CBS Battle Creek 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İki efsane dizi Breaking Bad'in yaratıcısı Vince Gilligan ve House'un yaratıcısı David Shore güçlerini bu dizi için birleştirdi...

CBS'te yayınlanacak polisiye türündeki dizinin ilk bölümü bu gece yayınlanacak. Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

MV5BMjE0NzgwNDcxMF5BMl5BanBnXkFtZTgwMzM2MjA4MTE@._V1_SX640_SY720_.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
breaking bad ismi diziye umutla bakmamıza yol açsada yayınlandığı kanal bizi hüzne sürüklüyor :))

sanki CSI serisi gibi bişey çıkacakmış gibi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet biraz sıkıcıydı ama izlediğim sırada benim dişim ağrıyordu belki sen seversin. :)

Neyse bunu izleyeceksin dimi? :)
breaking bad in yapımında yayınında emeği geçenler yapmış diziyi ama yayınlandığı kanal insanı ürkütüyor :) yinede ilk bölümlere bakacağım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. Bölüm
ve aynı zamanda benim için sonuncu bölüm :)

dizide iki farklı polis karakteri var bunlardan tilt FBI dan geleni, russ yerel olanı ? bir çok amerikan dizi veya filmlerinde örneğini gördüğümüz iki farklı karakterin farklı açılardan olayları çözüşü farklı yaklaşımları ama ortaklıklarını görüyoruz, bu ikili düşe kalka sevişe sevişe tüm bölümlerde cinayetleri bir şekilde çözeceklerdir , oyuncular fazla antipatik gelmedi ama konu bana hitap etmiyor izlemem için bir sebep bulamadım ?

bu diziyi @OzaN @sürgünüm @xemrexxx @sokak sanati na tavsiye edip ben bir daha bu konuya uğramamak üzere bu sayfadan kaçayım size kolay gelsin :)

ilk bölüme puanım=6.5 , bundan sonraki tüm bölümleride izlemiş kabul edip hepsine 6.5 puan veriyorum :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1x1. Bölüm

dizide iki farklı polis karakteri var bunlardan tilt FBI dan geleni, russ yerel olanı ? bir çok amerikan dizi veya filmlerinde örneğini gördüğümüz iki farklı karakterin farklı açılardan olayları çözüşü farklı yaklaşımları ama ortaklıklarını görüyoruz, bu ikili düşe kalka sevişe sevişe tüm bölümlerde cinayetleri bir şekilde çözeceklerdir , oyuncular fazla antipatik gelmedi ama konu bana hitap etmiyor izlemem için bir sebep bulamadım ?

bu diziyi @OzaN @sürgünüm @xemrexxx @sokak sanati na tavsiye edip ben bir daha bu konuya uğramamak üzere bu sayfadan kaçayım size kolay gelsin :)

ilk bölüme puanım=6.5 , bundan sonraki tüm bölümleride izlemiş kabul edip hepsine 6.5 puan veriyorum :)

Hadi yaa. O zaman Ozan'da bir izlesin ebn ona göre bakayım.:F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

Dün gece bende izledim yorum yapılacak bişey yok. Zaten sıkıntıdan patlamak üzereydim yarıda kapattım. :)

Dram dizisi bekliyordum komedi ile harmanlamışlar ama hikayenin hiçbir albenisi yok. :)

Reytingleride çok kötü yakında iptal olur muhtemelen. :)

Anlaşılan biz True Dedective ve Fargo gibi bir polisiye dizi bulamayacağız. :(

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dün gece bende izledim yorum yapılacak bişey yok. Zaten sıkıntıdan patlamak üzereydim yarıda kapattım. :)

Dram dizisi bekliyorumdum komedi ile harmanlamışlar ama hikayenin hiçbir albenisi yok. :)

Reytingleride çok kötü yakında iptal olur muhtemelen. :)

Anlaşılan biz True Dedective ve Fargo gibi bir polisiye dizi bulamayacağız. :(
artık bir sürü dizi izlemişiz birbirine benzer dizilerden sıkılıyorum yerli diziler sırf aynı kalıplaşmış senaryolardan türediği için yabancılara geçiş yaptım ama yabancılardada bazen böyle bilindik ıvır zıvır diziler çıkıyor:)
fargo ve true gibisi zor çıkar zaten öyle dizilerde CBS gibi kanallarda çıkmaz :) daha başta battle ın yayınlandığı kanalı görünce umudu kesmiştim diziden :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bende ilk bölümü izledim hiç benlik değil.

Çok tanıdık gelen bir hikaye ve kaç kez bu tarz işler izlediğimi hatırlamıyorum. Komedi yanının olması benide itti. Daha etkili bir şeyler bekliyordum.
Olaylar ise çok basit yine uyuşturucu falan. Çok şaşırdığım bir nokta yok.

Dizinin izle beni diyeceği nokta ise Amerikanın arka sokaklarını işliyor oluşu yani hikayenin çıkış noktası.

5/10 anca verebildim.