Bay J'den Kerem Bürsin'e Şok Çıkış!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
fotoram-RPzW_cover.jpg.webp

Dün akşam Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından 19. kez dağıtılan Yılın Yıldızları ödül töreninde şok anlar!

'Sen Çal Kapımı' dizisindeki performansıyla 'Yılın En Beğenilen Erkek Oyuncusu' ödülünü alan Kerem Bürsin'in sahneden inmesinin ardından gecenin sunuculuğunu üstlenen Bay J'nin "Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti" demesi herkesi şaşırttı.

Genç oyuncunun bu lafın ardından sessizce salondan ayrılması dikkat çekerken Bay J ise tepkilerin ardından Instagram'dan şu açıklamayı yaptı:
"Çok fazla tepki gelince bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Magazinci arkadaşlar biliyorum işiniz bu ama keşke konuşmamın başını da yayınlasaydınız da oyuncuların zor şartlar altında çalıştığını söylediğimi duysaydı herkes. Ciddi ciddi sanatçıların zor koşullarından bahsediyordum. Sadece sonundaki sarkastik bir şakaydı, kimsenin parasında gözüm olduğundan falan değil. Amacını aşmış olabilir şakam. O yüzden kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum. Kerem Bürsin'i çok severim. Sevgili Kerem ne kadar zor şartlar altında çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki bir adamsın. Böyle bir şakadan alınacak biri değilsin, biliyorum ve çok sevgilerimi yolluyorum."

İşte o anlar:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bomboş konuşmuş ama bu Kerem'e yapılan çıkış değildi. Onun konuşmasından sonra yaptığı 'sözde' espriydi. :A @Aserat Kerem'in zaten 120 bin aldığına inanmıyorum. Lafı ona söylemedi direkt. Sanatçılar dedi, Kerem demedi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bomboş konuşmuş ama bu Kerem'e yapılan çıkış değildi. Onun konuşmasından sonra yaptığı 'sözde' espriydi. :A @Aserat Kerem'in zaten 120 bin aldığına inanmıyorum. Lafı ona söylemedi direkt. Sanatçılar dedi, Kerem demedi. :A
Ama direkt onun konuşmasından sonra yaptıysa genel konuşup ona da dokundurmuş oluyor yoksa niye salonu terk etsin ki. :A

Aslında bu tarz şakaların bin beteri yurt dışındaki törenlerde yapılıyor ve herkes kahkahalarla gülüyor ama üniversite töreni böyle şeyler için uygun değil düz sun geç işte. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ama direkt onun konuşmasından sonra yaptıysa genel konuşup ona da dokundurmuş oluyor yoksa niye salonu terk etsin ki. :A

Aslında bu tarz şakaların bin beteri yurt dışındaki törenlerde yapılıyor ve herkes kahkahalarla gülüyor ama üniversite töreni böyle şeyler için uygun değil düz sun geç işte. :A
Sanatçılar diyor videoda, tabi onun konuşmasından sonra böyle söyledi. Kısaca saçmalamış. :A Bence Kerem terk etmedi ya ödülünü alıp gitti direkt saygısını bozmadan. :A

Uraz Kaygılaroğlu'na da iki sayfa yazı mı getirdin dedi halbuki çok güzel bir konuşma yaptı.

Ya bir de Kerem tüm dünya zorlandı diyor yani oyunculukla ilgili bir şey dememişken sırf laf olsun diye konuşmuş. :A Aynen öyle yurt dışındaki ödül törenlerinde neler neler söyleniyor ama Bay J ile Ricky Gervais bir mi kendini onlar gibi mi gördü acaba. :A

Demek istediğim şu, çoğul konuşuyor burada.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Adamdan sonra demesi adama dokunur tabi normal aşırı derece abartılmasını da çok saçma buluyorum.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Uzun bir zaman sonra @kerem'e takılıyorum. :A Ben onun yerinde olsam sahneye çıkar "Hayır 120 değil 240 bin alıyordum" diye dalga geçerdim. ŞAKA yapmış adam alt tarafı, geceyi terk etmek asıl bu sözlerden daha büyük saygısızlık.

• Beğendim
Reactions: kerem