Babalar ve Evlatlar'ın kadrosu belli oldu !

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
starın dizisi 10 mu alcak diyosun yani :D bence 20 yi zorlar sence :D

Bilmem olabilir.Olmıyacak birşey değil.ÖBGZ aldıysa 20 reytingi bir zamanlar bu dizide alır.Neden olmasın.
Yanlız şunu farkettim Perşembe ya şimdi bu dizi tutmaz diyorsun.
Mahsun'un dizilerine kesin tutar diye yorumların var hatta bu diziyede var.
İstersen ekleyeyim bir kaç tane.Perşembe günü ya bu tutmaz Vadi var demi karşısında.
Bende diyorumki Vadi bu sezon 30'u geçer sence.Diğer dizilere birşey kalmaz zaten.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
mahsun un dizisi diye zaten 3-4 dedim yoksa imkanıyok tutmaz ama vedayı geçer bence

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
mahsun un dizisi diye zaten 3-4 dedim yoksa imkanıyok tutmaz ama vedayı geçer bence

bence vedayı geçecektir vadiye rakip olamaz bence bu diziler vadinin işine yarar vadi izleyici başka idizler izlemez başka dizi izleyenler suskunlar veda babalar ve velatlarına 3-4-5 reyting şeklinde dağılır kalan reytingler vadiye akar ve açı kara olur :D

Bu yorum öyle demiyor ama.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ama tarafsız gözle bakıyoruz siz 3-4 reytinglik dizileri göklere kadar çıkardınız[/QUOTE]

3-4 reytinglik dizi derken Babalar ve Evlatlardan mı bahsediyorsun ? Mahsun Kırmızıgülün dizisi ve bence tutacaktır :)
Not:Bizler de tarafsız gözle bakıyoruz :)

vhp

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
32
Puanı
159
Aynen Bende Tarafsızım.
Tamam Babalar ve evlatları vadiyi geçemez ama Yinede vadiye yakın oranlar alacaktır diye düşünüyorum !

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,693
Puanı
1,060
He Tastamam:D

- - - Ekleme - - -

Ama tarafsız gözle bakıyoruz siz 3-4 reytinglik dizileri göklere kadar çıkardınız
(adam4 nicki) dedi ki hadi diyelim 10 reyting dedi neden sence olamaz mi? , ama sen Vadi 8 reyting aldi , 30 dedin , yani sen goklere cikardin 20 reyting bindirdin.

Son düzenleme: