Barış Arduç 'Uyanış: Büyük Selçuklu'da! Dizide Yeni Dönem Başlıyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1600361074892-jpeg.92236

'Uyanış: Büyük Selçuklu'da yeni dönem başlıyor!

Yapımcılığını ve senaristliğini Emre Konuk'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci'nin oturduğu, kadrosunda; Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun ile Sevda Erginci gibi isimlerin yer aldığı dizi 34. bölümde sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

4 sezon olarak planlanan ve ilk sezonunda Melikşah dönemini anlatan dizi, kalan 3 sezonunda Türk televizyon tarihinde ilk kez denenecek olan geriye dönük anlatımla Sultan Alparslan dönemini işleyecek.

Dizinin yeni sezonunda Alparlsan karakterine ise son olarak 'Çukur' dizisinde yer alan başarılı ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç hayat verecek.

Öte yandan dizide Nizamülmülk'ü oynayan Mehmet Özgür hariç eski kadrodan kimsenin kalmayacağı öğrenildi.

0748489.jpg

'Uyanış: Büyük Selçuklu' yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Ben de Twitter'dan konuyla ilgili birkaç şey okumuştum bugün. Ne oldu da iki başrolü birden küstürdüler bilmiyorum ama ikisinin de kendisini kurtarmasına sevindim çok daha iyi işleri hak ediyorlar. :Z

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,290
Puanı
280
:rolleyes: :oops: :oops::rolleyes: adı da değişsinler madem. Altın yumurtlayan diziyi kestiler resmen o zaman.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Buğra Gülsoy bu diziye girdiğinde üzülmüştüm, onun için çok sevindim ama keşke Leyla Lydia Tuğutlu'da ayrılsaydı.

Öte yandan Barış Arduç için de üzüldüm.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,290
Puanı
280
Buğra Gülsoy bu diziye girdiğinde üzülmüştüm, onun için çok sevindim ama keşke Leyla Lydia Tuğutlu'da ayrılsaydı.

Öte yandan Barış Arduç için de üzüldüm.
Leyla'da geçenlerde ayrılmamış mıydı ? Bir kadın karekter ayrılacak deniyordu geçenlerde ? (b)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
11 Ocak'ta açmışım konusunu ve sen de 7 mesaj yazmışsın. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
11 Ocak'ta açmışım konusunu ve sen de 7 mesaj yazmışsın. :A
Okey, hatırladım oradaki ilk mesajımı görünce. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Adı Turna idi sanırım. Dizi seyircileri baya ilgili çift konusunda ama Leyla da gitti diye biliyorum. Eeee dizide kimse kalmamış. Nasıl olacak böyle. Ne saçma bir şey yaptılar.
Eğer haber doğru ise (doğru olduğunu düşünüyorum, Ranini ve Dedikoducu Çocuk bu diziyi ima etti bazı tweetlerinde) ortada çift falan kalmaz. :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,290
Puanı
280
Eğer haber doğru ise (doğru olduğunu düşünüyorum, Ranini ve Dedikoducu Çocuk bu diziyi ima etti bazı tweetlerinde) ortada çift falan kalmaz. :A
Dedikoducu Çocuk bir yerde kaos çıktığını ama henüz haberinin düşmediğini ima eden twetlerde attı. Acaba o Uyanış olabilir mi ? (b)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dedikoducu Çocuk bir yerde kaos çıktığını ama henüz haberinin düşmediğini ima eden twetlerde attı. Acaba o Uyanış olabilir mi ? (b)
Büyük ihtimalle Uyanış. Buğra Gülsoy'un hikayesinde paylaştıkları gönderme olarak söyleniyor. Yapımcı da tweet attı bugün. O da bu değişikliği doğrular gibi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Hobbit