Bahar Şahin'e Sokak Ortasında Şiddet!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Lise Devriyesi ve O Hayat Benim gibi başarılı dizilerde rol alan Bahar Şahin, Zalim İstanbul'da canlandırdığı Ceren Yılmaz karakterine kadar iyi rolleri canlandıran oyuncu, ilk kez kötü kadın rolüyle dikkat çekmeye devam ediyor.

2019-05-14_10-19-24.jpg

Oyuncu, bir gazeteye verdiği röportajda "Mağazada alışveriş yaparken bir kadın geldi. Rolün o kadar etkisinde kalmış ki kolumdan tuttu ve “Seni para avcısı” dedi. Kasiyer de hırsızlık yaptım sandı. Çok üzüldüm. Bu tip şeyler uzun zamandır devam ediyordu. Bu psikolojik baskıyı artık kaldıramaz hale geldim. Tatlı bir yerden sitem edip reyting sistemindeki terimleri söyledim sadece." ifadelerini kullandı.

Ayrıca, tepkiler aldığını ve tanımadığı insanlardan ağza alınmayacak hakaretler duyduğunu hatta sokak ortasında tokat bile yediğini anlatan Bahar Şahin röportajı okuyanları şoke etti.

Oyuncu, yaz aylarında bu durumu Instagram hesabından dile getirmiş ve "Beni görünce neden zalim, zalim kız diye bağırıyorsunuz? Ben sizi görünce halk diye bağırıyor muyum? Naber total diyor muyum? AB hiç demiyorum" diye haykırmıştı. Bu videonun da kesilip - biçilip izleyenlerin aklına yanlış bir şekilde kazındığını dil getirdi.

Kaynak : Hürriyet

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: cookies

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kız öyle demesin de ne desin. Daha gerçek hayatla rolleri ayıramayanlar varken az bile demişti bence. :A

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Yalnız bu kız ulan istanbul dizisinde oynamadı

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Her oyuncu oynadığı karaktere göre tepki alıyor, tabiki yaşadığı olaylar çok üzücü olmaması gerekli ama bence o attığı story'deki sözler saçmaydı.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kraliçe olmak böyle bi şey. Çekemeyenin çok oluyor. Seni çok iyi anlıyorum Ceren Karaçay:bhr::love1: