Baraj'a Yönetmen Takviyesi!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,464
3,656
450
İstanbul
Müsait zamanda bakarım şuan arkada Ezel oynuyor.:A Ama Burak'in kiminle olacağını umursamıyorum. Yalnız iyi projeye kapak attı. Hiç bir 4N1K oyuncusu çıkış yapamadı bu yaptı.:A
Gözde Mutluer hariç diğer oyuncuların hepsi çok iyi, hepsi ile tanışmışlığım, sohbet etmişliğim var.. Dediğin gibi 4N1K'dan sonra sadece Burak iyi bir çıkış yaptı ve onun için çok iyi oldu. :)

4N1K'dan Cihan Şimşek, Sina Özer var onlar da iyi, umarım onlar da güzel dizilerde yer alır. :bhr:

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,766
47,721
1,061
Gözde Mutluer hariç diğer oyuncuların hepsi çok iyi, hepsi ile tanışmışlığım, sohbet etmişliğim var.. Hepsi çok iyi isimler. Dediğin gibi 4N1K'dan sonra sadece Burak iyi bir çıkış yaptı ve onun için çok iyi oldu. :)

4N1K'dan Cihan Şimşek, Sina Özer var onlar da iyi, umarım onlar da güzel dizilerde yer alır. :bhr:
Gözde'ye ne gıcıklığın var:A
Cihan ile şu Sarışın çocuk çok komikti. Sina'da en son Hekimoglunda iyi iş çıkarttı izledim.:X

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,464
3,656
450
İstanbul
Gözde'ye ne gıcıklığın var:A
Cihan ile şu Sarışın çocuk çok komikti. Sina'da en son Hekimoglunda iyi iş çıkarttı izledim.:X
Gözde, en son hepsi ile küstü. Engelledi hepsini, şimdi sete çıktı ekip, tekrar bir aradalar. Ama aynı enerji olmayacağını düşünüyorum. Ekipte en kötü isim o, itici geliyor :A

Sarışın çocuk dediğin Cemrehan büyük ihtimalle, o da iyi. :A Fragmanı paylaştı, gördüm ama izlemedim o diziyi :A Sadece ilk bölümünü izledim.

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,766
47,721
1,061
Gözde, en son hepsi ile küstü. Engelledi hepsini, şimdi sete çıktı ekip, tekrar bir aradalar. Ama aynı enerji olmayacağını düşünüyorum. Ekipte en kötü isim o, itici geliyor :A

Sarışın çocuk dediğin Cemrehan büyük ihtimalle, o da iyi. :A Fragmanı paylaştı, gördüm ama izlemedim o diziyi :A Sadece ilk bölümünü izledim.
Hadi yaa. Ne olaylar ne olaylar diyorsun. Zaten boşa uzatıyor gibiler. Beklenen patlama olmadı o diziden:A

• Beğendim
Reactions: cookies