duymuşmuydu acaba.

Kerim : Feride...
------

@Gerekli24 @Angelica @slhttnmtl @Emre Ozansoy @EmreCan @Çiğdem @The_Erinch @Alos @seyfullXh @pompy

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 107474
3. BÖLÜM

BAZI GERÇEKLER YANILTIR
"Benim Yüzümden"

Herkes bana dikketlice bakıyordu. Kendime gelmeye başlıyordum. Koltuktaydım. Hemen doğruldum.Kerime doğru yöneldim;

Feride : Kerim... Ne oldu bana?

Kerim : Ayakta durmaktan başın döndü sanırım bayıldın. Ama çok şükür bir yere çarpmadan tuttum seni.Koltuğa uzattım.

Feride : Peki polis memuru ne dedi? Kimmiş?

Kerim : O geçen günkü adammış. Senin elinden çakmağı aldığın adam yapmış. Ama olaydan sonra kaza geçirip ölmüş.

Feride : Nasıl o adamı bulmuşlar mı? Ölmüş demek.

Kerim : Evet. Hadi sen daha çok kendini yorma ben seni evine götüreyim.

Feride : Tamam. Hadi anne kalkalım. Tekrardan başınız sağolsun Halim amca .

Halim : Sağol kızım. Hadi kendine iyi bak.

1 hafta sonra

1 haftadır işe gitmiyordum.İzin almıştım. Ama artık kendimi iyi hissettiğim için işe gitmeye karar verdim. Kerimle ben aynı işyerinde çalıştığımız için beni o işe götürüyordu her sabah. Bu yüzden sabah erkenden kalkıp hazırlandım. Dışarı çıktım Kerim'in gelmesini bekliyordum.Kerim arabasıyla önümde durdu. Yüzünde farklı bir ifade vardı.

Feride : Günaydın Kerim. Neyin var senin ?

Kerim : Günaydın. Ne olsun işte kardeşimı yakan adam ölmüş. O ölmemeliydi. Onun cezasını ben verecektim.

Kerim her böyle konuştuğunda çok kötü oluyordum. Ben olmasaydım belki olmayacaktı.Günlerdir yatamıyorum. Vicdan azabı çekiyorum. Sonuçta bir canın ölümüne ben sebep oldum.

Kerim : Ne oldu niye öyle bakıyorsun.

Feride : Haklısın kardeşinin ölümüne sebep olan kişi cezasını çekmeli.

Kerim : Evet. Aa bu arada seni sürpriz bir yere götüreceğim.

Feride : Nereye , biz işe gitmiyor muyuz ?

Beni arabasıyla sahile getirdi. Arabadan indik. Sahilin yanındaki kayalıkların yanına doğru ilerledik. Bir arkamı döndüğümde yere diz çökmüş bir şekilde bana bakıyordu.

Kerim : Ömrüm , meleğim... Geri kalan ömrünü benimle birleştirmeye var mısın?

Çok şaşırmıştım. Hiç beklemiyordum. Ne cevap verecektim. Kardeşini ölümüne sebep olan kişinin ben olduğumu bilse yine evlilik teklifi eder miydi.Tabiki etmezdi.

Feride : Bence artık buraya kadarmış.

Kerim : Ne diyorsun sen Feride. Biz seninle...

Feride : Sus lütfen , zorlaştırma. Ben evlilik teklifini kabul edemem. Ya istemiyorum artık seni anlasana.

Kerim : Feride... bu benim melek yüzlü Feridem değil. Ne oldu sana . Biri bir şey mi dedi.

O sırada telefonum çaldı. Ve hemen Kerimin yanını terk ettim.

Melek : Kızım çabuk eve gel.

Feride : Ne oldu anne telefonda söyle. İşim var şu an.

Melek : Sana çabuk eve gel dedim. Çabuk.

Annemin sesindeki tonu hiç beğenmemiştim. Bana neden bu kadar sinirliydiki.

Kerimin yanına tekrar geldim.

Feride : Benim gitmem lazım. Lütfen bir daha görüşmeyelim.

Kerim : Böyle deme. Neler oluyor anlat bana. Bırakmıyorum seni.

Feride : Zorlaştırma işte bırak beni.

O sırada Kerimin telefonu çalmaya başladı. Halim amca arıyordu. İlk önce kapattı ama bir daha arayınca telefonu açtı.

Halim : Oğlum kaza geçirdik hastanedeyiz. Annenin durumu kötü ben iyiyim merak etme.

Kerim : Ne... Annem mi?

Feride : Ne oluyor Kerim ? Annene nolmuş.

Kerim : Annemin durumu ağırmış. Kaza geçirmişler.

Feride : Ne ...

O sırada telefonuma mesaj geldi. Bakmak istemedim ama atan kişinin numarasını tanımayınca bakmak istedim.

? : Sen benim olana kadar bunlar devam edecek Feridem.

Mesajı okuyunca ne yapacağımı bilemedim.Bunların hepsi benim yüzümden mi başlarına geliyormuş. Peki bu kim. Benden ne istiyor. Aklımda cevapsız sorular o kadar çoktu ki.

3.BÖLÜM SONU
------

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem @cookies @S.G.A.T.
Benim bu hikayeden neden ilk defa haberim oluyor ki normalde sürekli olarak forumdayim

• Beğendim

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Benim bu hikayeden neden ilk defa haberim oluyor ki normalde sürekli olarak forumdayim
Bilmem belki gözünden kaçmıştır.

Okumak istersen bölümler burda.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Bilmem belki gözünden kaçmıştır.

Okumak istersen bölümler burda.
Konukta alıyor musun 😁

• Güldürdün

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
BAZI GERÇEKLER YANILTIR JENERİK

BAZI GERÇEKLER YANILTIR kadrosuna 3 yeni karakter katıldı.

@Gerekli24 , Feride'nin iş Arkadaşı Harun Aydın karakteriyle ,

@slhttnmtl , Feride'nin komşusu Selahattin Yaşar karakteriyle ,

@Çiğdem , Feride'nin komşusu Selahattin'in annesi Çiğdem Yaşar karakteriyle diziye dahil oldular

Bildiğimiz üzere Feride'nin annesi Melek rolü @Angelica üstleniyor.

Yeni bölümüyle Perşembe 15.00 de MYD Tv'de.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
BAZI GERÇEKLER YANILTIR JENERİK

BAZI GERÇEKLER YANILTIR kadrosuna 3 yeni karakter katıldı.

@Gerekli24 , Feride'nin iş Arkadaşı Harun Aydın karakteriyle ,

@slhttnmtl , Feride'nin komşusu Selahattin Yaşar karakteriyle ,

@Çiğdem , Feride'nin komşusu Selahattin'in annesi karakteriyle diziye dahil oldular

Bildiğimiz üzere Feride'nin annesi Melek rolü @Angelica üstleniyor.

Yeni bölümüyle Perşembe 15.00 de MYD Tv'de.
Aklıma Ferda'nın cinayet işlediğini gören Mehmet geldi, onun da gerçek adı Yaşar ve Ferda'yla Feride de benzer :A
------

@Çiğdem hayırlı olsun, güzel analık et bana :A

• Güldürdün

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Aklıma Ferda'nın cinayet işlediğini gören Mehmet geldi, onun da gerçek adı Yaşar ve Ferda'yla Feride de benzer :A
------

@Çiğdem hayırlı olsun, güzel analık et bana :A
Yok çok benzemiyor da hikayeye güzel giriş yapacaksın. Bu arada annen rolünde @Çiğdem var ne düşünüyorsun 😁😄😊

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl