'Baht Oyunu' Dizisine Yeni İsim! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5cdd3a69d66c7e296060884a.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Baht Oyunu'na yeni bir isim!

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturacağı, Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, Altan Erkekli, Tuğba Çom Makar ve Funda İlhan'ın yer aldığı dizinin kadrosuna Ozan Dağgez dahil oldu.

Son olarak 'Afili Aşk'ta yer alan Dağgez, Evren karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

'Baht Oyunu' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yayınlandığını dönemin en iyi dizisiydi. :A Ama zaten sezona girince bozdu. :A İyi yapmışsın.
Hem de açık ara. O yaz sezonu dramlar da vardı, Show dizi yapmamıştı derken güzel değildi pek. :A

Şu andan itibaren izlemeyi bıraktığım için içim sızlamıyor. :A Gerçi eskiden de sızlamıyordu da. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hem de açık ara. O yaz sezonu dramlar da vardı, Show dizi yapmamıştı derken güzel değildi pek. :A

Şu andan itibaren izlemeyi bıraktığım için içim sızlamıyor. :A Gerçi eskiden de sızlamıyordu da. :A
Dram deyince hatırladım. :A Kimse Bilmez vardı o sezonda, onunla birlikte diye düzelteyim. İkisi de çok iyi diziydi.

• Sinir Bozucu
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dram deyince hatırladım. :A Kimse Bilmez vardı o sezonda, onunla birlikte diye düzelteyim. İkisi de çok iyi diziydi.
Hiç izlemedim de ondan 3 gömlek üstün Leke vardı. Diziyi çamurladılar sonra da istediklerine ulaşmışlardı. :A Canevim>Kimse Bilmez (çok emin olmamakla birlikte ama bence öyle de olabilir. :A)

• İlginç

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hiç izlemedim de ondan 3 gömlek üstün Leke vardı. Diziyi çamurladılar sonra da istediklerine ulaşmışlardı. :A Canevim>Kimse Bilmez (çok emin olmamakla birlikte ama bence öyle de olabilir. :A)
Leke yaz sezonunda mı yayınlandı? :eek: Hiç hatırlamıyorum. :A Sadece Nisan ayında yayına başladığını hatırlıyorum.

Canevim izlemediğim için pek bilmiyorum ama Kimse Bilmez daha iyidir. :A (Aras ve Damla'nın olduğu işin kötü olma ihtimali yok gibi bir şey. :bhr:)

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Leke yaz sezonunda mı yayınlandı? :eek: Hiç hatırlamıyorum. :A Sadece Nisan ayında yayına başladığını hatırlıyorum.

Canevim izlemediğim için pek bilmiyorum ama Kimse Bilmez daha iyidir. :A (Aras ve Damla'nın olduğu işin kötü olma ihtimali yok gibi bir şey. :bhr:)
Nisan'da yayınlanmaya başlamıştı da sonra yazın devam edecek dendi. Ondan sonra da sezon finali ayağına final yaptılar. :A Gerçi tahmin etmesi de zor değil. Yasemin'in kardeşi ameliyat olmuştu, kulakları açılmıştı

Aras ve Damla kim hiçbir fikrim yok da o yaz sezonunda atv'nin yaptığı işlerden kalitesizlik oluk oluk akıyordu. Ama Canevim'in böyle değişik bir dramı vardı. Kırgın Çiçekler'den bile daha çok Total'likti. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nisan'da yayınlanmaya başlamıştı da sonra yazın devam edecek dendi. Ondan sonra da sezon finali ayağına final yaptılar. :A Gerçi tahmin etmesi de zor değil. Yasemin'in kardeşi ameliyat olmuştu, kulakları açılmıştı

Aras ve Damla kim hiçbir fikrim yok da o yaz sezonunda atv'nin yaptığı işlerden kalitesizlik oluk oluk akıyordu. Ama Canevim'in böyle değişik bir dramı vardı. Kırgın Çiçekler'den bile daha çok Total'likti. :F
Klasik Kanal D işte. :A İkizler Memo-Can'ı da aynı şekilde yayından kaldırmıştı. :( Zaten pek konusu kalmamış. İzleyicinin final olduğunu anlaması gerekirdi.

Aras Aydın ve Biran Damla Yılmaz. :eek: Fazla dram diye bakmamıştım, ama bunu da izleme listeme aldım. Yazın vakit kalırsa bakabilirim.

1619184962666.png

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Klasik Kanal D işte. :A İkizler Memo-Can'ı da aynı şekilde yayından kaldırmıştı. :( Zaten pek konusu kalmamış. İzleyicinin final olduğunu anlaması gerekirdi.

Aras Aydın ve Biran Damla Yılmaz. :eek: Fazla dram diye bakmamıştım, ama bunu da izleme listeme aldım. Yazın vakit kalırsa bakabilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 101713
Konusu genel itibariyle çabuk bitebilir cinstendi. Tadında bitmiş oldu.

Ha ben Kimse Bilmez'den 2 oyuncu söyledin sandım. :A Ben Güneşin Kızları (aslında içinde Hande var ama yapacak bir şey yok, en azından ilk bölümleri Güneş-Haluk ağırlıklıymış.) ve Koca Koca Yalanlar'a bakacağım. (Buna çok az da olsa bakmıştım, cidden iyi bir komedisi vardı. Hem TV'de yayınlanan bir yaz dizisiymiş gibi olur benim için, haftada 1 gün belirler ona göre izlerim. :A Hatta bir delilik yapıp pazartesi günü başlar dizi hangi bölümde salıya geçiyorsa ben de salıya alırım da saçma olur yapmam herhalde. :A)

• Güldürdün