Babam Sağolsun

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,397
Puanı
1,060
babam sağolsun cuma pt1 de sizce bu gelişme diğer dizileri nasıl etkiler geniş aile falan:D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
geniş aileyi fazla etkilemez.
ilk bölümü ile eğer iyi komedi dizisi ise 7 reyting alabilir
izliyeci ilk başlıyan komedi dizilerine bakmayı tercih ediyor belli bir süre sonra komedi dizleri düşüyor

Geniş Aile'yi etkilemez.Çocuklar Duymasın'ın izleyicileri Babam Sağolsun'u izlerler.Babam Sağolsun'un ilk bölümü olacağından reytinglerinin iyi olacağını tahmin ediyorum.Ama izleyici ilk bölüme bakıp dizinin kalitesini beğenirse izlemeye devam eder.İyi bir dizi olursa iyi bir izleyici kitlesi kazanacağını düşünüyorum.Oyuncu kadrosu iyi olduğu için ben dizinin tutacağını tahmin ediyorum.

Diğer dizilere gelecek olursak Hanımın Çiftliği ve Adını Feriha koydum Hem AB'de hemde Total'de ilk ikiyi kaplarlar.3. sihirli Annem olabilir ama Araya Ana Haber Bülteni girebilir.Ben Sihirli Annem'in bu hafta düşeceğini tahmin ediyorum.Geniş Aile yine ortalama reytinglerini alır.Benim sıralamam şöyle:

TOTAL:
1.Hanımın Çiftliği
2.Adını Feriha Koydum
3.Kanal D Ana Haber Bülteni
4.Babam Sağolsun
5.Sihirli Annem

AB:
1.Hanımın Çiftliği
2.Adını Feriha Koydum
3.Babam Sağolsun
4.Deniz Yıldızı
5.Sihirli Annem

NOT:Geniş Aile Total'de 20. olur.
AB'de ise 16-18 arası olur.

Son düzenleme:
İlk bölümü iyi reyting alacaktır. Çocuklar Duymasın'dan daha iyi reyting alır diye tahmin ediyorum. İlk bölümüyle Sihirli Annem'i geçme ihtimali çok yüksek.

İlk bölümü Geniş Aile'yi etkileyebilir. Çünkü önceden Çocuklar Duymasın'ın son 1 saati ile Geniş Aile'nin ilk 1 saati çakışıyordu ama sefer çakışma olmayacak. Çünkü Babam Sağolsun 22.00 gibi bitecek anormal bir durum olmazsa...

Komedi Dizileri PT 2 DE olanları kaliteyi düşürür bazen yükseltir ama günü iyi konmalıdır geniş aileyi cumartesi pt 2 ye kosalrdı daha iyi olurdu

TOTAL
1-HANIMIN CIFTLIGI 11.5 27.5
2-ADINI FERIHA KOYDUM 8.4 22.5
3-BABAM SAGOLSUN 7.2 15.5

A/B
1-HANIMIN CIFTLIGI 9.4 24.5
2-ADINI FERIHA KOYDUM 8.9 22.8
3-BABAM SAGOLSUN 6 14.3

TOTAL'de:

13-GENIS AILE 3.7 9.5

18-HER SEYE RAGMEN 3.00 10.4

A/B

11-HER SEYE RAGMEN 3.6 11.6

14-GENIS AILE 3.2 9.9

Çocuklar Duymasın ile çakışıyordu bir kısmı... Şimdi karşısında hiçbir komedi dizisi olmayacak 22.15'te olduğu için... Bundan dolayı yükselebilir bence... Her Şeye Rağmen ve Geniş Aile'de yükseliş beklediğimi ifade ettim. Her Şeye Rağmen uzun süredir süregelen düşüşünü durdurmuştu ve 1 puan share artırmıştı. Bu hafta iyiden iyiye yükselebilir bence...

Her Şeye Rağmen'in 3 reytinge varması beni çok mutlu eder... Geniş Aile de büyük ihtimalle TOTAL'de ve A/B'de ilk 15'e girer. 3 reytingi geçer.

Ama ben baktım herşeye rağmen saat 23.00 da diyordu nasıl olacak bu adminim ve arkadaşlar dizi nasıl bu kadar uzun sürecekli hemde ilk bölümüyle

ben her iki dizinin(geniş aile,herşeye rağmen)iki dizinin de reytingleri düşük bu gidişe devam edemezler herşeye rağmen atv sanş tanımaz ama belki star düşük reytingli kanal olduğundan devam ettirmek istiyebilir geniş aileyi