BARON男爵 2.000'ler Kulübünde

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Forumun sevilen yeni üyelerinden ve Var mısın Yok musun yarışmasında yarışmacıları yakan @BARON男爵 2.000'ler Kulübüne girmiştir :Z

Kendisine nice nice mesajlar dileriz 🤗

En favori şarkı yarışmasında Bilal Sonses'i ben gibi sevdiğini anladım ve ondan bir kaç şarkı hediye etmek istiyorum :A

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
İlk olarak hediyelerin için teşekkürler @Dosi, foruma daha iyi alışmam için çok yardımcı oldun ve hala oluyorsun bu konuda da ayrı teşekkür ediyorum.

Son 3 yıl eski reytingleri takip etmek için foruma girip çıkıyordum ama 1 yıl önce daha sık girmeye başladım ve üye olma kararı aldım,iyi ki almışım.

Şahsen çok güzel vakit geçiriyorum hepinize karşı ayrı ayrı sevgi ve saygım var ve bu forum'da daha çok kalmaya niyetliyim bu ortamı bu kadar seveceğime hiç beklemiyordum.

Balkanların has adamıdır @BARON男爵 👌

Ferdicim daha nice mesajların olsun kardeşim, varlığın ve fikirlerin önemli 😇🙏

Tebrikler 😊😊🧿🧿
çok teşekkür ederim abi 😍
@BARON男爵 2000'ler kulübün kutlu olsun daha nice mesajlara inşallah :Z

Seni Istanbul sefiri ilan ediyorum :A teşekkürler yoldaş hep birlikte :X

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İlk olarak hediyelerin için teşekkürler @Dosi, foruma daha iyi alışmam için çok yardımcı oldun ve hala oluyorsun bu konuda da ayrı teşekkür ediyorum.

Son 3 yıl eski reytingleri takip etmek için foruma girip çıkıyordum ama 1 yıl önce daha sık girmeye başladım ve üye olma kararı aldım,iyi ki almışım.

Şahsen çok güzel vakit geçiriyorum hepinize karşı ayrı ayrı sevgi ve saygım var ve bu forum'da daha çok kalmaya niyetliyim bu ortamı bu kadar seveceğime hiç beklemiyordum.

çok teşekkür ederim abi 😍

Seni Istabul sefiri ilan ediyorum :A teşekkürler yoldaş hep birlikte :X
Rica ederim :bhr:
Ben de bu foruma üye olurken sadece Survivor için bir mesaj yazıp kaçarım diye üye olup dosimosi kullanıcı adını uydurmuştum ama sonra haftada 1 geldim sonra bi baktım kalıcı oldum :A

• Harika
Reactions: BARON疼痛

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Tebrikler @BARON男爵 . Forumda daha nice güzel zamanlar geçirmen ve mesajlar yazman dileğiyle. :Z Hediyeye gelecek olursak sana çok güzel bir bozlak armağan ediyorum. Seveceğine eminim. :-)

• Harika
Reactions: BARON疼痛

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
@BARON男爵 cok ama cokk tebrik ederim insallah daha iyilerine de girersin :bhr:
teşekkürler Emre sayenizde bu kadar hızlı girdim yoksa genelde bir 2 yıl alırdı :A
Tebrikler @BARON男爵 . Forumda daha nice güzel zamanlar geçirmen ve mesajlar yazman dileğiyle. :Z Hediyeye gelecek olursak sana çok güzel bir bozlak armağan ediyorum. Seveceğine eminim. :-)

çok sağol Fatih hediye muhteşem ;)
Tebrik ederim @BARON男爵 Nice mesajlara 😊🤗
çok teşekkür ederim :X

• Harika
Reactions: STAR and Cervantes

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Son düzenleme: