Barış Falay 'Paramparça'dan Ayrılıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Barış Falay 'Paramparça'dan Ayrılıyor!

harun-demir-alazi-kacirtiyor-paramparca-69-bolum-6-haziran-pazartesi_9361837-7116_747x420.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Paramparça'da sürpriz bir ayrılık yaşanacak.

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Mine Tugay, Sarp Akkaya, Nursel Köse, Tolga Tekin, Alina Boz, Leyla Tanlar ve Civan Canova'nın paylaştığı yapımdan geçtiğimiz haftalarda ayrılan Ahu Yağtu'nun (Candan) ardından 2. sezonda Harun karakteriyle kadroya dahil olan Barış Falay da senaryo gereği ölerek diziye veda etmeye hazırlanıyor. Öte yandan kulislerde Özkan'ın da yakında ayrılacağı konuşuluyor.

Paramparça, yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Star'da!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:eek: adamı içerde ye aldırmak istiyorum demişti @Çiğdem- geçen hafta en hızlı etki eden büyüsü bu oldu herhalde :eek:
hhahaha malesef şener şen ve kenan imirzalıoğlu olmadı kenanda yalanlamıs geçen günlerde bari barış falay olsun ayoll @Bully ile konusuyorduk içerdeye gelse diye hadi hayırlısı :Z:Z:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hhahaha malesef şener şen ve kenan imirzalıoğlu olmadı kenanda yalanlamıs geçen günlerde bari barış falay olsun ayoll @Bully ile konusuyorduk içerdeye gelse diye hadi hayırlısı :Z:Z:Z
Paramparça'yı batırdılar zaten kim kimin çocuğu kimin eli kimin cebinde belli değil ayrılması isabet olur, haber doğruysa inşallah İçerde'ye gelir kendisi :Z

Kek

Banlı
Reaksiyon puanı
24
Puanı
19
Fragman çok iyi diziyi bazen izliyom :oley::Z de nasıl ilerleyecek Harun öldüyse

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Şahsi kanaatim, -ki inşallah böyle olur- dizi 91. Bölümde bitecek. İstanbullu Gelin de muhtemelen 20 Şubat Pazartesi günü başlayacak.

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Bu se

1 bölüm sonra bitse haber çıkar
Ona bakarsan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin biteceği haberi bölüm yayınlanmadan iki gün önce çıktı. Zaten 90/2 fragmanı da %90 ihtimalle biteceğine işaret. Ve aynı şekilde İstanbullu Gelin'in günü için pazartesinin düşünülmesi.

Kek

Banlı
Reaksiyon puanı
24
Puanı
19
Ona bakarsan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin biteceği haberi bölüm yayınlanmadan iki gün önce çıktı. Zaten 90/2 fragmanı da %90 ihtimalle biteceğine işaret. Ve aynı şekilde İstanbullu Gelin'in günü için pazartesinin düşünülmesi.
İyide ben internet et kara sevdanın yerine geleceğini gördüm kara sevda nın 1 mart ya bitip onu. 8 mart başlayacakını ve diziyi sevmiyorsan neden izliyon

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
İyide ben internet et kara sevdanın yerine geleceğini gördüm kara sevda nın 1 mart ya bitip onu. 8 mart başlayacakını ve diziyi sevmiyorsan neden izliyon
Aynı şekilde bende Paramparça'nın bitip 20 veya 27 Şubat'ta İG'nin başalayacağını duydum. Zaten Kara Sevda'nın bu reytingleriyle Mart'ta bitirilmesi saçma olur. Eğer bitecekse Paramparça bitsin çünkü Kara Sevda'dan daha az reyting alıyor. Diğer soruna cevabım ise: 89 bölüm boyunca zaten izledim. Kalan bölümleri de izlemezsem ayıp olur :D

Kek

Banlı
Reaksiyon puanı
24
Puanı
19
Aynı şekilde bende Paramparça'nın bitip 20 veya 27 Şubat'ta İG'nin başalayacağını duydum. Zaten Kara Sevda'nın bu reytingleriyle Mart'ta bitirilmesi saçma olur. Eğer bitecekse Paramparça bitsin çünkü Kara Sevda'dan daha az reyting alıyor. Diğer soruna cevabım ise: 89 bölüm boyunca zaten izledim. Kalan bölümleri de izlemezsem ayıp olur :D
Ama geçen sezon sıkıldığını yazmışsın paramparçadan ben hala seviyorum bazen izliyom bu bölüm güzel olacaktır

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yok artık! madem öldüreceksiniz ne diye Ozan'ı oğlu yaptınız.
bu ay hiç izlemedim diziyi.....Umarım devam eder dizide

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

İstanbullu gelin cumaya gelir yş tutmadı :)
Veya cumartesi mervenin dizi tutarmı bilmiyoruz :)