Barış Arduç Hangi Netflix Dizisinden Vazgeçti?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
0748489.jpg

Barış Arduç hangi Netflix Türkiye dizisini vazgeçti?

Son olarak O3 Medya imzalı 'Kulüp' dizisi için sete çıkan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, 'Uyanış: Büyük Selçuklu' dizisi ile anlaşma yaptığından Tims&B'nin Serenay Sarıkaya ile çekeceği Pınar Bulut imzalı Netflix dizisi 'Şahmeran'dan vazgeçtiği öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Herkes niye kabul etmemiş diye ahlanıp vahlanmış ama peş peşe iki Netflix dizisinde birden oynaması sıkıcı olurdu o açıdan mantıklı bir karar bence.

• Beğendim
Reactions: Klaus

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Vazgeçmese iyi olurdu projeleri varmış hayırlısı olsun

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Barış Arduç çok iyi bir oyuncu, çok da başarılı. Serenay Sarıkaya ile de muhteşem uyumlu bir iş ortaya çıkarırlardı, keşke olsalardı diyorum ama Barış Arduç zaten 'Kulüp' dizisiyle Netflix işinde yer alacak. Yani peş peşe aynı platform dizisinde rol almasındansa başka işte olması daha mantıklı gibi. :X

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Koskoca Alp Arslan teklif edilmiş normal bişey Engin Altan Düzyatana ve Halit Ergençe bak hala oynadıkları tarih karakterlerle hatırlanıyor aynı şey Barış Arduç de geçerlidir ama tam tersi Kenan gibi fiyasko çıkabilir ama sanmıyorum dizi çok izlencektir diye düşünüyorum Uyanıştan daha yüksek reyting alacaktır.