Barcelona - Inter | Şampiyonlar Ligi F Grubu - 2. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
72207

Şampiyonlar Ligi grup elemeleri mücadelesi kapsamında Barcelona ve Inter karşı karşıya geliyor.

Barcelona XI: -

Inter XI: -

Saat: 22:00
Yayın: BeIN Sports 2

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Ben daha çok Liverpool Salzburg maçını merak ediyorum. Değişik bir maç olucak bu maça da arada göz atıcak veya duruma göre 2.yarısına bakarım

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
San Siro'da rahat alırdı maçı Inter. Çok şükür Inter de dönüş sinyallerini çok net veriyor bu sezon. :D Bir tek Milan'dan umut yok.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Inter bulduğu fırsatları değerlendirebilse skor çok farklıydı şu an, Barcelona savunması evlere şenlik. Griezmann sol kanat oynayamaz, Suarez'i kesmesi lazım Valverde isimli şahsın...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Maça ara ara bakıyorum. Barça bitmiş, Valverde gider yakında :A

Serie A lideri Inter, Nou Camp'ta kök söktürüyor Barça'ya.

Güzel maçlar oynanıyor şu anda. Liverpool 3-1 önde, Ajax 2-0 önde, Chelsea 1-1 berabere gidiyor :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Amansız bir Liverpool sempatizanı olmama rağmen bu maçı daha çok merak ediyorum şahsen ben, Inter bomba gibi başladı sezona. Barça'da da Messi oynayacak, fena maç olacak bu. :A
İnter otobüsü çekmiş, 3. lig takımı gibi gözüküyor buradan bakınca. :A Umarım Barcelona gruplarda elenir de Messi akıllanır ve İngiltere'ye gelir. :A Kaybettiği yıllara bu fakir halimle ben üzüldüm. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İnter otobüsü çekmiş, 3. lig takımı gibi gözüküyor buradan bakınca. :A Umarım Barcelona gruplarda elenir de Messi akıllanır ve İngiltere'ye gelir. :A Kaybettiği yıllara bu fakir halimle ben üzüldüm. :A

İkinci yarıda Barcelona sağlam bastı, o yüzden öyle gözüküyor. Yoksa Inter daha ne yapsın? Barcelona'nın sahasında oynuyorlar, ilk yarıda çatır çatır da oynadılar buna rağmen. Sürüyle kaçırdılar, Lukaku olsa farklı olabilirdi ilk yarının skoru. :A

Keşke gitmiş olsaydı ama bu saatten sonra imkansız gibi, Pochettino'yu alsa keşke Barça. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İkinci yarıda Barcelona sağlam bastı, o yüzden öyle gözüküyor. Yoksa Inter daha ne yapsın? Barcelona'nın sahasında oynuyorlar, ilk yarıda çatır çatır da oynadılar buna rağmen. Sürüyle kaçırdılar, Lukaku olsa farklı olabilirdi ilk yarının skoru. :A

Keşke gitmiş olsaydı ama bu saatten sonra imkansız gibi, Pochettino'yu alsa keşke Barça. :A
Pochettino şey değil mi ya, Bayern Münih'ten 7 tane yiyen takımın teknik direktörü. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Valverde hocam iyi iş çıkarıyor Barca'da Şerlok beyciğim, Pochettino'ya Real olarak biz talibiz :A
Pochettino şey değil mi ya, Bayern Münih'ten 7 tane yiyen takımın teknik direktörü. :A
Geçen sene övmelere doyamıyordun Tottenham'ı be, şimdi böyle mi oldu :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Valverde hocam iyi iş çıkarıyor Barca'da Şerlok beyciğim, Pochettino'ya Real olarak biz talibiz :A

Adamın karizması çizildi. :A Bayern Münih'ten ManC bile 7 tane yiyebilir, sanırım her takım 7 tane yiyebilir ama kendi evinde 7 yemesi... Ya sen geçen senenin finalistisin, İngiliz takımısın kendine gel. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Asıl efsaneler efsanesi Zidane hocam harika bir iş çıkarıyor Real'in başında Utku beyciğim, kolay mı Club Brugge ile kendi evinde berabere kalmak... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
MESSİ sihrini ne kadar özlediğimi fark ettim, özellikle son yarım saatte. Umalım da kral bu sene bir daha sakatlanmasın. Onu izleyebildiğimiz her dakika bizim için bir şans iken sakatlığa kaptırmak gerçekten acı veriyor...

Barcelona bu kadro kurgusuyla Alba veya Firpo döndükten sonra tabi çok daha iyi olacaktır. Kadro kurgusu dediğim orta saha kurgusu ve hücum hattı elbette. Savunma zaten vasatın biraz üstü olduğu için her türlü gol yiyor Barca. Önemli olan yediğinden fazla atması. Şu aşamada belki de yeryüzündeki en iyi orta sahaya sahip. Busquets Arthur De Jong üçlüsü gerçekten fazla bir 3'lü. Hücum hattı Messi'nin dönüşüyle bambaşka bir hale bürünecektir. Griezmann tek sorun. Solda olmuyor, olmayacak. Ona uygun bir yer bulmak demek santrafora çekmek demek. O zaman Suarez ne olacak. Çok formsuzdu ama dün 2 tane salladı, hele ilk gol muazzamdı. Bilemiyorum içinden çıkamıyorum ama Griezzman solda oynayacaksa oynamasın daha iyi. Fati veya Dembele orada daha iyi iş yapar. Fati de sakat gerçi. Dembele dün girdi hareketlilik getirdi oyuna, şaşırttı beni. Gerçi ondan umutlanmayı uzun süre önce bıraktım, o yüzden pek de umursamıyorum. Fati gelsin hepsini kesecektir. Messi de %100 olmamasına rağmen çok top kaybetmesine rağmen hala ve hala nelere kadir olduğunu son yarım saatte gösterdi. 2 3 hafta sonra gerçek şova başlayacaktır, hem ŞL'de hem ligde. ÖZLEDİK KRALIM...

• Beğendim