Babil'in Kadın Başrollerinden Ozan Güven'e Tepki!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Star TV'nin sevilen dizisi Babil'in kadın başrollerinden de Ozan Güven'e tepki geldi.

Dizide Egemen karakterini canlandıran Ozan Güven'in, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığının ortaya çıkmasının ardından birçok ünlüden tepki gelirken kendisiyle aynı dizide rol alan Aslı Enver, Nur Fettahoğlu ve Birce Akalay da buna karşı sessiz kalmadı.

İşte o açıklamalar:

20200702_192851.jpg

20200702_192858.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Birce Akalay’ın açıklaması biraz “çevir kazı yanmasın” tarzında olmuş. Diğer açıklamalar oldukça net zaten.

Ay Yapım’ın da bu duruma sessiz kalacağını düşünmüyorum ben, muhtemelen projeden çıkartılacaktır Ozan Güven. Tabii belki mahkeme sonucunu bekleyecek de olabilirler.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Birce Akalay’ın açıklaması biraz “çevir kazı yanmasın” tarzında olmuş. Diğer açıklamalar oldukça net zaten.

Ay Yapım’ın da bu duruma sessiz kalacağını düşünmüyorum ben, muhtemelen projeden çıkartılacaktır Ozan Güven. Tabii belki mahkeme sonucunu bekleyecek de olabilirler.
Maalesef öyle bir şey olacağını sanmıyorum. Talat Bulut zamanında yüz bin kat beterini yapmasına rağmen dizisinden çıkarmadılar ötesi mi var.

• Üzücü
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Maalesef öyle bir şey olacağını sanmıyorum. Talat Bulut zamanında yüz bin kat beterini yapmasına rağmen dizisinden çıkarmadılar ötesi mi var.

Ozan Güven çok daha fazla göz önünde olan bir isim, bu yüzden Talat Bulut kadar kolay düşmeyecektir bence gündemden. Ay Yapım'ı da diğer yapım şirketlerinden ayrı olarak değerlendiriyorum, bugüne kadar kalite olarak hep ayrı bir noktada yer aldılar. Bu duruşun zedelenmesine izin vermeyeceklerdir bence. Yani umarım vermezler.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ozan Güven çok daha fazla göz önünde olan bir isim, bu yüzden Talat Bulut kadar kolay düşmeyecektir bence gündemden. Ay Yapım'ı da diğer yapım şirketlerinden ayrı olarak değerlendiriyorum, bugüne kadar kalite olarak hep ayrı bir noktada yer aldılar. Bu duruşun zedelenmesine izin vermeyeceklerdir bence. Yani umarım vermezler.
Onlar da Efecan Şenolsun (taciz iddiaları gündeme gelmesine rağmen Çarpışma'da oynamaya devam etti) meselesi yüzünden sınıfta kalmışlardı. Yine Ushan Çakır da kadına şiddet uygulamasına rağmen kadın ağırlıklı dizikerde (UTC, Avlu) rol aldı maalesef iş ne kadar ünlü olduğuyla ilgili değil.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Onlar da Efecan Şenolsun (taciz iddiaları gündeme gelmesine rağmen Çarpışma'da oynamaya devam etti) meselesi yüzünden sınıfta kalmışlardı. Yine Ushan Çakır da kadına şiddet uygulamasına rağmen kadın ağırlıklı dizikerde (UTC, Avlu) rol aldı maalesef iş ne kadar ünlü olduğuyla ilgili değil.
Erkeksen her türlü aklanıyorsun malesef. :(

• Üzücü
Reactions: Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Efecan Şenolsun diziyi izlemeyenler için spoiler olacak ama ölerek ayrılmıştı diziden, finale de daha vardı o ayrıldığı zaman. Olayların tarihini net olarak hatırlamadığım için o olaylar yüzünden mi ayrıldı bilemiyorum tabii. Ancak bu durum iddiadan ibaret olarak kalmıştı diye hatırlıyorum. Ushan Çakır meselesi unutuldu klasik olarak, o konuda haklısın ama o olay UTC zamanı yaşansa bence gereği yapılırdı. Neyse dediğim gibi Ozan Güven ikisinden de daha büyük bir isim, bu yüzden bu olay o kadar kolay gündemden düşmeyecektir bence. Gerçekten yapmışsa bunu inşallah gereken yapılır, tek temennimiz bu.

• Beğendim
Reactions: Aserat

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Birce Akalay'ın sessiz kalmayacağını düşünüyordum ama böyle bir yanıt vereceğini tahmin etmemiştim. "Yaşadığı acı"nın ne olduğunu merak ediyorum.