Barış Arduç ve Gupse Özay Evlendi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EeGlhaqX0AApyFC

Barış Arduç ve Gupse Özay evlendi!

Show TV'de ekrana gelen 'Çukur' dizisine dahil olan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, bugün kendisi gibi oyuncu olan ve 6 yıldır birlikte olduğu Gupse Özay ile nikah masasına oturdu. İkili düğünlerini ise gelecek sene yapma kararı aldı.

Biz de Fav10 ailesi olarak çifte mutluluklar diliyoruz.

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok şaşırdım. :eek: Şaşırmamın sebebi evlenmeleri değil daha bugün yakında evlenecekler haberi çıkmıştı meğer evlenmişler bile. :A

Çok sevdiğim bir çift. Mutluluklar. :bhr: Birçok insanın aksine yakıştırıyorum. Gupse Özay’a çok gereksiz yere laf ediliyor ve haksızlık ediliyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ElBar'cı teyzelere kapak olması dileğiyle bir ömür boyu mutluluklar çok güzel bir çift. :bhr:

Bu yıl da Gupse'nin yılı oldu resmen. Önce filmi gişe rekoru kırdı şimdi de sevdiği adamla dünya evine girdi. 2020'nin yaradığı nadir insanlardan. :A
Çok şaşırdım. :eek: Şaşırmamın sebebi evlenmeleri değil daha bugün yakında evlenecekler haberi çıkmıştı meğer evlenmişler bile. :A

Çok sevdiğim bir çift. Mutluluklar. :bhr: Birçok insanın aksine yakıştırıyorum. Gupse Özay’a çok gereksiz yere laf ediliyor ve haksızlık ediliyor.
Aynen ben de karar verdiler haberini görmüştüm bugün şaşırdım. :A Bugün de oynadığı filmlerden Tatlım Tatlım ve Görümce TV'de yayınlanıyor Gupse antileri bol bol çatlayacak anlaşılan. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ElBar'cı teyzelere kapak olması dileğiyle bir ömür boyu mutluluklar çok güzel bir çift. :bhr:

Bu yıl da Gupse'nin yılı oldu resmen. Önce filmi gişe rekoru kırdı şimdi de sevdiği adamla dünya evine girdi. 2020'nin yaradığı nadir insanlardan. :A

Aynen ben de karar verdiler haberini görmüştüm bugün şaşırdım. :A Bugün de oynadığı filmlerden Tatlım Tatlım ve Görümce TV'de yayınlanıyor Gupse antileri bol bol çatlayacak anlaşılan. :A
Çatlasınlar ya kadına ne hakaretler ediliyor yıllardır. Tek tip, botokslu güzellik algıları olanlar laf söylüyor işte. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Günün en güzel haberi. :Z (şu anlık). :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bir anda duyunca şok oldum. Evleneceklerini tahmin edilebilir ancak daha bugün evlencek haberi çıkmadan gelmesi şaşırttı beni. İnşallah uzun ömürlü ve mutlu olurlar.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir anda duyunca şok oldum. Evleneceklerini tahmin edilebilir ancak daha bugün evlencek haberi çıkmadan gelmesi şaşırttı beni. İnşallah uzun ömürlü ve mutlu olurlar.
Bugün evlenecek haberleri çıktı aslında bir kaç saat önce. Ama bazıları gün içinde yapılacak dedi, bazıları bu hafta içerisinde dedi. :A