TRT 1 Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
kxphdn6.jpg

TRT 1'in tanıtımları ile büyük merak uyandıran yeni dizisi "Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı" bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Es Film'in, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan’ın kaleme aldığı dizinin başrollerini; Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan, Caner Topçu, İsmail Filiz, Gülcan Arslan, Devrim Evin, Melis Babadağ ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaşıyor.

Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı, yeni bölümleriyle her perşembe 20.00'de TRT 1'de!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Üç saate yakın süreli bir ilk bölüm bekliyorum, hatta belki de ilk bölümü üç saat yaparak rekor kırarlar.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ben bu dizinin karakter dağılımından çok rahatsızım. Kardeşler büyükten küçüğe Oruç Reis (Engin Altan), Hızır Reis (Ulaş Tuna), İshak Reis (Yetkin) ve İlyas Reis (Caner) şeklinde sıralanıyor. Oynayanların yaşlarına bakarsak kağıt üzerinde saçma duruyor.

Yine de diziden umudum büyük. Diriliş gibi kısa bir hikayeyi 4 sezon yapmaya çalışmazlarsa 2 sezonluk harika bir dizi izletebilirler bize. Bu dört kardeşin hikayesi cidden çok güzel ve aksiyonlu umarım tarihten fazla sapmazlar.

• Olmamış
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Biraz bakayım dedim de jenerik biter bitmez reklama girdi, gerek var mıydı böyle bir şeye? :A Bu arada jenerik harika. :bhr:

Yarın 10+ üstü açılış bekliyorum en az bir grupta.

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: baron

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Ben bu dizinin karakter dağılımından çok rahatsızım. Kardeşler büyükten küçüğe Oruç Reis (Engin Altan), Hızır Reis (Ulaş Tuna), İshak Reis (Yetkin) ve İlyas Reis (Caner) şeklinde sıralanıyor. Oynayanların yaşlarına bakarsak kağıt üzerinde saçma duruyor.

Yine de diziden umudum büyük. Diriliş gibi kısa bir hikayeyi 4 sezon yapmaya çalışmazlarsa 2 sezonluk harika bir dizi izletebilirler bize. Bu dört kardeşin hikayesi cidden çok güzel ve aksiyonlu umarım tarihten fazla sapmazlar.

İkiside rollere çok iyi durmuş yaşları sırıtmıyor bile ben çok beğendim bence saçma durmuyor