'Babil' Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
babil-jpg.94476

Babil'in kaçıncı bölümde final yapacağı belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay ve Mesut Akusta'nın paylaştığı yapımın geçtiğimiz günlerde final yapacağı öğrenilmişti.

Bu sezon beklenilen reytinglere ulaşamayan yapım 20 Kasım'da ekrana gelecek 20. bölümüyle final yapacak.

Diziden boşalacak olan günde ise Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerinde yer aldığı 'Seni Çok Bekledim' dizisinin yayınlanacağı konuşuluyor.

'Babil' son iki bölümüyle Cuma 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
babil-jpg.94476

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay ve Mesut Akusta'nın paylaştığı yapımın geçtiğimiz günlerde final yapacağı öğrenilmişti.

Bu sezon beklenilen reytinglere ulaşamayan yapım 20 Kasım'da ekrana gelecek 20. bölümüyle final yapacak.

Diziden boşalacak olan günde ise Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerinde yer aldığı 'Seni Çok Bekledim' dizisinin yayınlanacağı konuşuluyor.

Seni çok bekledim yayınlanır şaşırmadım.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
babil-jpg.94476

En azından bir gün değişikliğine gidilseydi yeni dizilerin tutacağı da meçhul ve çok boş günü var kanalın ben kanalın yerinde olsam cumartesine koyardım öyle denedim 3,4 hafta olmadı mı final yapardım.

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
İlk sezon gibi bu sezon da 10 bölüm sürmüş oldu. Senaryo ilk bölümlerin havasından uzaktı ama böyle bir kadronun sezon ortasında işsiz kalacak olması gerçekten üzücü keşke 26'ya kadar devam etseydi.

O değil de SÇB'den sonra cuma günü kan gövdeyi götürecek gibi. :T: Sefirin Kızı gibi iddialı günde dengeleri değiştirme ihtimali çok yüksek o yüzden gelecek ay sınırda gezen 1-2 diziden final haberi gelir bence.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
İlk sezon gibi bu sezon da 10 bölüm sürmüş oldu. Senaryo ilk bölümlerin havasından uzaktı ama böyle bir kadronun sezon ortasında işsiz kalacak olması gerçekten üzücü keşke 26'ya kadar devam etseydi.

O değil de SÇB'den sonra cuma günü kan gövdeyi götürecek gibi. :T: Sefirin Kızı gibi iddialı günde dengeleri değiştirme ihtimali çok yüksek o yüzden gelecek ay sınırda gezen 1-2 diziden final haberi gelir bence.
Yani hercai ve çocukluk un haberi gelir.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860

Kadro harikaydı.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seni çok bekledim yayınlanır şaşırmadım.
Başından beri beklenen bir şeydi. Rekorlar kırar umarım Seni Çok Bekledim. :Z
En azından bir gün değişikliğine gidilseydi yeni dizilerin tutacağı da meçhul ve çok boş günü var kanalın ben kanalın yerinde olsam cumartesine koyardım öyle denedim 3,4 hafta olmadı mı final yapardım.
Gün değişikliğine gitmesi için doğru dün olması gerekiyor. Pazartesi günü zaten dolu kanalın, diğer günlerde her dizi kedine zor pay çıkarıyor. Cumartesi günü olabilirdi belki, ama İbo Show çıkıyor oradan da. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and STAR

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Başından beri beklenen bir şeydi. Rekorlar kırar umarım Seni Çok Bekledim. :Z

Gün değişikliğine gitmesi için doğru dün olması gerekiyor. Pazartesi günü zaten dolu kanalın, diğer günlerde her dizi kedine zor pay çıkarıyor. Cumartesi günü olabilirdi belki, ama İbo Show çıkıyor oradan da. :A
İboyu başka güne çekeydiler keşke deneseydiler :A :A. İşte diyorum ya özcan deniz için rezerveli o gün :A :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İboyu başka güne çekeydiler keşke deneseydiler :A :A. İşte diyorum ya özcan deniz için rezerveli o gün :A :A
İbo Show başka gün iyi gitmez, o yüzden onun içinde en iyisi Cumartesi ama dizilere engel oluyor. :(

O olmasa mesela Sol Yanım gelebilir o güne, yada Babil o güne geçebilirdi.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Seni cok bekledim cuma günü yayinlanmamali bence.. Sali veya carsamba yayinlanmali

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
babil-jpg.94476

Bu bitince Seni çok Bekledim dizisi sallayacak cumayı kesinlikle

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
SENİ ÇOK BEKLEDİM için çok iyi bir karar... Cuma günü tam tutunacağı gün..KIRMIZI ODA ile kapışırlar....:Z

SOL YANIM ı da Cumartesiye koyarlarsa çok daha güzel olur...Cumartesi boşluğunda iyi olur ...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seni cok bekledim cuma günü yayinlanmamali bence.. Sali veya carsamba yayinlanmali
Salı günü çok riskli bir gün olur o dizi için. Çarşamba da her dizi kendine pay çıkarıyor artık, kanal o gün film yayınlasın. :A

Cuma günü Kırmızı Oda'yı tahtından etme potansiyeline sahip bir dizi olacak bu. :Z
Bu bitince Seni çok Bekledim dizisi sallayacak cumayı kesinlikle
Bende öyle düşünüyorum, cuma gününün yeni lideri olur. :Z
SENİ ÇOK BEKLEDİM için çok iyi bir karar... Cuma günü tam tutunacağı gün..KIRMIZI ODA ile kapışırlar....:Z

SOL YANIM ı da Cumartesiye koyarlarsa çok daha güzel olur...Cumartesi boşluğunda iyi olur ...
İbo Show'u keşke ATV falan alsaydı. Star'da işleri karıştırdı. Sol Yanım kesinlikle Cumartesi çok iyi gider.

• Harika
Reactions: STAR

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Salı günü çok riskli bir gün olur o dizi için. Çarşamba da her dizi kendine pay çıkarıyor artık, kanal o gün film yayınlasın. :A

Cuma günü Kırmızı Oda'yı tahtından etme potansiyeline sahip bir dizi olacak bu. :Z

Bende öyle düşünüyorum, cuma gününün yeni lideri olur. :Z

İbo Show'u keşke ATV falan alsaydı. Star'da işleri karıştırdı. Sol Yanım kesinlikle Cumartesi çok iyi gider.

Hercai'yi fazla etkilemese bari..