Barcelona Alaves'e Acımadı: 5-1

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
La Liga 23. Hafta maçında Barcelona sahasında Alaves'i ağırladı. Mücadeleyi Barcelona 5-1 kazanmayı başardı.

Barcelona'ya galibiyeti getiren golleri Trincao (2), Messi (2) ve Firpo kaydetti. Alaves'in tek sayısı ise Rioja'dan geldi.

Messi attığı 2 gol ile ligdeki gol sayısını 15'e çıkardı.

Bu sonuçla Barcelona puanını 46 yaptı ve 3. sırada yer aldı. Katalan ekibi bir maç eksiği ile A. Madrid'in 8 puan gerisinde yer alıyor. A. Madrid'in ise 2 maç eksiği bulunuyor.

Alaves ise 16. sırada yer aldı.

barcelona_alaves.png

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Messi PSG maçı öncesi verdiği gözdağı ile ben buradayım dedi resmen... Salı günü herkes her şeye hazırlıklı olsun... @DarkLegenD @Sherlock
Getirin ordan Alaves'i.. Messi kardeşim şov yapacak.. :A @MEnes @Sherlock @DarkLegenD
@Maskeli Fedai yoldaşım hayaller aleminde gezinen adaşım @MEnes'e gerekli yanıtı vermiş. :A Tamam biz de Messi'yi çok severiz ancak futbol 11 kişiyle oynanan bir oyun ve PSG'nin 11 kişisi Barcelona isimli takımı yok eder maalesef... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Maskeli Fedai yoldaşım hayaller aleminde gezinen adaşım @MEnes'e gerekli yanıtı vermiş. :A Tamam biz de Messi'yi çok severiz ancak futbol 11 kişiyle oynanan bir oyun ve PSG'nin 11 kişisi Barcelona isimli takımı yok eder maalesef... :A
Hayaller ve hayatlar çok farklı şeylerdir... :A Messi'nin büyük takımlara daha çok gol attığını cümle alem bilir. Misal PL'nin 5 büyük takımına Ronaldo isimli kardeşimizden daha çok gol atmıştır İspanya'da oynamasına rağmen... :A Barca'nın ve MESSI'nın şuanki form durumunu da düşünecek olursak öyle yok eder falan demek biraz iddialı bir cümle oluyor... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@MEnes yoldaşım, GS'den çok Messi'yi takip ediyor.. Messi için destan yazan adam GS ixin iki cümle bile kurmuyor.. :A

Messi'nin de devri bitti ayrıca :A Sahada gezer durur PSG maçında :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes yoldaşım, GS'den çok Messi'yi takip ediyor.. Messi için destan yazan adam GS ixin iki cümle bile kurmuyor.. :A

Messi'nin her maçını izliyorum, Gs'yi de izliyorum gerçi ama çok yorumlara gelemiyorum. Messi'yi de bayadır konuşmuyordum ama baktım EPL konusunda etiketlemişler hortlatayım dedim mevzuları... :A

Sezona çok kötü başladı ama öyle bir form yakaladı ki devri bitti falan bunlar hikaye yani... Dün attığı 2 golü görenler diyecektir ki karşıda PSG de olsa o adam o vuruşlar sonucunda o golleri atardı... :A Kalede kim olursa olsun o şutları kimse tutamazdı... :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hayaller ve hayatlar çok farklı şeylerdir... :A Messi'nin büyük takımlara daha çok gol attığını cümle alem bilir. Misal PL'nin 5 büyük takımına Ronaldo isimli kardeşimizden daha çok gol atmıştır İspanya'da oynamasına rağmen... :A Barca'nın ve MESSI'nın şuanki form durumunu da düşünecek olursak öyle yok eder falan demek biraz iddialı bir cümle oluyor... :A
Ya yine başladı geçmişten konuşmaya... :A Barcelona isimli takım son 4-5 sezondur nerede kardeşim Şampiyonlar Ligi'nde, en son 8 yedi 8... Messi sahada yürüyordu... Futbol dediğimiz oyun 11 kişi ile oynanır, Messi bahsettiğin takımlara golleri yağdırıyorken Barcelona'nın kadrosu ortadaydı, şimdi ortada... :A

Ronaldo'yla kıyasa girme bak rezil oluruz biz Messi severler olarak, Messi sezon sonu City yapmazsa futbolu bıraktığında birçok insan "Ronaldo > Messi" diyecek maalesef...

GS'yi salmış Barcelona taraftarı olmuş baksana sayın Gs'li dostum, en son 8 yiyen takımı da savunmazsın Alaves galibiyeti sonrası. :A

Katılıyorum sayın Gs'li dostum, City falan yapmazsa işi zor bu saatten sonra. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ya yine başladı geçmişten konuşmaya... :A Barcelona isimli takım son 4-5 sezondur nerede kardeşim Şampiyonlar Ligi'nde, en son 8 yedi 8... Messi sahada yürüyordu... Futbol dediğimiz oyun 11 kişi ile oynanır, Messi bahsettiğin takımlara golleri yağdırıyorken Barcelona'nın kadrosu ortadaydı, şimdi ortada... :A

Ronaldo'yla kıyasa girme bak rezil oluruz biz Messi severler olarak, Messi sezon sonu City yapmazsa futbolu bıraktığında birçok insan "Ronaldo > Messi" diyecek maalesef...

GS'yi salmış Barcelona taraftarı olmuş baksana sayın Gs'li dostum, en son 8 yiyen takımı da savunmazsın Alaves galibiyeti sonrası. :A

Katılıyorum sayın Gs'li dostum, City falan yapmazsa işi zor bu saatten sonra. :A
Bak bak cümlelere bak kan dondurucu cümleler gelmiş yine... :A Ulan sanki 10 yıl önce yaptı bu dediklerimi. Daha 2019'da Liverpool'u yok etmedi mi bu adam... :A Ondan önceki sene Chelsea. Daha önceleri Manu olsun, City olsun, Tottenham olsun. PL'deki her takımı yok etti bu adam. Bunlar çok eski geçmiş ve o muazzam 2011 kadrosu değil yakın geçmiş de var buralarda... :A Ya tabi ki futbol 11 kişi oynanır. Barca'nın türlü rezillikler yaşadığı bir 5 yıllık Çöptem*u dönemi oldu. Bu rezil adamdan kurtulduk ama etkilerinden kurtulmak zaten zor olacak, gitmesine rağmen hala verdiği zararları toparlayamıyoruz...

Neden girmiyim her alanda önde olduğumuz bir gerçekken bu kıyası yapmak hiç de saçma değil bence... :A Messi City yapsa da yapmasa da futbolu bıraktıklarında Ronaldo>Messi diyen herhangi biri futbola farklı bir açıdan bakıyordur ve çok da gerçekleri konuşmuyordur demektir... :A

8 yiyen takım zamanında 5 attı 6 attı o büyük takımlara. O günlere dönmek imkansız değil... Şl'de bu fiyaskoları yaşamamak adına hoca değişimi şarttı ancak bunlar gerçekleşmedi... Bu sene için ise hiç kestiremiyorum... Kuman çöpüne de güvenmiyorum ama Messi, De Jong, Dembele, Pedri, Stegen gibi kardeşlerime güveniyorum... Bilemiyorum Altan, bilemiyorum... :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Messi'nin her maçını izliyorum, Gs'yi de izliyorum gerçi ama çok yorumlara gelemiyorum. Messi'yi de bayadır konuşmuyordum ama baktım EPL konusunda etiketlemişler hortlatayım dedim mevzuları... :A

Sezona çok kötü başladı ama öyle bir form yakaladı ki devri bitti falan bunlar hikaye yani... Dün attığı 2 golü görenler diyecektir ki karşıda PSG de olsa o adam o vuruşlar sonucunda o golleri atardı... :A Kalede kim olursa olsun o şutları kimse tutamazdı... :A

Alaves gibi dandik takımları gol yağmuruna tutsa ne yazar yoldaşlarım :A Büyük maçlarda kendisine ulaşılamıyor :A

Ronaldo > Messi..

• Üzücü
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Alaves gibi dandik takımları gol yağmuruna tutsa ne yazar yoldaşlarım :A Büyük maçlarda kendisine ulaşılamıyor :A

Ronaldo > Messi..
Bak bak laflara bak... Messi'nin büyük maçlarda kaybolduğunu iddia eden arkadaş neye istinaden söylüyor acaba bunu... 32 yaşında 2019'da Liverpool'un içinden geçmiş ve çöp hoca sayesinde kupayı kaybetmiş bir adam nasıl kayboluyor sahadan...

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bak bak laflara bak... Messi'nin büyük maçlarda kaybolduğunu iddia eden arkadaş neye istinaden söylüyor acaba bunu... 32 yaşında 2019'da Liverpool'un içinden geçmiş ve çöp hoca sayesinde kupayı kaybetmiş bir adam nasıl kayboluyor sahadan...
8-2'lik maç.. Başka söze gerek yok..

• Güldürdün
Reactions: MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Anfield Bozgunu sonrası Messi'nin antremanda çekilen fotoğrafını atayım da ne hayallere daldığını anlarsın belki...

IMG_20201029_013140.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
8-2'lik maç.. Başka söze gerek yok..
8-2'lik maçta Messi ne yapsın ulan. Öyle rezil bir kadro çıkardı ki Seti*n leşi orta saha yoktu sanki. Defans desen komik ve facia hatalar yaptılar. Messi ne yapsın bu takıma be adam, ne yapsın...
------

Anfield Bozgunu sonrası Messi'nin antremanda çekilen fotoğrafını atayım da ne hayallere daldığını anlarsın belki...

Ekli dosyayı görüntüle 99289
Anfield bozgununda 3 4 tane al da at pası vermişti Messi... Önceki maçı zaten biliyoruz... Yani Messi o turda yapacağını yaptı ama çöp takım arkadaşları ve çöp hoca o turu Messi'nin elinden aldı... Geçelim bu işleri dostlar, bunlar Messi'ye yazılmaz....