Baraj'a Yönetmen Takviyesi!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,464
3,656
450
İstanbul
FOX'un sevilen dizisi 'Baraj'a yönetmen takviyesi!

Yapımcılığını Medyapım ve No Dokuz Productions'un üstendiği, yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Tolga Pulat'ın üstlendiği; kadrosunda Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Sumru Yavrucuk, Iman Casablanca gibi isimlerin yer aldığı 2. bölümden itibaren Hasan Tolga Pulat, Ece Erdek Koçoğlu ile beraber yönetmeye başladı.

Ayrıca, usta yapımcı Fatih Aksoy ilk bölüm Hasan Tolga Pulat ile dizinin yönetmen koltuğunda oturdu.

Baraj, FOX'ta!

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,861
14,799
859
Dün izlerken dikkatimi çekmişti Fatih Aksoy sadece ilk bölümü çekmiş demek. :A Ece Erdek de Anne ve Kadın’ın ikinci yönetmeniydi. :Z @kerem

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
16,175
8,771
850
Dün izlerken dikkatimi çekmişti Fatih Aksoy sadece ilk bölümü çekmiş demek. :A Ece Erdek de Anne ve Kadın’ın ikinci yönetmeniydi. :Z @kerem
Aynen öyle, Nadim Güc ile beraber cekiyorlardi diziyi. Hatta beraber final yemeginden sonra röportaj bile verdiler. :A

Bu ara dizi nasil ilerliyor? Baslamayi düsünüyorum da. Düsünüyor ile düsünmüyor arasindayim hatta. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,861
14,799
859
Aynen öyle, Nadim Güc ile beraber cekiyorlardi diziyi. Hatta beraber final yemeginden sonra röportaj bile verdiler. :A

Bu ara dizi nasil ilerliyor? Baslamayi düsünüyorum da. Düsünüyor ile düsünmüyor arasindayim hatta. :A
FOX’ta diye övdüğümü düşünenler olabilir kesin ama benim beklediğimden güzel çıktı. :F Feyyaz harika oynuyor. Dünlü bölümde çok iyiydi. Genel olarak da Damla, Feyyaz ve Burak üzerinden gidiyor. Karakter az ama o üçlü de güzel uyum sağlamış. Senaryosu akıyor şimdilik. :A

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
55,116
35,858
1,061
İstanbul
FOX’ta diye övdüğümü düşünenler olabilir kesin ama benim beklediğimden güzel çıktı. :F Feyyaz harika oynuyor. Dünlü bölümde çok iyiydi. Genel olarak da Damla, Feyyaz ve Burak üzerinden gidiyor. Karakter az ama o üçlü de güzel uyum sağlamış. Senaryosu akıyor şimdilik. :A
Düşünmüyorum çünkü durum gerçekten öyle. :A

• Olmamış

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
16,175
8,771
850
Feyyaz disindakiler bekleneni verebiliyor mi? :A

Birde bu senaryo gelecek sezon nasil ilerleyecek merak ediyorum, ilerde sacmalamasa bari. :A

• Güldürdün

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,861
14,799
859
Feyyaz disindakiler bekleneni verebiliyor mi? :A

Birde bu senaryo gelecek sezon nasil ilerleyecek merak ediyorum, ilerde sacmalamasa bari. :A
Veriyor ya dün Burak Yörük’ü beğendim karakteri tam bir fırlama. :F

Çok uzun gidebilecek senaryo yok bence bu kadar az karakterle. :A Yani şu yer değiştirme olayının ortaya çıkması, Nehir’in sırrının ortaya çıkması falan var şimdilik. :A

• Güldürdün
12 Şubat 2020
327
329
64

Karantinada değil misin zaten başla nolucak, beğenmezsen bırakırsın :A Diğer diziler gibi 2.5 saat değil 1 saat 40 dk sürüyor zaten :D

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,464
3,656
450
İstanbul
Şu dolandırıcılık olaylarına ne zaman dönecekler.:(
Ben bu diziden bir anda Ezel olayı çıkacak gibi hissediyorum. Nehir Eyşan gibi ihanet edecek. Sumru Yavrucukta Serdar babacık olacak plan kurup oyun cevirecekler.:A
Zerrin şu polis olaylarından kurtulup Baraj'a gelecek bence. :Z Olay karışacak orada. :A Dolandırıcılık konusunda ilk bölümde ki İsmet'te sürpriz yapabilir. :F

• Beğendim
Reactions: cookies

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
16,175
8,771
850
Veriyor ya dün Burak Yörük’ü beğendim karakteri tam bir fırlama. :F

Çok uzun gidebilecek senaryo yok bence bu kadar az karakterle. :A Yani şu yer değiştirme olayının ortaya çıkması, Nehir’in sırrının ortaya çıkması falan var şimdilik. :A
Iki taraf da kumpasinin üstünü örtüyor yani. :A Neyse umarim asil basrol Feyyaz Duman'dir. O zaman isinabilirim diziye. :A

Karantinada değil misin zaten başla nolucak, beğenmezsen bırakırsın :A Diğer diziler gibi 2.5 saat değil 1 saat 40 dk sürüyor zaten :D
Evet hatta 30 Nisan'a kadar karantina altindayiz gibi görünüyor suan. :A Baslayacagim mutlaka yetisirim güncele zaten de Hekimoglu'na da basladim o dizi de güzelmis. :A

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
80,766
47,721
1,061
Zerrin, Baraj'a rüzgar gibi gelecek hissediyorum. :F Valla sahneleri çoğalırsa harika olur... :love1: Sumru Yavrucuk'u bol bol izlemek istiyorum, özellikle Burak ile. :A
Üçlü çarpık ilişki izlemek istemiyorum ben bu dizide. Sumru Yavrucuk harika bir imaj yakalamış onu yayınlarsalar sahnelere bakarım yine. Diğer türlü Tarık Nehir hiç ilgi çekici değil.:A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy