'Babil' Deprem Nedeniyle Yayınlanmayacak! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
babil.jpg

'Babil' bu akşam yayınlanmayacak!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay ve Mesut Akusta'nın paylaştığı yapımın yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak.

Dizinin yerine ise 'Sefirin Kızı' tekrar bölümü ekrana gelecek.

'Babil' yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Star TV'de!

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğendim
Reactions: STAR and 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yayınlanmayacak yapımlar olursa konu güncellenecektir.

Star TV'nin sitesinde Menajerimi Ara'nın yeni bölümü gözükmüyor şimdilik..
Star bir süredir yayın akışında diziler için yeni bölüm ifadesini kullanmıyor mesela bu pazartesi yayınlanan Sefirin Kızı'nda da yeni bölüm yazmıyor.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
İsabet olmuş. Acı bir günde yayınlanması olmazdı.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
EhONC4nXsAA9y8B

Star TV'den 'Babil' kararı!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay ve Mesut Akusta'nın paylaştığı yapımın yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak.

Dizinin yerine ise 20.00'da 'Sefirin Kızı', 23.45'te ise 'Babil' tekrarları ile ekrana gelecek.

'Babil' yeni bölümüyle 6 Kasım Cuma 20.00'de Star TV'de!
Öncelikle starı tebrik ederim. Ve neden sefirin kızını yayınlıyor tekrarını yayınlasın babil'in yeni bölüm reytinglerine yansırdı belki.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Star TV'ye helal olsun, hiç bir kanalın yapmadığını yaptı. Hem komedi olmamasına rağmen Babil'i yayınlamadı, hem de bugün başlayacak olan İbo Show'u erteledi.

Haber 20.30'a kadar uzayınca FOX'ta yayınlanmaz, yerine tekrar yada 25 Litre falan koyar diye düşünmüştüm ama diziyi yayınladı. Bence yayınlamaması gerekiyordu.

Aynı şekilde ATV ve TRT 1'in de yayınlamaması gerekiyordu dizileri. Kırmızı Oda için bir şey demiyorum, bir kaç ay önce deprem için yardım gecesi düzenleyen Acun gitti diziyi koydu...

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR and Gerekli24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Biraz geç oldu ama yine de söylemek istiyorum. Bugün sanırım Babil hariç tüm diziler yayınlandı ve böylesine acı bir günde hiçbir dizinin yayınlanmaması gerekirdi. Bu duyarlı davranışından dolayı Star'ı tebrik ediyorum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Star TV'ye helal olsun, hiç bir kanalın yapmadığını yaptı. Hem komedi olmamasına rağmen Babil'i yayınlamadı, hem de bugün başlayacak olan İbo Show'u erteledi.

Haber 20.30'a kadar uzayınca FOX'ta yayınlanmaz, yerine tekrar yada 25 Litre falan koyar diye düşünmüştüm ama diziyi yayınladı. Bence yayınlamaması gerekiyordu.

Aynı şekilde ATV ve TRT 1'in de yayınlamaması gerekiyordu dizileri. Kırmızı Oda için bir şey demiyorum, bir kaç ay önce deprem için yardım gecesi düzenleyen Acun gitti diziyi koydu...
Bence herkesten önce buna TRT'nin davranması gerekirdi.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Diziyi bu durumda 1 hafta yayınlamasalar ne kaybedecekler çok merak ediyorum...

Ayrıca, dün Payitaht'ı yayınlayan kanal bugün Gönül Dağı'nı yayınlamıyor...
Gönül Dağı yok mu? Tuhaf komedi diye düşündü galiba ama önemli olan dündü bence. TRT bile yapmadıysa dün ben diğer kanallara kızamıyorum açıkçası.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gönül Dağı yok mu? Tuhaf komedi diye düşündü galiba ama önemli olan dündü bence. TRT bile yapmadıysa dün ben diğer kanallara kızamıyorum açıkçası.
Evet, Gönül Dağı yok bu akşam. Komedi diye yayınlamıyor olabilir, ama dün Babil'i yayınlamadı Star komedi olmamasına rağmen.

O da doğru, devlet kanalı bu konuda bir şey yapmıyorsa diğer kanallardan bir şey beklemek saçma olur.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Evet, Gönül Dağı yok bu akşam. Komedi diye yayınlamıyor olabilir, ama dün Babil'i yayınlamadı Star komedi olmamasına rağmen.

O da doğru, devlet kanalı bu konuda bir şey yapmıyorsa diğer kanallardan bir şey beklemek saçma olur.
Kuzey Yıldızı yayınlayacak gibi duruyor. Daha öncede yayınlamıştı diye hatırlıyorum Elazığ depremi de cuma olmuştu. Bir bakımdan da kanallar zor durumda ve yayınlamıyor diye kızan kesim de oluyor. Ama Star'ı özellikle tebrik ederim. Zor durumda olan bir kanal olmasına rağmen yayınlamadı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kuzey Yıldızı yayınlayacak gibi duruyor. Daha öncede yayınlamıştı diye hatırlıyorum Elazığ depremi de cuma olmuştu. Bir bakımdan da kanallar zor durumda ve yayınlamıyor diye kızan kesim de oluyor. Ama Star'ı özellikle tebrik ederim. Zor durumda olan bir kanal olmasına rağmen yayınlamadı.
Evet, Elazığ depremi de Cuma günü olmuştu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Zümrüdüanka falan yayınlamıştı. Bu saatten sonra da yayın akışından çıkartılmaz gibi.

İlk mesajda dediğim gibi. Kanala helal olsun, diğer kanallara örnek olacak bir şey yaptı ama kimse uymadı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24