Banu Alkan: ''Beren Saat Star Değil, Star Olmaya Çalışıyor!''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
68139

Kanal D'nin büyük ilgiyle izlenilen programı ''2. Sayfa''ya konuk olan Banu Alkan'dan çok konuşulacak açıklamalar!

Banu Alkan, ''Herkes zor zamanlar geçirir. Herkes gibi ben de ekonomik olarak zorlandım. Yalımın mazotunu alamadığım günler oldu. Eski günleri özlemiyorum, ben çok güzel yaşıyorum. 80'li yıllarda saçımı boyatmak için yurt dışına, Paris'e gider gelirdim. Bütün gazeteler günlerce bunu yazardı. Hepsi seyircime saygımdan... Ben Türkiye'nin en namuslu kadınıyım.'' açıklamasını yaptı.

Türkiye'de reyting rekorları kıran dizilerin başrol oyuncusu Beren Saat için ise Alkan, ''Beren Saat star değil, star olmaya çalışıyor. 2-3 dizi çekmekle olmuyor. Ben 42 film çektim. Ben film çekmekten genç kızlığımı yaşayamadım. İstesem yine film çekerim ama istemiyorum. Şimdi genç kadınlığımı yaşamak istiyorum.'' açıklamasını yaptı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Yiğitt 2. sayfa sayesinde foruma günlük en az 3 konuluk magazin haberi çıkar :A Ortalığı çok güzel karıştırmayı biliyorlar :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,490
Puanı
1,060
Kendiyle karıştırmış heralde Beren'i bunak şey :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
Sanki hasbam star ya dünya güzellerimde çıktı diye kendini bir halt sanıyor tek başarısı bir taraflarını göstermesi olan bu kadının beren saate laf atması bile beren saatin nasıl bir star olduğunun kanıtıdır.