Barış Murat Yağcı 'Kiralık Aşk' Kadrosunda!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Barış Murat Yağcı 'Kiralık Aşk' Kadrosunda!

5690fbe918c7733210c362d1-150x150.jpg

Star TV’nin sevilen dizisi Kiralık Aşk’a yeni bir oyuncu!

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı diziye, Eymen karakteriyle son olarak 'Kocamın Ailesi' dizisinde rol alan Barış Murat Yağcı dahil oldu.

Kiralık Aşk, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00’da Star’da!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Sanırım yetenekli bir isim değil, ama göz banyosu yapmak isteyenler için ideal. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yeni bir oyuncunun katılması iyidir aslında ama fazlada diziye etki yapacak bir oyuncu olacağını sanmıyorum

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu adam sanki Arka Sıradakiler'de de mi oynamıştı, yanlış mı hatırlıyorum. (b)

Koriş'e versinler yazık bugün izlediğim bölümde çok yanlızım diyordu. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dizinin çöküşü yakın gibi dünkü bölümü kimse beğenmemiş herkes senaryodan şikayet ediyordu.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizinin çöküşü yakın gibi dünkü bölümü kimse beğenmemiş herkes senaryodan şikayet ediyordu.
dün akşam ilk defa bende sıkıldım çünkü koriş ön planda ilk defa değildi yanı senaryo aslında uzun aradan sonra ana konuya döndü defne ömere ağırlık verdiler çünkü kaç haftadır korişin etrafında dönüyordu dizi ama dün korişi geri çekip defne ömere yöneliler ve bölüm sıkıcı geldi banada yanı koriş olunca senaryoyya bakılmadan dizi iizleniyor ömerle defnenin şuan koriş tamamen önüne geçti :F:F:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
dün akşam ilk defa bende sıkıldım çünkü koriş ön planda ilk defa değildi yanı senaryo aslında uzun aradan sonra ana konuya döndü defne ömere ağırlık verdiler çünkü kaç haftadır korişin etrafında dönüyordu dizi ama dün korişi geri çekip defne ömere yöneliler ve bölüm sıkıcı geldi banada yanı koriş olunca senaryoyya bakılmadan dizi iizleniyor ömerle defnenin şuan koriş tamamen önüne geçti :F:F:F
Dizi sadece Koriş'e yıkmışlar işte sadece bir karaktere bel bağlamak olmaz ki :D Dün Sinan Yasemin'i öpmüş mesela adam önce Yasemin'e, sonra Defne'ye, sonra Sude'ye kapıldı şimdi yeniden Yasemin'e mi dönecek ne şıpsevdi adam. :D

Yaz dizisi zaten bir de romantik komedi bir süre sonra senaryonun biteceği belli neyse ki öyle çok güçlü rakipleri yok dizinin ikinci sezonu görürler belki ama görseler bile ikinci sezonun tamamını çıkarması zor. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizi sadece Koriş'e yıkmışlar işte sadece bir karaktere bel bağlamak olmaz ki :D Dün Sinan Yasemin'i öpmüş mesela adam önce Yasemin'e, sonra Defne'ye, sonra Sude'ye kapıldı şimdi yeniden Yasemin'e mi dönecek ne şıpsevdi adam. :D

Yaz dizisi zaten bir de romantik komedi bir süre sonra senaryonun biteceği belli neyse ki öyle çok güçlü rakipleri yok dizinin ikinci sezonu görürler belki ama görseler bile ikinci sezonun tamamını çıkarması zor. :D
aaa evet yasemin iso ile sinanda sude ile kavga etti sinanla yasemin dertleşirken öpüşmeye basladılar tepki çekmesi normal :F:F:F ayy ama bu barış denilen çocuğu sude ile yapmaya karar vermiş senaristler öyle oluncada sinanla yasemini yaptılar ama reyting konusunda hala sıkıntı bence yok haftalardır totelde karagüle geçiliyorduk ve bu hafta 1 reyting farkla 1.olduk reyting konusundan çok iyi bir hafta geçirdik bence :Z:Z:Z

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,640
Puanı
560

Katılıyorum sana benim de gözlerim Koriş'i aradı çok az sahnesi vardı :(
Ama Facebook'ta kimisi şikayet ediyor Koriş'i değil Ömerle Defne'yi görmek istiyoruz diye. Benim diziyi izlememin sebebi daha çok Koriş aslında :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
Ama Facebook'ta kimisi şikayet ediyor Koriş'i değil Ömerle Defne'yi görmek istiyoruz diye. Benim diziyi izlememin sebebi daha çok Koriş aslında :D
hayatım koriş bir marka :bhr: ayrıca güzel kılza yakışıklı oğlan izlemek isteyene dizi çok bu diziyi koriş götürüyor:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy gördük dün akşam defneyle ömeri sıkıntıdan patlıyordum ayoll :F:F:F

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,640
Puanı
560
hayatım koriş bir marka :bhr: ayrıca güzel kılza yakışıklı oğlan izlemek isteyene dizi çok bu diziyi koriş götürüyor:D

Cast direktörü Koriş son anda diziye oyuncu olarak dahil olmuş iyiki de olmuş o olmasa bıraktıydım çoktan :A